• GoHome Professional
zemljišča parcele MORE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele MORE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele MORE

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele more" je bilo najdenih 98 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 182 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1480 m2
    • do 1850 m2
    • 1850 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1850 m2
    • 2220 m2
  •  Po ceni
    • do 9600 eur
    • do 12000 eur (povprečna cena)
    • do 14000 eur
    • do 120 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, BERTOKI, 890.000 €, 1580,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-132 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Bertokih, v neposredni bližini AC priključka, v izmeri 1.580 m2. Zemljišče je pravokotne, podolgovate oblike. Teren je in raven. Zemljišče je trenutno delno komunalno opremljeno....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 290.000 €, 790,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.11.2025.,

www.obala-realestate.com

Prodamo gradbeno parcelo na skrajnem robu pozidljivosti, na izredno mirni, južni strani, ob negovanih oljčnih nasadih, trtah in poljih, s prelepim panoramskim razgledom na celotno Istro. Vsi komunalni priključki so v bližini. Nova ponudba, čudovita parcela! .

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 91.234 €, 7018,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje kmetijsko zemljišče na Bošamarinu, v bližini stavbnih zemljišč, primerno za oljčnik, vinograd ali nasad sadnega drevja, z urejenim dostopom in lepim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico. Izhodiščna cena znaša le 13 EUR/m2. .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele more'
28.000 €
174.915 €
125.250 €
  Zemljišče, IZOLA, 20.000 €, 1829,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela, gozdiček z vrhunskim potencialom in odprtim pogledom na Piranski zaliv in Udine. .

 
 
 
  Zemljišče, HRVATINI, 475.000 €, 1846,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na izjemni lokaciji v občini Milje (Muggia), tik ob meji s Slovenijo, 5 minut od Hrvatinov, ponujamo edinstveno priložnost za gradnjo moderne enodružinske vile v enem najprivlačnejših predelov Tržaškega zaliva. Ta redka zazidljiva parcela z izjemnim razgledom, urejenimi dostopi in....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 30.000 €, 3128,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Kmetisjko zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel ( 1.394 m2 in 1.734 m2). .

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 649.000 €, 1506,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na voljo je redka in izjemno privlačna priložnost za nakup zemljišča na mirni in iskani lokaciji v Luciji, na samem robu naselja. Gre za zadnje stavbno zemljišče v območju – naprej se razprostirajo le še kmetijske površine, kar zagotavlja zasebnost in dolgoročno nepozidanost okolice.....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 55.000 € na 47.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 47.000 €, 3531,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2025 - 55.000 €
23.04.2026 - 47.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela (3.531 m2) v čudoviti vasici Korte, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Trenutno je na parceli 19 oljk. .

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 36.000 €, 4796,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2023.,

www.indomio.si

4.796 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče z dostopom po javni poti, prodamo. Cena: cca 36.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče je parcela v enem kosu cca 100m oddaljena od asfaltne ceste Padna - Puče, do nje se dostopa po javni poti. Naklon parcele je minimalen in je zaželjen za....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 168.000 €, 1050,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Komunalni priključki ob parceli, ureditev dostopa. .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVA, 102.280 €, 2557,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

2.557 m2, zazidljiva, Na voljo so tri parcele namenjene za gradnjo stanovanjskih objektov, za katere je izdelan OPPN za del enote urejanja EUO RA 11/8 stanovanjsko območje Dobrava v Radečah.Prodaja je možna ločeno za vsako predvideno enoto posebej, v kombinaciji ali c v kompletu.Velikost....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 18.000 €, 8728,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-20 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji godnih zemljišč v Novi vasi. Pogoj prodajalca je, da kupec poravna 2% Davka na promet nepremičnin. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 375.000 €, 1200,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR NA IZREDNO STRATEŠKI LOKACIJI - IZVOZ IZOLA Na voljo, še zadnje stavbno zemljišče, velikosti 1.200m2, namenjeno proizvodni, skladiščni, trgovski, obrtni, poslovno - storitveni dejavnosti. Parcela ima dostop do....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 430.000 €, 1741,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.07.2025.,

