• GoHome Professional
zemljišča parcele NOVA GORICA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele NOVA GORICA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele NOVA GORICA

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele nova gorica" je bilo najdenih 17 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 68 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2190 m2
    • do 2730 m2
    • 2730 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2730 m2
    • 3280 m2
  •  Po ceni
    • do 6100 eur
    • do 7700 eur (povprečna cena)
    • do 9200 eur
    • do 77 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • igrišče
    • urejeno
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, NOVA GORICA, 22.556 €, 22556,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-62 Ogled oglasa na strani ponudnika Na območju Lazne na razpolago 2 parceli, po namenski rabi gozdno zemljišče v skupni površini 22556 m2,parc. št. 91/3 (2334 m2) in 92/13 (20222 m2), obe k.o. 2298 Lazna. Pod določenimi pogoji je na zemljišču možno postaviti manjši....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 300.000 €, 3466,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se zazidljivo zemljišče v velikosti 3.466m2. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 1.879.850 €, 5371,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Prodamo zazidljivo zemljišče za centralne dejavnosti Prodamo zemljišče, namenjeno centralnim dejavnostim poslovno–stanovanski, storitsvenim dejavnostim, trgovini, gostinstvu, pisarnam, zdravstvenim in izobraževalnim storitvam Zemljišče se nahaja na v neposredni bližini glavnih....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele nova gorica'
Po dogovoru
91.205 €
83.643 €
  Zemljišče, NOVA GORICA, 134.555 €, 1583,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.583 m2, zazidljiva, Ali iščete čudovito in zeleno zemljišče na mirni lokaciji? To je priložnost, ki je ne smete zamuditi. Za več informacij nas kontaktirajte še danes. Ne zamudite odlične investicijske priložnosti, prodamo. Cena: 134.555,00 EUR Gradbena parcela velikosti 1583 m²....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 62.000 €, 801,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PARCELA JE NA SONČNI LEGI, OKOLI PARCELE JE LE NEKAJ HIŠ. PARCELA JE ZRAVEN CELOTNE INFRASTRUKTURE IMA NEKAJ SADNEGA DREVJA IN NE MEJI NA NOBENO DRUGO ZAZIDLJIVO PARCELO.DOSTOP JE IZ LOKALNE CESTE DIREKTEN NA PARCELO. VEČ INFORMACIJ NA E-MAIL ALI TELEFON .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 94.095 €, 1107,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.107 m2, zazidljiva, 1.107 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 94.095,00 EUR, prodamo. Cena: 94.095,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1107 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 6.000 €, 2000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam kmetisko zemlisce je na soncni legi. prcela je ravna dostopna iz javne ceste.mozno gradnja kmetiske lope. Primerna za vrtickarje konje rejo puranov rastlnjak soncno elektrano zelo lepa prcela .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 139.655 €, 1643,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.643 m2, zazidljiva, 1.643 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 139.655,00 EUR, prodamo. Cena: 139.655,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1643 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 152.000 €, 1551,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.551 m2, zazidljiva, Ponujamo vam izjemno priložnost za novogradnjo, ki vam omogoča, da se lotite gradnje vaše sanjske hiše v najkrajšem možnem času. Ta edinstvena priložnost vam omogoča, da ustvarite dom po vaši meri v čudovitem in mirnem okolju, prodamo. Cena: 152.000,00 EUR Na....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 86.574 €, 14429,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

14.429 m2, kmetijsko zemljišče, Prodamo kmetijsko zemljišče 14429 m2 v mirnem okolju. Dobra dostopnost, cena 6 EUR/ m2. Ne zamudite te priložnosti, prodamo. Cena: 86.574,00 EUR Ponujamo vam odlično priložnost za nakup kmetijskega zemljišča v velikosti 14429 m2. Zemljišče se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 846.630 €, 9407,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

9.407 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 V Poslovno ekonomski coni Kromberk v Novi Gorici je naprodaj zemljišče v izmeri 9.407 m2. Namenjeno je trgovski, poslovni, proizvodni, obrtni in servisni dejavnosti. Namenska raba zemljišča so območja stavbnih....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 105.740 €, 1244,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.244 m2, zazidljiva, 1.244 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 105.740,00 EUR, prodamo. Cena: 105.740,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1244 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 40.000 €, 4366,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.indomio.si

4.366 m2, kmetijsko zemljišče, Parcela za kmetijske namene na elitni lokaciji v Kromberku, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Na razpolago parcela v izmeri 4366 m2, s pogledom na Kromberški grad in bližnjo okolico. Parcela je po namenski rabi opredeljena kot kmetijso zemljišče.Na parceli....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 42.820 €, 8564,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2024.,

www.indomio.si

8.564 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče v Šempasu, prodamo. Cena: 5,00 EUR/m2 Na južnem obrobju Šempasa sta naprodaj dve kmetijski zemljišči s skupno površino 8.564 m2. Teren je blizu glavne ceste in lepo dostopen. Na treh terasah so bile obdelane rodovitne njive in sadovnjaki.....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 107.000 €, 3737,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

3.737 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Lepa stavbna parcela na robu vasi Grgar. Za stanovanjsko gradnjo, dostop z javne ceste. Cca 2000 m2 stavbno zemljišče, ostalo kmetijsko. Brez provizije in dodatnih stroškov za kupca. Možnost prodaje tudi polovice zemljišča, prodamo. Cena: 107.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 280.850 €, 5617,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Nova Gorica – Preserje Branik, skupna površina 5.617,00 m2, zazidljivo zemljišče 1.904,00 m2. Cena: 280.850 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. Posredujemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča med Vipavsko in Braniško....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-16 (od skupaj 15)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!