• GoHome Professional
zemljišča parcele celje z okolico - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • zemljišča parcele celje z okolico - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele celje z okolico

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele celje z okolico" je bilo najdenih 143 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 123 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1200 m2
    • do 1500 m2
    • 1500 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1500 m2
    • 1800 m2
  •  Po ceni
    • do 5200 eur
    • do 6600 eur (povprečna cena)
    • do 7900 eur
    • do 66 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, BEZOVICA, 60.000 €, 554,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2025.,

www.indomio.si

554 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, pod Kraškim robom, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V Bezovici, majhnem naselju pod Kraškim robom, je naprodaj več zazidljivih in kmetijskih parcel. Od Bezovice do odcepa za Črni Kal na primorski avtocesti je samo 8 minut (6 km) vožnje, do plaže....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTORE, 350.000 €, 3034,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

3.034 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR PRODAMO ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE . 3.034 m2, – RAZKOŠNA INDIVIDUALNA HIŠA ali POČITNIŠKI OBJEKT NA HRIBU, ODMAKNJENI OD VRVEŽA, V OSRČJU NARAVE! Vrhunska priložnost za oddih v popolni zasebnosti in naravnem okolju! Prodamo zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, PLETOVARJE, 33.000 €, 9093,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

9.093 m2, zazidljiva, Na mirni lokaciji v naselju Pletovarje prodamo zemljišče v skupni izmeri 9.093 m2, umeščeno v prijetno podeželsko okolje vinogradov, gozdov in razpršene poselitve. Po veljavnih prostorskih aktih je zemljišče opredeljeno kot stavbno zemljišče - druge urejene zelene....

 
 
 
  Zemljišče, BUKOVŽLAK, 462.000 €, 3857,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

3.857 m2, za investicijo, Stavbno zemljišče za večstanovanjske stavbe, prodamo. Cena: cca 462.000,00 EUR Na izjemni in hitro razvijajoči se lokaciji v naselju Bukovžlak posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni izmeri 3.857 m², ki predstavlja odlično investicijsko priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 50.000 €, 1041,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

1.041 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V centru Rimskih Toplic, v urejenem in prijetnem stanovanjskem okolju imamo na prodaj zazidljivo zemljišče velikosti 1.041 m², najbolj primerno za gradnjo družinske hiše. Lokacija združuje mirno bivalno okolje in odlično dostopnost....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 126.100 € na 113.400 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, CELJE, 113.400 €, 1260,00 m2 cca 90 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.10.2025 - 126.100 €
23.04.2026 - 113.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.indomio.si

1.260 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Spoštovani, v nakup vam lahko ponudimo zazidljivo zemljišče v skupni površini 1.260m2, z izdelano DGD dokumentacijo za stanovanjski dvojček z opornim zidom. Zemljišče predstavlja tri parcelne....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 75.000 €, 1012,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

1.012 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Ste od nekdaj sanjali o svoji hiši, ki bi se nahajala na odlični lokaciji - v bližini mesta, ampak na obrobju mesta, v urejeni ulici, s sončno lego? V nakup ponujamo 1.012 m2 odlično parcelo (100% stavbno zemljišče) na odlični legi....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBEČNA, 144.000 €, 1300,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

1.300 m2, zazidljiva, Za vas imamo v ponudbi stavbno zemljišče površine 1300 m2, ki se nahaja v kraju Ljubečna. Teren je popolnoma raven in zelo sončen. Vsa komunalna infrastruktura je tik ob parceli kjer imamo dostop iz občinske ceste. Po OPN je možna gradnja poslovno-stanovanjskega....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 136.000 €, 960,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

960 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 136.000,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 50.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-269 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Šmartno v Rožni dolíni blizu Šmartinskega jezera prodamo kmetijsko zemljišče z nasadom lešnikov. Parcela je ograjena z visoko ograjo. Velikost zemljišča je 7823m2 in je obrnjeno proti jugu. Urejeno je parkiranje ob....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 72.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, GORICA PRI SLIVNICI, 36.000 €, 3000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 93.360 €, 1556,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nezahtevno zemljišče. .

 
 
 
  Zemljišče, BUKOVŽLAK, 490.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-296 Ogled oglasa na strani ponudnika CELJE / BUKOVŽLAK / INDUSTRIJSKA CONA / ZEMLJIŠČE 3.746 M2 Novemu lastniku je na voljo zemljišče v skupni izmeri 3.746 m2 v industrijski coni BUKOVŽLAK - CELJE. Zemljišče ima urejen asfaltni dostop - Namenska raba: območje....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, ZAGAJ PRI PONIKVI, Po dogovoru cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-69 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku - investitorju je v neokrnjeni naravi - Zagaj pri Ponikvi občina Šentjur na voljo 40.379 m2 veliko zemljišče, ki trenutno predstavlja gozd + travnik. Zemljišče se nahaja v neposredni bližini avtocestnega križa,....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, Po dogovoru cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-16 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji komunalno opremljenega stavbnega zemljišča za gradnjo nestanovanjske stavbe namenjene obrtnim, skladiščnim, prometnim, trgovskim, poslovnim in proizvodnim dejavnosti. Zemljišče je v izmeri 4165 m2. Urejena....