• GoHome Professional
zemljišča parcele NOVO MESTO - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele NOVO MESTO - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele NOVO MESTO

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele novo mesto" je bilo najdenih 48 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 50 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 3090 m2
    • do 3860 m2
    • 3860 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 3860 m2
    • 4640 m2
  •  Po ceni
    • do 2100 eur
    • do 2600 eur (povprečna cena)
    • do 3100 eur
    • do 26 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, NOVO MESTO, 16.500 €, 1150,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

URŠNA SELA, Makute, posredujemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča, v skupni izmeri 1.150,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno delno kot površine podeželskega naselja cca. 289 m2 in delno kot druga kmetijska zemljišča 861 m2. Lokacija se nahaja v mirnem in idiličnem....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 35.300 €, 35290,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

URŠNA SELA, k. o. Dobindol, prodamo delno kmetijska in delno gozdna zemljišča v skupni površini 35.290,00 m2 . .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 10.000 €, 7386,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2025.,

www.indomio.si

7.386 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele novo mesto'
3.036.330 €
35.000 €
42.540 €
  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.031 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Ratež , prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 90.000 €, 3000,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na parceli sta elektrika in telefon. Možno parceliranje. Cena za skupni nakup zemljišča po dogovoru. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 133.835 €, 2059,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja se zazidljiva parcela velikosti 2059 m2. Ponudba je za resne kupce, ki bi v idilični Suhokrajinski vasici gradili več hiš. So ljubitelji narave in aktivnosti ob in na Krki. So ljubitelji gozdov in gozdnih sadežev. So ljubitelji sprehodov čez gozdove in hribe. So ljubitelji....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 260.000 €, 52000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.indomio.si

52.000 m2, kmetija, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Na mirni lokaciji na Dolenjskem, pod obronki Gorjancev, prodamo kmetijo, ki obsega domačijo s hišo, gospodarskimi poslopji in pripadajočimi kmetijskimi ter gozdnimi zemljišči. Domačija se nahaja v urejeni vasi, obdana z naravo in ponuja....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 20.000 €, 1370,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.370 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Zazidljiva parcela primerna za gradnjo hiše. Parcela je v mirnem podeželjskem okolju v objemu narave. Priključek za vodovod je na parceli, električni in telefonski priključek sta na sosednji parceli. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 180.000 €, 1508,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

1.508 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Od celotne površine je približno 207 m2 vodnega zemljišča. Sicer je parcela ravna in le v manjšem delu (cca 100 m2) predstavlja strm teren. Priključki za vodovod, elektriko in telekomunikacije so na ali ob parceli, v bližini....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 20.000 €, 19589,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2023.,

www.indomio.si

19.589 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 25.000 €, 1675,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina ima lokacijo na vrhu hriba na lokaciji Burjevci. Izreden pogled na novomeško kotlino, Gorjance, Kočevski rog Javna cesta do parcele, elektrika v bližini. Okolica je primerna za sprehode in ljubitelje narave. Ker je trenutno poleg začate gradnje-gradbišča še vedno zasajen....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 12.000 €, 9366,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

9.366 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji mešanega gozda (smreka, geber, kostanj) na območju katastrske občine Cerovec. Kupec plača polovico stroškov, ki nastanejo pri prodaji gozda. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 35.300 €, 35290,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2025.,

www.indomio.si

35.290 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 35.300,00 EUR URŠNA SELA, k. o. Dobindol, prodamo delno kmetijska in delno gozdna zemljišča v skupni površini 35.290,00 m2. Pravno stanje: Vpisano v ZK in bremen prosto. Pogoj prodaje: Kupec plača vse stroške, ki nastanejo pri prodaji....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 161.854 €, 46244,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

46.244 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 3,50 EUR/m2 V vasi Konec med Vinjo vasjo in Podgradom prodamo skupno 4,62 ha kmetijskih zemljišč (njive in travniki). Poleg se prodaja tudi kozolec toplar, ki se nahaja na enem od kmetijskih zemljišč in je potreben obnove. Zemljišča se....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 102.688 €, 3209,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.01.2025.,

www.indomio.si

3.209 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 32,00 EUR/m2 Lokacija: V Novem mestu v neposredno bližini Qulandije. Namen gradnje: iz Lokacijske informacije je razvidno, da je oznaka namenske rabe I. območje stavbnih zemljišč, po nazivu namenske rabe je C-območje centralnih....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 215.880 €, 3084,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