www.indomio.si

1.741 m2, zazidljiva, Šared, zazidljivo zemljišče, 1.741 m2, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, velikosti1.741 m2 v naselju Šared nad Izolo. Zemljišča ima odprt pogled na morje ter ima urejen dostop iz asfaltirane javne ceste. Izdela je tudi....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 900.000 €, 1000,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo na izredno mirni lokaciji parcelo v izmeri 1.000 m2 za katero je bilo pridobljeno gradbeno dovoljenje za stanovanjsko hišo cca 400 m2, P+1 ter bazen. Dostop do parcele je urejen. Voda, elektrika in kanalizacija v bližini. Južna sončna lega. Pogled iz parcele je prečudovit....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 60.000 €, 1000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

trenutno na zemljišču ni ničesar. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 44.492 €, 908,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2023.,

www.indomio.si

730 m2, kmetijsko zemljišče, izredo mirno okolje obkroženo z vikend hišicami, prodamo. Cena: cca 49,00 EUR/m2 Parcela v mirnem delu, odmaknjena od hrupa, vendar v bližini vse infrastrukture. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 300.000 €, 1200,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

1.200 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, sončno, zazidljivo zemljišče z odprtim pogledom na morje in na obalo prodam. Asfaltirana cesta in vsa potrebna infrastruktura. Tloris gradnje eno ali dvostanovanjske hiše bruto 400 m2, možno klet, pritličje in prvo nadstropje.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 1.583.280 €, 8796,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo stavbno zemljišče (zazidljivo parcelo) v izmeri 8.796 m2, ki se nahaja na lepi lokaciji 5 minut od Kopra (v bližini ceste Šalara – Vanganel) s pogledom na vanganelsko dolino, Koper in koprski zaliv. .

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 227.000 €, 12275,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2026.,

www.indomio.si

12.275 m2, kmetijsko zemljišče, naprodaj - ravno kmetijsko zemljišče pri vanganelu (12.275 m2, boniteta 86), prodamo. Cena: cca 227.000,00 EUR Na odlični lokaciji v bližini Vanganela prodamo prvovrstno kmetijsko zemljišče, ki ga sestavljajo tri med seboj povezane parcele v skupni....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 120.000 €, 896,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.08.2025.,

www.indomio.si

896 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče z rahlim naklonom. Dostop po javni občinski cesti. Vabljeni, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 230.000 €, 1052,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 1052 m2. Parcela se nahaja na mirni lokaciji ter ima prečudovit pogled na celotni zaliv (od solin, marine, Portorož, Bernardin in Hrvaško obalo). VREDNO OGLEDA. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 109.900 €, 1099,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

KOPER, okolica, le 15 km od Kopra v vasi Hrastovlje prodamo zazidljivo parcelo v izmeri 1.099 m2 (1/3 zazidljiva in 2/3 kmetijsko zemljišče). Parcela je namenjena razpršeni stanovanjski gradni, lahko pa tudi v turistične namene. Nahaja na robu zelenega pasu. Cena: 100,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 135.000 €, 540,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela se nahaja na robu naselja, ima odprt pogled na koprski zaliv. Dostop je z asfaltirane javne poti, komunalna infrastruktura je ob parceli, meje so urejene. Predvidena je gradnja stanovanjskega objekta etažnosti K+P+1, uporabne površine 245m2 v treh etažah. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 196.452 €, 1070,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Iz parcele je prekrasen, odprt pogled proti Bertokom, sv. Antonu in Koprom. V bližini se nahaja vrtev, šola in športna dvorana, oskrbne dejavnosti pa so urejene v centru Škofij do katerega je možen peš dostop. ponujamo možnost ugodnega kreditiranja. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 45.000 €, 3424,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ob parceli je potok ki nikoli ne presuši. Parcela ima elektro priključek (omarica). Dostop je urejen po asfaltirani(lokalni)cesti. Zraven parcele so hiše in vodovod. lokacija zelo prijetna, mirna v bližini pa kmečki turizem nemoteč!!! .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 295.020 €, 1639,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Po lokacijski informaciji je možno graditi: enpdružinsko, dvodružinsko hišo ali dvojčke; privatne klinike in poslovne prostore za druge tihe dejavnosti. .

