• GoHome Professional
zemljišča parcele PODRAVSKA - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • zemljišča parcele PODRAVSKA - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele PODRAVSKA

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele podravska" je bilo najdenih 239 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 67 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1440 m2
    • do 1790 m2
    • 1790 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1790 m2
    • 2150 m2
  •  Po ceni
    • do 3300 eur
    • do 4100 eur (povprečna cena)
    • do 5000 eur
    • do 41 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VODOLE, 29.990 €, 377,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.08.2025.,

www.indomio.si

377 m2, zazidljiva, 377 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR, prodamo. Cena: 29.990,00 EUR Pozdravljeni, predstavljamo vam manjše zazidljivo zemljišče na čudoviti sončni in mirni lokaciji v okolici Maribora. Iz zemljišča se razprostira čudovit razgled na daljno okolico, ki....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 96.750 €, 750,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, Ob Polanski cesti v Zgornjih Hočah prodamo zazidano stavbno zemljišče z gospodarskim poslopjem.Sama nepremičnina se nahaja v mirni coni stanovanjskih objektov, ob lokalni cesti ter predvsem na izjemni razgledni lokaciji. Povšina zemljišča je 1.519 m2, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1081,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

1.081 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.081 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.081 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 531.000 €, 393,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2026.,

www.indomio.si

393 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1900, 201.009 m2 zemljišča, K+P+M, Idilična kmetija na samem - ko se narava in mir združita v popolno celoto, prodamo. Cena: 531.000,00 EUR Pozdravljeni, na prodaj je čudovita kmetija, obdana z rodovitno zemljo, travniki, njivami in gozdovi – vse....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Košaki, 80.000 €, 832,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

832 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče ob Šentiljski cesti za centralne dejavnosti in stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Ob Šentiljski cesti v Mariboru prodamo stavbno zemljišče v izmeri 832 m2. Zemljišče se nahaja na območju, ki je namenjeno centralnim dejavnostim,....

 
 
 
  Zemljišče, KUPČINJI VRH, 220.000 €, 15000,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

15.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Haloze – Kupčinji vrh | Posest 1,5 ha z izvirom, potokom in projektom za turistične apartmaje Redka priložnost: na mirni in sončni lokaciji na Kupčinjem vrhu v Halozah, tik pod Donačko goro, je naprodaj strnjena posest v velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 32.000 €, 1108,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

1.108 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR PRODAMO parcelo: lokacija Ranče (k. o. 702) Mikrolokacija: ob objektu na naslovu Ranče 36 Google Maps: https://maps.app.goo.gl/ev6V2Bo6KoRrLkzw7 Št. parcele: k. o. 702 parcela 114/2 (1108 m2) Velikost zemljišča: 1108 m2 Parcela se....

 
 
 
  Zemljišče, SKORBA, 204.525 €, 1515,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

1.515 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 135,00 EUR/m2 Zazidljiva parcela v naselju Skorba v občini Hajdina in v neposredni bližini Ptuja. Na prodaj so tri parcele, zazidljive, od teh je ena parcela ob robu za dostop do zadnje parcele. Zazidljive parcele so skupne velikosti 1.515 m2 in....

 
 
 
  Zemljišče, TRČOVA, 279.000 €, 6781,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

6.781 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Zemljišče z izdanim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom. Si želite miru, narave in razgleda v občini Maribor? S prelepim razgledom, na s soncem obsijani lokaciji, prodamo zemljišče primerno za izgradnjo stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 41.402 €, 1086,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

1.086 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva sončna parcela Kungota-Gradiška-ugodno, prodamo. Cena: cca 41.402,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljive, sončne parcele z rahlim naklonom v velikosti 1086 m2. Priključki na električno, vodovodno in ostalo infrastrukturo so ob....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA KUNGOTA, 137.000 €, 19650,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

19.650 m2, zazidljiva, Čudovito posestvo v Zgornji Kungoti z možnostjo nadomestne gradnje. Le 1.200 m od trgovine, šole in vrtca - popolna lega med udobjem kraja in mirno naravo. Dvignjeno zemljišče z lepim razgledom, možnost razdelitve na dve enoti. Idealno za nov dom, kmetijo ali....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 35.900 €, 2992,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

2.992 m2, zazidljiva, zemljišče za izgradnjo stanovanjskih hiš, ob reki Muri, sončna lega, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v bližini, prodamo. Cena: 35.900,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI 2992 m2....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 40.000 € na 38.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DVORJANE, 38.000 €, 523,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 40.000 €
28.03.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

523 m2, zazidljiva, EKSKLUZIVNO - zazidljiva parcela v naselju Dvorjane, v občini Duplek, v neposredni bližini osnovne infrastrukture in le 20 minut vožnje iz centra Maribora, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Predstavljamo vam 523 kvadratnih metrov veliko zazidljivo parcelo, idealno za....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI DUPLEK, 43.500 €, 1331,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

1.331 m2, zazidljiva, gradbena parcela z izjemnim razgledom, južne lege, prodamo. Cena: 43.500,00 EUR Parcela, Zgornji Duplek: prodamo sončno, gradbeno zemljišče s prečudovitim, odprtim razgledom na Dravsko dolino. Gradbeno zemljišče je velikosti 1331 m2 in ima urejen dostop. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, ZAMARKOVA, 212.460 €, 3541,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.01.2026.,

www.indomio.si

3.541 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 3.541 m2 v Zamarkovi pri Lenartu ravno, sončno in dostopno. Idealno za investitorje ali za družino, ki želi mirno lokacijo za gradnjo doma, saj je možen odkup manjšega dela po vaših željah. Elektrika in voda....

