• GoHome Professional
zemljišča parcele OKOLICA METLIKE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele OKOLICA METLIKE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele OKOLICA METLIKE

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele okolica metlike" je bilo najdenih 7 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 30 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2700 m2
    • do 3370 m2
    • 3370 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 3370 m2
    • 4050 m2
  •  Po ceni
    • do 1800 eur
    • do 2300 eur (povprečna cena)
    • do 2700 eur
    • do 23 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • urejeno
  • Slike

Preiskali smo 6 878 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, METLIKA, 416.195 €, 6403,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

6.403 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 METLIKA, Črnomaljska cesta, prodamo stavbno zemljišče v izmeri 6.403,00 m2. Zemjišče je opredeljeno kot OBMOČJE CENTRALNIH DEJAVNOSTI. Nahaja se ob cesti, v bližini avtobusne postaje in doma za ostarele. Vsa infrastruktura je v bližini,....

 
 
 
  Zemljišče, DOLNJI SUHOR PRI METLIKI, 84.300 €, 3372,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2022.,

www.indomio.si

3.372 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: cca 25,00 EUR/m2 Prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 3.370 m2 na Hrastu. Ob zemljišču je asfaltirana cesta (z dveh strani), vodovod, elektrika). Možna je tudi parcelacija. Parcela se nahaja se na sončni legi z lepim pogledom na Belo Krajino.....

 
 
 
 
-30%

Spremembe cen iz 150.711 € na 105.500 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, METLIKA, 105.500 €, 4567,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.09.2024 - 169.312 €
22.05.2025 - 150.711 €
19.03.2026 - 105.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2024.,

www.indomio.si

4.567 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 105.500,00 EUR Prodaja gradbenega zemljišča – odlična investicijska priložnost v Metliki (Bela Krajina), JV Slovenija Lokacija: Jugovzhodna Slovenija, Bela Krajina, Metlika – Cesta XV. Brigade. Površina stavbnega zemljišča: 4.567 m². Cena: 23 eur/m2.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele okolica metlike'
42.000 €
13.500 €
25.686 €
  Zemljišče, HRAST PRI JUGORJU, 15.000 €, 12783,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2025.,

www.indomio.si

12.783 m2, nezazidljiva, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR HRAST PRI JUGORJU, zemljišča v izmeri 12.783m2 ( gozdno zemljišče 8.359m2, kmetijsko zemljišče 3.942m2, stavbno zemljišče 482m2), prodam.Prodajalčev pogoj je plačilo 2% davka na promet nepremičnin od pogodbene cene s strani kupca.Kupec....

 
 
 
  Zemljišče, BEREČA VAS, 13.500 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

750 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, v umirjenem bivalnem okolju, JZ lega, ob cesti Novo mesto - Metlika, možen je tudi nakup parcele velikosti 1427 m² ali več parcel v skupni izmeri 2177 m², vsa potrebna infrastruktura je v neposredni bližini, možen takojšen začetek pridobivanja....