• GoHome Professional
zemljišča parcele piran z okolico - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele piran z okolico - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele piran z okolico

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele piran z okolico" je bilo najdenih 24 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 278 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1670 m2
    • do 2090 m2
    • 2090 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2090 m2
    • 2510 m2
  •  Po ceni
    • do 14000 eur
    • do 18000 eur (povprečna cena)
    • do 21000 eur
    • do 182 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, STRUNJAN, 2.405.900 €, 3437,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-136 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v Strunjanu med Resortom Salilnera in Strunjanskih solin ter z neposrednim dostopom iz asfaltirane ceste, oddaljenosti 10m od morja. Skupna površina zemljišča je 3.437 m2, od tega....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 649.000 €, 1506,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na voljo je redka in izjemno privlačna priložnost za nakup zemljišča na mirni in iskani lokaciji v Luciji, na samem robu naselja. Gre za zadnje stavbno zemljišče v območju – naprej se razprostirajo le še kmetijske površine, kar zagotavlja zasebnost in dolgoročno nepozidanost okolice.....

 
 
 
  Zemljišče, SEČOVLJE, 799.000 €, 5462,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.ruj-meridoma.si

Tik nad slikovito dolino Dragonje, obdane z naravo in obsijane s soncem zaradi odlične južne lege, se v Sečovljah prodajajo tri parcele s čudovitim pogledom na morje. .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele piran z okolico'
18.000 €
230.000 €
900.000 €
  Zemljišče, LUCIJA, 650.000 €, 1506,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.06.2024.,

www.indomio.si

1.506 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Zemljišče primerno za investicijo, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup zemljišča v eni izmed najbolj iskanih lokacij na slovenski obali. Zemljišče se nahaja v Luciji in je idealno za poslovno-stanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 201.890 €, 1553,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je vpisana v zemljiško knjigo ter je brez hipotek. .

 
 
 
  Zemljišče, STRUNJAN, 2.405.900 €, 3437,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

3.437 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, STRUNJAN, stavbno zemljišče, 3.437 m2, območje gradnje za stanovanjski in/ali turistični namen, prodamo. Cena: cca 700,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v Strunjanu med Resortom Salilnera in Strunjanskih solin ter z neposrednim....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 180.000 €, 4500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vse zemljiško urejeno, možen prepis takoj .

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 317.300 €, 3173,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2025.,

www.indomio.si

3.173 m2, kmetijsko zemljišče, prodaja kmetijskega zemljišča v seči, prodamo. Cena: 100,00 EUR/m2 Prodamo kmetijsko zemljišče v Seči, le 250 m od Forma Vive. Parcela ponuja čudovit razgled na Portorož in soline, kar ji daje poseben čar. Na zemljišču se nahaja tudi manjši nasad oljk,....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 189.450 €, 2105,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.105 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zelo lepega kmetijskega zemljišča v Lucanu, velikosti 2.105 m2, s prelepim razgledom na Strunjanske in Sečoveljske soline.Večji del parcele je kategorizirano kot kmetijsko zemljišče in sicer K1 - najboljša....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 350.000 €, 992,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-190 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 992 m2. Priključek za vodo, elektriko in mestno kanalizacijo se nahaja na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 278.000 €, 698,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

698 m2, posest, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče na jugozahodni legi v Luciji za naložbo, prodamo. Cena: 278.000,00 EUR Prodamo stavbo zemljišče velikosti 698 m2, ki se nahaja tik na robu pozidave vrstnih hiš v Luciji, z jugozahodno lego 50 m nad morjem, oddaljeno vsega 850 m....