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 82.500 €, 954,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

954 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 82.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 954 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 75.000 €, 128,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

128 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Za vse ljubitelje narave, miru in razgledov ponujamo nepremičnino na izjemni lokaciji v Pernici pri Mariboru Posest obsega 4.403 m² zemljišč, ki nudijo veliko zasebnosti, odprt prostor ter čudovite razglede na okoliške griče. Na zemljišču....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI ŽERJAVCI, 26.500 €, 1850,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

1.850 m2, zazidljiva, Na eni izmed lepših lokacij v Spodnjih Žerjavcih prodamo stavbno zemljišče v izmeri 1.850 m2, ki se nahaja na sončni legi z odprtim pogledom na okoliško dolino.Parcela leži na robu poselitve in ponuja idealno kombinacijo zasebnosti, narave in dostopnosti, saj....

 
 
 
  Zemljišče, VELIČANE, 15.000 €, 6383,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

6.383 m2, kmetijsko zemljišče, V Veličanah prodamo kmetijsko in gozdno zemljišče v skupni izmeri cca 6.383 m2. Dve parceli z nasadom cca. 50 orehov, tretja gozd z bukvami. Urejen dostop z občinske ceste in dovoz na parcelo. Mirna lokacija, primerno za samooskrbo ali investicijo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Radvanje, 180.000 €, 600,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

600 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Zazidljiva parcela na prestižni lokaciji pod Pohorjem – Radvanje, Maribor V urejeni in mirni soseski stanovanjskih hiš v Radvanju prodamo zazidljivo parcelo, ki ponuja odlično priložnost za gradnjo sanjskega doma na eni izmed najbolj....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 42.000 €, 20831,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

20.831 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Travnik in gozd na razgledni legi pri Kamnici, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Dober kilometer iz centra Kamnice prodamo kmetijsko zemljišče. Zemljišče v naravi predstavlja pretežno gozd in delno travnik. Do parcel vodi javna vzdrževana makadamska....

 
 
 
  Zemljišče, KREMBERK, 31.000 €, 780,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

780 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo na prijetni in mirni lokaciji v objemu narave, primerno za različne bivalne ali investicijske priložnosti, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo na prijetni in mirni lokaciji v objemu....

 
 
 
  Zemljišče, ROŠPOH, 84.990 €, 1148,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

1.148 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 84.990,00 EUR Zazidljivo zemljišče na odlični lokaciji v začetku Rošpoha. Bližina centra mesta Maribor in vseeno v objemu narave! Zemljišče z J orientiranostjo v velikosti 1.148m2, od katerih je 419m2 zazidljivih, preostalo je kmetijsko. Zazidljivi....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA VOLIČINA, 86.000 €, 2649,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

2.649 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo s površino 2.649 m2 od tega cca 1.700 m2 zazidljivega zemljišča na odlični lokaciji v naselju Zgornja Voličina, v občini Lenart, tudi kot investicija za izgradnjo treh stanovanjskih hiš, prodamo. Cena: 86.000,00 EUR Pozdravljeni,....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 23.000 €, 513,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kontakt: 040 894-020 Iztok .

 
 
 
  Zemljišče, ZAVRČ, 145.500 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1010 Ogled oglasa na strani ponudnika Poslovni prostori se nahajajo v gradu Zavrč, in sicer v pritličju, nadstropju ter v kleti. Objekt je l. izgradnje 1717 in je etažiran. Gre za poslovne prostore v pritličju, v izmeri 97,7 m2, skladiščne prostore v pritličju....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 211.000 €, 1790,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

enkratna priložnost! .

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 360.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321004-455 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo zazidljivo zemljišče, ki se nahaja ob Jaskovi - Prevorškovi ulici v poslovni coni Metalna na Teznu, Maribor. V neposredni bližini se nahajajo predvsem industrijski objekti in proizvodni kompleksi, nekaj....

 
 
 
  Zemljišče, ZAVRČ, Po dogovoru cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-208 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Hrastovca (občina Zavrč) na sončni lokaciji v naselju prodamo dve stavbni zemljišči pravilnih oblik v skupni kvadraturi 2.520 m2. Elektrika je do parcel, kanalizacija na parcelah, voda v bližini. Trenutno v uporabi....