• GoHome Professional
zemljišča parcele SLOVENIJA igrišče - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • zemljišča parcele SLOVENIJA igrišče - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele SLOVENIJA igrišče

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija igrišče" je bilo najdenih 60 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 155 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 650 m2
    • do 810 m2
    • 810 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 810 m2
    • 980 m2
  •  Po ceni
    • do 12000 eur
    • do 15000 eur (povprečna cena)
    • do 18000 eur
    • do 153 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, NOVO MESTO, 66.000 €, 5485,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

5.485 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 66.000,00 EUR Neposredno ob reki Krki v Novem mestu prodamo zemljišče v izmeri 5.485 m2. Parcele se prodajajo kot zaključena celota več parcel. Parcele so rahlo položne, sončne in imajo neposreden dostop do reke Krke. Po podatkih GURS so parcele....

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 450.000 €, 12695,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

12.695 m2, za investicijo, Na prodaj je čudovita posest v skupni izmeri 12.695 m2, ki ponuja izjemen potencial tako za bivanje kot za poslovno dejavnost. Na zemljišču se nahajajo prostorna stanovanjska hiša, urejen gostinski obrat, ločena pokrita terasa, garaža, velik rastlinjak,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šmarna Gora, 790.000 €, 2006,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

2.006 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zanimivo kaj ljudje tako v življenju vse kupujemo. Čevlje, tekstil, avtomobile, celo življenje cigaret in alkohola, plastiko, ki bo ležala v naravi in dnu oceanov še sledečih 1000 let, dopust, storitve in naklonjenost drugih ljudi.. vse živo.....

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI BOROVNICI, 435.400 €, 2488,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

2.488 m2, zazidljiva, 4 parcele + dovozna pot, za gradnjo eno in dvostanovanjskih stavb s spremljajočimi dejavnostmi, podolgovat tloris objekta lahko tudi lomljen v obliki črke L, razmerje stranic najmanj 1:1,2; Višinski gabarit največ (K)+P+1+M oziroma max. višina kapi 7,50 m, faktor....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 115.000 €, 750,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 45.000 €, 548,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

548 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, Filovci Moravske Toplice, prodamo. Cena: cca 45.000,00 EUR Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 548 m² v idilični vasi Filovci pri Moravskih Toplicah. Zemljišče je komunalno opremljeno, ob njem poteka mestna kanalizacija,....

 
 
 
  Zemljišče, KRAJNA, 359.900 €, 50342,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2025.,

www.indomio.si

50.342 m2, za investicijo, prodamo. Cena: cca 359.900,00 EUR Krajina pri Murski Soboti IZJEMNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST – Veliko zemljišče z jezerom za razvoj turizma in rekreacije (50.342 m²) V vaši bližini se odpira redka priložnost – prodamo večje zemljišče v enem kosu, ki vključuje....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Vič, 835.000 €, 2749,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

2.749 m2, zazidljiva, hiter in enostaven dostop do priključka na obvoznico, ravna, nasuta in utrjena parcela, prodamo. Cena: 835.000,00 EUR Po lokacijski informaciji je primerno za: - samostojno parkirišče - kamp, počivališče za avtodome - športno igrišče na prostem brez spremljajočih....

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 353.400 € na 388.740 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KOSEZE, 388.740 €, 1767,00 m2 cca 220 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.03.2026 - 353.400 €
07.03.2026 - 388.740 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

1.767 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 220,00 EUR/m2 Na prodaj je zazidljiva parcela za oddih, rekreacijo in šport v skupni izmeri 1.767 m2, ki se nahaja na izredno iskani lokaciji v Šiški, v naselju Šmartno pod Šmarno goro. Lokacija odlikuje dobra dostopnost in neposredna bližina narave,....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 119.000 €, 813,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.12.2025.,

www.indomio.si

813 m2, zazidljiva, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Na popolni lokaciji v središču Žalca vas čaka zazidljivo zemljišče (813 m²), ki je komunalno opremljeno in pripravljeno na gradnjo. Vsi priključki so že urejeni – elektrika,....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 138.700 €, 987,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

987 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 138.700,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, KOČEVJE, 34.000 €, 84,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

84 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, center Kočevja, zemljišče 84 m2, Pritličje lahko poslovni prostori, prvo nadstropje in mansarda pa sta lahko namenjena za stanovanje, strogi center Kočevja, vsa infrastruktura v okviru 10 minut hoje, prodamo. Cena: cca 34.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 94.900 €, 549,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

549 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 94.900,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 117.110 €, 701,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

701 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 117.110,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....