3.084 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, 3.084 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, 3.084 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, V neposredni bližine osnovne šole Stopiče, prodamo zazidljivo parcelo za gradnjo poslovno - storitvenih dejavnosti. Možna postavitev trgovskih in gostinskih....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 370.410 €, 12347,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.10.2023.,

www.indomio.si

12.347 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 30,00 EUR/m2 Lokacija: V Novem mestu v neposredni bližini Adrie Mobil prodamo zazidljivo parcelo primerno za poslovno gradnjo. Namen gradnje: iz Lokacijske informacije je razvidno, da je oznaka namenske rabe I. območje stavbnih....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.030 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

26.535 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 61.030,50 EUR NOVO MESTO, Ratež, prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. Pravno stanje Lastništvo....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 165.500 €, 1313,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.indomio.si

1.313 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165.500,00 EUR V Novem mestu prodamo parcelo za prostostoječo stanovanjsko pozidavo. Dopustni objekti: prostostoječa enostanovanjska stavba, dvojček, vila, dvostanovanjska stavba Gospodarska infrastruktura: dostop po solastniški peščeni poti iz....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 265.440 €, 3318,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

3.318 m2, zazidljiva, Parcela na mirni lokaciji med Vidmarjevo ulico in Regrčo vasjo. 1400 m2 parcele spada pod območje centralnih dejavnosti po OPN, ostalo 1918 m2 pa je stavbnega zemljišča, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 2.017.560 €, 23736,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2024.,

www.indomio.si

23.736 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, na odlični lokaciji, v nastajajoči poslovno industrijski coni, prodamo. Cena: 85,00 EUR/m2 Lokacija: v bližini glavnega vhoda v cono z bodoče obvoznice. Meji na zemljišče v lasti velikega podjetja in v bližini obstoječih objektov v PC Cikava.....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 792.240 €, 6602,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

6.602 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Posest za poslovno stanovanjsko gradnjo ob eni od bodočih vpadnic v Novo mesto. Potrebna urbanistična ureditev, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 Za to območje OPN Novo mesto določa da se: "Območje se ureja za stanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 23.000 €, 1165,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.165 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR Prodamo gradbeno parcelo ob asfaltni cesti v Dolžu. Namenska raba: površine podeželskega naselja Dopustni objekti: stanovanjski (eno in dvostanovanjske prostostoječe stavbe, kmetijski objekti Dopustne dejavnosti: bivanje, kmetijske....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 490.950 €, 16365,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.10.2023.,

www.indomio.si

16.365 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, prodamo. Cena: 30,00 EUR/m2 Lokacija: V Novem mestu v neposredni bližini Adrie Mobil prodamo zazidljivo parcelo primerno za poslovno gradnjo. Namen gradnje: iz Lokacijske informacije je razvidno, da je oznaka namenske rabe I. območje....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 78.330 €, 1119,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

1.119 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 78.330,00 EUR NOVO MESTO, Regrča vas, prodamo zazidljivo zemljišče, velikost 1.119,00 m2. Po namenski rabi gre v celoti za območje stanovanjske površine (SSs - urbana prostostoječa stanovanjska pozidava). V naravi zemljišče predstavlja travnik....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 225.000 €, 3619,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.06.2023.,

www.indomio.si

3.619 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 225.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 7.243.200 €, 60360,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

60.360 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 IZJEMNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST Na lokaciji v Podbrezniku v Novem mestu prodamo v celoti zazidljivo zemljišče, sestavljeno iz posameznih parcel, skupne kvadrature 60.360 m2. 1) PARCELE V NADALJEVANJU OBSTOJEČEGA....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 85.000 €, 3863,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

3.863 m2, zazidljiva, Dve parceli v celoti zazidljivi v naselju Kavce pri Gabrju. Po občinskem prostorskem načrtu je za to območje predviden dom za starejše občane s pripadajočimi poršinami za rekreacijo in turistično območje. Vsa infrastruktura je v bližini. Parceli sta lahko dostopni....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 7.500 €, 894,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

