• GoHome Professional
zemljišča parcele SLOVENJ GRADEC - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele SLOVENJ GRADEC - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele SLOVENJ GRADEC

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenj gradec" je bilo najdenih 3 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 65 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1520 m2
    • do 1910 m2
    • 1910 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1910 m2
    • 2290 m2
  •  Po ceni
    • do 4000 eur
    • do 5000 eur (povprečna cena)
    • do 6000 eur
    • do 50 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SLOVENJ GRADEC, 47.800 €, 956,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2026.,

www.indomio.si

956 m2, zazidljiva, Prodam zazidljivo parcelo na sončni lokaciji v Starem trgu. Parcela je locirana na sončni legi in zelo blizu mesta. Primerna tudi za ljudi, ki želijo vse opravke in nakupe opraviti peš. Projektna dokumentacija je že v izdelavi, tako, da bo mogoče graditi že kmalu,....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJ GRADEC, 190.600 €, 1906,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2026.,

www.indomio.si

1.906 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100,00 EUR/m2 V Starem trgu prodamo 1.906 m2 veliko zazidljivo parcelo. Možnost nakupa tudi samo polovice. Do parcele je asfaltirana cesta, ob parceli so vsi priključki za komunalno infrastrukturo. Parcela je sončna in na odlični lokaciji. Ravna....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJ GRADEC, 114.210 €, 2538,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-18 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj sta dve parceli v Šmartnem pri Slovenj Gradcu. Pozicionirani sta ena poleg druge. Parceli sta velikosti 1153 m2 in 1156 m2. ZK urejena. Za več informacij pokličite. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-2 (od skupaj 2)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!