• GoHome Professional
zemljišča parcele OKOLICA ILIRSKE BISTRICE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele OKOLICA ILIRSKE BISTRICE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele OKOLICA ILIRSKE BISTRICE

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele okolica ilirske bistrice" je bilo najdenih 2 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 267 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2830 m2
    • do 3540 m2
    • 3540 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 3540 m2
    • 4240 m2
  •  Po ceni
    • do 21000 eur
    • do 26000 eur (povprečna cena)
    • do 31000 eur
    • do 266 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • igrišče
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KOSEZE, 1.660.778 €, 5306,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

5.306 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, izjemna posest za investitorja, ki bi ga zanimala izgradnja malega, zaključenega naselja individualnih družinskih hiš višjega razreda ali naselja dvojčkov oz. vrstnih hiš. Mirna, sončna lokacija na robu stanovanjskega območja v zavetju Grmade,....

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 353.400 € na 388.740 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KOSEZE, 388.740 €, 1767,00 m2 cca 220 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.03.2026 - 353.400 €
07.03.2026 - 388.740 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

1.767 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 220,00 EUR/m2 Na prodaj je zazidljiva parcela za oddih, rekreacijo in šport v skupni izmeri 1.767 m2, ki se nahaja na izredno iskani lokaciji v Šiški, v naselju Šmartno pod Šmarno goro. Lokacija odlikuje dobra dostopnost in neposredna bližina narave,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-2 (od skupaj 2)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!