894 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 7.500,00 EUR URŠNA SELA, Makute, prodamo kmetijski zemljišči v skupni izmeri 894,00 m2. Po namenski rabi se parceli nahajata pretežno na območju drugih kmetijskih zemljišč in v manjšem delu na območju površine cest cca. 10 m2. Priključki....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 40.000 €, 40091,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2023.,

www.indomio.si

40.091 m2, kmetijsko zemljišče, v naravi je gozd, travnik in njiva, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 470.000 €, 20778,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.08.2025.,

www.indomio.si

20.778 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR Prodamo nezazidano stavbno zemljišče v Češči vasi pri Novem mestu. Celotno zemljišče meri 20.778 m2, možen je dodaten nakup sosednje parcele v izmeri 10.320 m2. Zemljišče je večji del v območju drugih urejenih zelenih površin in....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 449.100 €, 2495,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

2.495 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, na mirni in sončni lokaciji, z dobrim dostopom, odmaknjeno od mestnega vrveža, z projektom za novogradnjo 2 stanovanjskih enot - dvojčkov, z gradbenim dovoljenjem in izdelanimi projekti, vsa infrastruktura je na zemljišču, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 66.000 €, 5485,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

5.485 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 66.000,00 EUR Neposredno ob reki Krki v Novem mestu prodamo zemljišče v izmeri 5.485 m2. Parcele se prodajajo kot zaključena celota več parcel. Parcele so rahlo položne, sončne in imajo neposreden dostop do reke Krke. Po podatkih GURS so parcele....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 49.000 €, 6997,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

6.997 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela za gradnjo stanovanjske hiše. Približno 570 m2 je stavbnega zemljišča, ostalo je kmetijsko. Na parceli je elektrika in optika. Dostop je po asfaltirani javni cesti, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 72.000 €, 658,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2024.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, v urejenem naselju s hišami, v bližini centra mesta, parcela je v nagibu proti jugu, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR Lokacija: v urejenem naselju z dobro prometno dostopnostjo do centra mesta in avtoceste. V bližini so trgovine, center mesta, tovarna Krka. Možna je....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 120.000 €, 1001,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

1.001 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Parcela za gradnjo stanovanjske hiše na robu vasi. približno polovica parcele je za gradnjo hiše (območje Sss) preostala polovice je tudi stavbno zemljišče - zeleni pas (območje ZD). Del parcele kjer je možna gradnja....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 208.950 € na 179.100 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NOVO MESTO, 179.100 €, 597,00 m2 cca 300 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.10.2025 - 298.500 €
27.11.2025 - 208.950 €
26.03.2026 - 179.100 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

597 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 179.100,00 EUR NOVO MESTO, Brod, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 597,00 m2. Po namenski rabi se parcela v celoti nahaja v območju stavbnih zemljišč (stanovanjske površine). Parcela je v rahlem naklonu, sončne, vzhodne lege in je komunalno urejena.....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 835.560 €, 6963,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2024.,

www.indomio.si

6.963 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 Lokacija: · neposredna bližina mesta, · je mirno in zeleno okolje (ob robu gozda), · zemljišče se nahaja v bližini osnovnih storitev in dobrin, kot so šole, trgovine (Eurospin, Spar, Hofer,) · okolica....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 217.000 €, 21631,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.indomio.si

21.631 m2, nezazidljiva, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 217.000,00 EUR Lokacija: V Novem mestu v neposredni bližini Qulandije. Zemljišče je po namenski rabi, del kmetijsko zemljišče v izmeri14.799 m2, preostali del je stavbno zemljišče v izmeri 6.832 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 828.405 €, 18409,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

18.409 m2, zazidljiva, predviden OPPN Regrča vas-osrednji del, namenjen za stanovanjsko gradnjo in centralne dejavnosti, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Na območju ob južni povezovalni cesti se umestijo mestotvorne dejavnosti in višji objekti do (P+3). Območje se ureja kot pomembna vstopna....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 656.197 €, 8989,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

8.989 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 73,00 EUR/m2 Prodamo stavbno zemljišče v izmeri 8989 m2, ki je po namenski rabi opredeljeno kot: C-območje centralnih dejavnosti. Podrobni OPPN še ni bil sprejet. Lokacija: Zemljišče se nahaja na strateški legi poslovni industrijskih con Novega....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 28.500 € na 24.000 € z dne 18.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NOVO MESTO, 24.000 €, 2975,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 28.500 €
18.03.2026 - 24.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

2.975 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Parcela za gradnjo zidanice. Na parcele že stoji brunarica, ki jo je možno legalizirati, sicer je možna gradnja zidanice 6 m x 8 m pritličje plus mansadra - zgrajena temelna plošča. Del parcele cca 160 m2 je stavbno....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-42 (od skupaj 48)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.