 
 
 
  Zemljišče, STRUNJAN, 2.405.900 €, 3437,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-136 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v Strunjanu med Resortom Salilnera in Strunjanskih solin ter z neposrednim dostopom iz asfaltirane ceste, oddaljenosti 10m od morja. Skupna površina zemljišča je 3.437 m2, od tega....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 690.000 €, 2907,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.indomio.si

2.907 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Gradbena parcela z ruševino oz. starejšo majhno stanovanjsko hišico s hišno številko, svojo elektriko in vodo. Odličen panoramski razgled na morje in Izolo, velika ravna parcela na vrhu hriba, celoten vrh hriba v lastništvu, na samem, urejen....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 609.000 €, 12675,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2023.,

www.indomio.si

12.675 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodaja se ruševina stanovanjske stavbe s hišno številko in priključkom za vodo, na mirni, sončni lokaciji z urejenim, asfaltiranim dostopom, in 9 parcel, skupno 12.675 m2, dve od teh parcel, v velikosti 594 m2 se nahajata v območju obrtne....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 140.360 €, 3509,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

3.509 m2, kmetijsko zemljišče, V bližini Kopra, oddaljeno od mesta le 2,5 km, na sončni, južni legi, v naravi starejši vinograd v rodnosti, sorte Refošk. Zemljišče je v rahlem naklonu (7%) in je dostopno direktno iz asfaltirane javne poti, ob zemljišču poteka javni vodovod. Predlagana....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 41.500 €, 2075,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-9 Ogled oglasa na strani ponudnika Kmetijsko zemljišče, deloma oljčnik, deloma gozd. Parcela je na lepi poziciji ob potočku. Vredno ogleda in nakupa! Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 1.521.630 €, 5742,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-23 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivna priložnost za Investitorje Prodajamo sklop povezanih zazidalnih zemljišč v skupni izmeri 5.742 m2 v Šaredu nad Izolo. Predstavljamo edinstveno priložnost za investicijo v vrhunsko zemljišče na sončnem pobočju nad....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 77.000 € na 65.000 € z dne 21.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, JAGODJE, 65.000 €, 3250,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.01.2025 - 100.000 €
12.03.2025 - 85.000 €
18.04.2025 - 77.000 €
21.02.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

3.250 m2, kmetijsko zemljišče, Ljubitelji oljk in narave ter vsi, ki vas navdušuje obdelovanje zemlje..EKSKLUZIVNA PONUDBA. V Jagodju v Izoli sta na prodaj 2 sončni parceli skupne površine 3.250 m2. Južna (sončna) lega in zavetrje nudita idealne pogoje za oljke, sadno drevje in povrtnine.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 305.800 €, 3058,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

KOPER, Hrastovlje, cca 15 km iz Kopra, prodamo 3.058 m2 zazidljive parcele za stanovanjsko gradnjo ali gradnjo za turistične namene (apartmaje...) Parcela je v bližini cerkve Svete trojice s fresko Mrtvaški ples. Cena: 100,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 61.650 €, 1370,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodaja se oljčnik na robu vasi Nova vas nad Dragonjo. Parcela je ravna, ob poti in zraven glabne ceste, je pravokotne oblike na robu poseljenega področja, torej na robu zazidljivosti. Na njej je oljčnik oljk, ki so starejše....

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 198.000 €, 849,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

849 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 849 m2. Lokacije parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino.....

 
 
 
  Zemljišče, HRVATINI, 340.000 €, 6389,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

6.389 m2, nezazidljiva, Istra: urejen oljčnik z objektom in čudovito jugozahodno lego, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Čudovito kmetijsko zemljišče z oljčnikom in objektom – Hrvatini (Brageti) Na izjemni lokaciji na sončnem južnem pobočju Hrvatinov, v mirnem zaselku Brageti, prodamo....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 100.000 €, 4395,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-48 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 4 kmetijska zemljišča v Urbancih. Zemljišča se lahko prodajo ločeno ali v kompletu in sicer gre za zemljišča v KO Tinjan: - v celoti zemljišče št. 1720/1 v velikosti 1.237m2 z dostopom direktno iz glavne....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 180.000 €, 4500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vse zemljiško urejeno, možen prepis takoj .

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 201.890 €, 1553,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je vpisana v zemljiško knjigo ter je brez hipotek. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 95.000 €, 1471,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.indomio.si

1.471 m2, za investicijo, Kmetijsko zemljišče z razgledom nad Koprom - priložnost za investicijo, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Semedeli, le nekaj minut od središča Kopra in morja, je naprodaj kmetijsko zemljišče v izmeri 1.471 m². Lokacija združuje zasebnost in....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-42 (od skupaj 96)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.