• GoHome Professional
zemljišča parcele OKOLICA KRANJA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele OKOLICA KRANJA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele OKOLICA KRANJA

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele okolica kranja" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 184 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 950 m2
    • do 1190 m2
    • 1190 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1190 m2
    • 1420 m2
  •  Po ceni
    • do 11000 eur
    • do 14000 eur (povprečna cena)
    • do 17000 eur
    • do 145 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 12.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, SPODNJE DUPLJE, 80.000 €, 549,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.11.2021 - 65.880 €
15.09.2024 - 69.990 €
23.10.2024 - 75.000 €
12.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2021.,

www.inf-ing.si

Prodaja se zazidljivo zemljišče v velikem naklonu, velikosti 549 m². Zemljišče se nahaja v Sp. Dupljah - občina Naklo pri Kranju. Lega je sončna z lepim razgledom v kotlino. Ob parceli so že priključki za elektriko, vodo, telefon in kanalizacijo. Od avtocestnega priključka je oddaljeno....

 
 
 
  Zemljišče, KOKRICA, 189.120 €, 591,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Kokrica pri Kranju se prodaja zazidljiva parcela, pravilne oblike. Komunalni vodi so zraven. .

 
 
 
  Zemljišče, NAKLO, 483.120 €, 2928,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

2.928 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 Izjemna investicijska priložnost, ki jo ne gre zamuditi! Na zelo dobri lokaciji v Naklem prodamo zazidljivo parcelo, s pripravljeno projektno dokumentacijo (DGD) in delno plačanim komunalnim prispevkom. Na parceli je predvidena izgradnja....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele okolica kranja'
24.990 €
88.000 €
109.690 €
  Zemljišče, CERKLJE NA GORENJSKEM, 2.051.790 €, 31566,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

31.566 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Zazidljivo območje na Krvavcu - izjemna priložnost za izgradnjo projekta novega turističnega naselja. V neposredni bližini RTC Krvavec, po oceni World Ski Awards najboljšega smučišča v Sloveniji, je naprodaj večje zazidljivo območje....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 950.000 € na 890.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NAKLO, 890.000 €, 33136,00 m2 cca 30 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.02.2026 - 950.000 €
10.03.2026 - 890.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

33.136 m2, kmetija, Vsakdo je že razmišljal o nakupu kmetije. Veliko strateških družinskih debat se je začelo z "Kaj pa, če bi.. namesto parcele kupili kar kmetijo?", prodamo. Cena: cca 890.000,00 EUR Kliknite NA YOUTUBE POVEZAVO Vam vse razložimo pa ni treba brati....

 
 
 
  Zemljišče, NAKLO, 196.020 €, 1188,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.12.2025.,

www.indomio.si

1.188 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 V Naklem prodamo zazidljivo parcelo, velikosti 1.188 m2. Osnovna namenska raba: Območje stavbnih zemljišč Podrobnejša namenska raba: SS – stanovanjske površine, ki so namenjene bivanju z ali brez spremljajočih dejavnosti Lokacija:....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, SPODNJE DUPLJE, 80.000 €, 549,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.06.2024 - 65.880 €
15.09.2024 - 69.990 €
22.10.2024 - 75.000 €
11.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

549 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Prodaja se zazidljivo zemljišče v velikem naklonu, velikosti 549 m2. Zemljišče se nahaja v Sp. Dupljah - občina Naklo pri Kranju. Lega je sončna z lepim razgledom v kotlino. Ob parceli so že priključki za elektriko,....

 
 
 
  Zemljišče, TRSTENIK, 126.000 €, 880,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.07.2025.,

www.indomio.si

880 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 126.000,00 EUR Na čudoviti lokaciji pod Storžičem, Orlove glave nad Trstenikom, posredujemo pri prodaji parcele v velikosti 880m2. Parcela leži kot zadnja v vrsti počitniških hiš. Na parceli je dopustna postavitev počitniške hiše,....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTJE, 60.000 €, 3814,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

3.814 m2, kmetijsko zemljišče, HRASTJE - 2 km od Pohorske vzpenjače, naprodaj štiri parcele za postavitev vikenda. Kmetijska zemljišča so na čudoviti sončni legi, z naklonom, z asfaltnim dovozom. Možnost nakupa samostojno ali v celoti. Cena: 15.000 EUR/parcela, prodamo. Cena: 60.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, CERKLJE NA GORENJSKEM, 850.000 €, 1169,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

1.169 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 850.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PONUDBA- idilično obrobljen z Alpami, blizu vse infrastrukture - trgovine, avtobus, gostinstvo, itd. Parcela v izmeri 1.169 m² na kateri je možnost dodatne gradnje kar omogoča odlično investicijo. Hiša: ✔ 224,60 m² stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTJE, 533.925 €, 2373,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2.373 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 225,00 EUR/m2 Naprodaj je zemljišče v velikosti 2373 m2 v industrijski coni Hrastje, primerno za poslovno dejavnost. Dela se cestna infrastruktura. V 2 mesecih bo infrastruktura načeloma narejena. Cene so brez DDV. Zahteva prodajalca je, da mu....

 
 
 
  Zemljišče, VISOKO, 256.080 €, 1164,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

1.164 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na Visokem je naprodaj stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče je v rahlem naklonu proti vzhodu. Možno je dokupiti še sosednji zemljišči 915 m2 730 m2, prodamo. Cena: 220,00 EUR/m2 Na parceli stoji gospodarsko poslopje. Parcela....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 341.250 € na 354.200 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, ŠENČUR, 354.200 €, 1012,00 m2 cca 350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.02.2026 - 390.000 €
21.04.2026 - 341.250 €
07.05.2026 - 354.200 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

1.012 m2, zazidljiva, zazidljiva parcela na prvovrstnii, ravni in mirni lokaciji v središču Šenčurja. Parcela ima urejen dostop in ima vse komunalne priključke: vodo, elektriko, kanalizacijo in ostale telekomunikacijske prilkjučke. Na njej je mogoča za takojšnja gradnja enostanovanjske....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-13 (od skupaj 13)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!