• GoHome Professional
zemljišča parcele OKOLICA BREŽICAH - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele OKOLICA BREŽICAH - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele OKOLICA BREŽICAH

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele okolica brežicah" je bilo najdenih 17 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 26 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2020 m2
    • do 2520 m2
    • 2520 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2520 m2
    • 3020 m2
  •  Po ceni
    • do 1500 eur
    • do 1900 eur (povprečna cena)
    • do 2300 eur
    • do 19 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, DRENOVEC PRI BUKOVJU, 6.000 €, 3422,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341002-370 Ogled oglasa na strani ponudnika Bizeljsko, Drenovec pri Bukovju, zemljišče 675m2, na katerem stoji ne stanovanjska stavba, zgrajena 1972, 13,5m2 in zemljišče 2.750m2, prodamo za 9.000,00 EUR. Možnost izgradnje nezahtevnega objekta ( kmečka lopa, molzišče,....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 70.000 €, 915,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČATEŽ OB SAVI, Zagrebška cesta, prodamo zazidljivo zemljišče s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za gradnjo nadomestne stanovanjske hiše , v skupni izmeri 915,00 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja delno na območju stavbnih zemljišč (površine podeželskega naselja), delno na območju....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 13.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2024.,

www.kumi.si

Ravno zemljišče po namenski rabi kmetijsko zemljišče K2. Na voljo je več parcel, vsaka obsega cca. 2000m², možnost nakupa samo posamezne parcele ali več parcel skupaj. Vsega skupaj na voljo 22.189m². Meje zemljišča so znane in urejene. Izjemna priložnost za tiskega, ki vidi poslovni....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele okolica brežicah'
41.500 €
45.000 €
23.000 €
  Zemljišče, BREŽICE, 50.000 €, 2521,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, na izjemni lokaciji v mirnem naselju enodružinskih hiš Velike Malence prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 2.521,00 m2, ki ponuja popolno kombinacijo narave, zasebnosti in možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma. Po namenski rabi je 855,13 m2 stanovansjkih površin....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 59.000 €, 798,50 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.novdom.si

V kraju Bukošek (Brežice) je naprodaj ravninsko zemljišče, ki je po namenski rabi opredeljeno kot območje stanovanjskih površin-površine podeželskega naselja. Komunalna infrastruktura Priključki:elektrika, vodovod in javna razsvetljava se nahajajo tik ob zemljišču. Dostop iz javne....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 94.000 €, 18417,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2024.,

www.kumi.si

Večje ravno zemljišče po namenski rabi kmetijsko zemljišče K2. Zemljišče je sestavljeno iz več različnih parcel različne kvadrature. Možnost nakupa celote ali nakup posameznih parcel. Meje zemljišča so znane in urejene. Izjemna priložnost za tiskega, ki vidi poslovni potencial na....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 60.000 €, 2600,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

ostalo del je v fazi spremembe namembnosti .

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 35.000 €, 1466,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

k.o. 1265 VOLČJE, številka parcele: 333/3, 334/2 in 136, lastništvo zasebno in čisto. trenutno je zasajeno vočnjak in vinograd na dijelu parcele u nagibu. .

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 7.360 €, 6134,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

6.134 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Blizu vasi Koritno v občini Brežice prodamo kmetijsko zemljišče. Kmetijsko zemljišče predstavljata 2 parceli, ki se NE držita skupaj. PARCELA 1: 1.235 m2 je 84 % najboljša kmetijska zemljišča in 16 % gozdna zemljišča. PARCELA....

 
 
 
  Zemljišče, CURNOVEC, 17.000 €, 4203,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

4.203 m2, zazidljiva, Na res lepi in mirni lokaciji prodamo večjo zazidljivo parcelo, po namenski rabi opredeljeno kot "območje razpršene poselitve vinogradniških območij", dopustna je gradnja zidanice-vikenda do največ 105 m2, pod pogojem, da ima prositelj v lasti in obdelavi....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKA VAS, 68.310 €, 1518,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.08.2025.,

www.indomio.si

1.518 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, "Prodamo: Sanjska zazidljiva parcela v Krški vasi", prodamo. Cena: 68.310,00 EUR Izjemna priložnost za nakup zazidljivega zemljišča v Krški vasi, Brežice, Posavje, Slovenija. To čudovito zemljišče na obrobju naselja, velikosti 1518....

 
 
 
  Zemljišče, BIZELJSKO, 90.000 €, 15800,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

15.800 m2, kmetijsko zemljišče, Posredujem pri prodaji čudovitega, skrbno negovanega in gospodarno vzdrževanega 12 let starega vinograda. Trte so v najboljših letih rodnosti in nudijo visok potencijal za doseganje zelo visokih kakovosti ploda in s tem posledično tudi vrhunskega vina.....

 
 
 
  Zemljišče, OREŠJE NA BIZELJSKEM, 150.000 €, 43413,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.indomio.si

43.413 m2, kmetija, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Orešje na Bizeljskem, kmetijo-posest, ki obsega: stanovanjsko stavbo, zgrajeno 1884, obnovljeno 1950 ( okna), 1986 ( instalacije), z uporabno površino 74,4m2, neto tlorisno površino 86,9m2, pomožni kmetijski del stavbe- kozolec, zgrajen....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 12.000 €, 11241,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

11.241 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Parcela se nahaja ob Gorjancih, lepi naravni okolici in gozdnatih pobočjih. Na mirni lokaciji prodamo kmetijsko parcelo veliko 11.241 m2. Nahaja se ob robu vasi Koritno. V naravi parcela predstavlja travnik, ki ga obdaja....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 680.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490301001-370 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo večje zazidljivo zemljišče velikosti 17.119 m2 na odlični lokaciji, ob avtocestnem izvozu Brežice, ki je primerno za gradnjo poslovnih objektov. Po občinskih prostorskih planih je na tem zemljišču dovoljena gradnja....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 60.000 € na 50.000 € z dne 25.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, BIZELJSKO, 50.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026 - 60.000 €
25.04.2026 - 50.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

prodam 2 zazidljivi parceli, na parceli je voda + elektrika, do parcele je asfalt Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-16 (od skupaj 15)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!