 
 
 
  Zemljišče, STRUNJAN, 171.050 €, 3421,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

3.421 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 50,00 EUR/m2 STRUNJAN: prodamo kmetijski parceli v skupni izmeri 3.421m2. Dostop do parcele je urejen. Zemljišča se nahajajo na lepem sončnem področju, ter v bližini pokrajinskega parka Strunjan (ne spada v park). V naravi travnik. Pogoj....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 647.580 €, 1506,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.10.2024.,

www.indomio.si

1.506 m2, zazidljiva, LUCIJA - lepa ravna komunalno opremljena zazidalna parcela 1506 m2 S POGLEDOM NA MORJE iz 4 etaže bodoče poslovno-stanovanjske stavbe izmere do 841,79 m2Več preberite v podrobnem opisu oglasaParcela v izmeri 1506 m2 sestoji iz zazidljivega dela parcele v izmeri....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 650.000 €, 1506,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.indomio.si

1.506 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, V Liminjanu prodamo zadnjo v nizu zazidljivih parcel v obrtni coni. Za poslovno-stanovanjsko gradnjo. Vsa infrastruktura v bližini, priključki ob parceli. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: cca 650.000,00 EUR V Liminjanu prodamo....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 609.000 €, 12675,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2023.,

www.indomio.si

12.675 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodaja se ruševina stanovanjske stavbe s hišno številko in priključkom za vodo, na mirni, sončni lokaciji z urejenim, asfaltiranim dostopom, in 9 parcel, skupno 12.675 m2, dve od teh parcel, v velikosti 594 m2 se nahajata v območju obrtne....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 36.000 €, 4796,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2023.,

www.indomio.si

4.796 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče z dostopom po javni poti, prodamo. Cena: cca 36.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče je parcela v enem kosu cca 100m oddaljena od asfaltne ceste Padna - Puče, do nje se dostopa po javni poti. Naklon parcele je minimalen in je zaželjen za....

 
 
 
  Zemljišče, SEČOVLJE, 299.000 €, 2074,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

2.074 m2, zazidljiva, Tik ob slovensko-hrvaški meji prodamo atraktivno zazidljivo zemljišče velikost 2074 m2 z urejenim dostopom, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Iščete popolno lokacijo za svoj novi dom ali investicijski projekt? Na mirni lokaciji v bližini Sečovelj (na Hrvaški strani)....

 
 
 
  Zemljišče, SEČOVLJE, 590.000 €, 6744,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

6.744 m2, kmetijsko zemljišče, rodaja kmetijskega zemljišča z edinstvenim razgledom nad Sečovljami, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Opis nepremičnine: Lokacija: Nad slikovitimi Sečovljami, na mirni in sončni legi. Površina: (vstavite površino) Razgled: Neprekosljiv pogled na čudovite....

 
 
 
  Zemljišče, STRUNJAN, 430.000 €, 609,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.07.2025.,

www.indomio.si

609 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Na izjemni lokaciji v Strunjanu, v neposredni bližini hotela Salinera, posredujemo pri prodaji dveh parcel, skupne velikosti 609 m². Parceli se nahajata na mirnem in sončnem območju ter nudita čudovit pogled na morje.....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 246.840 €, 2805,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

2.805 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče s pogledom na Piranski zaliv, prodamo. Cena: 246.840,00 EUR Na prodaj je kmetijsko zemljišče, v naselju Seča blizu slikovitega Portoroža, v slovenski Istri. Nepremičnina meri skupno 2.805 kvadratnih metrov in je idealna za tiste,....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 210.000 €, 708,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

708 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ravna, urejen dostop, ob parceli vsi priključki, elektrika, voda, internet, parcela teče vzdolž asfaltirane javne občinske ceste, zelo mirna in sončna okolica, južna stran, možna menjava za stanovanje, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 280.000 €, 1253,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

1.253,78 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Parcela z izjemno lego nad Lucijo pri Portorožu Na mirni, sončni lokaciji na hribu nad Lucijo, v bližini morja, je naprodaj parcela z odprtim in čudovitim razgledom na okolico. Skupna površina zemljišča znaša 1.253,6 m², od tega....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 195.680 €, 2446,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

.

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-23 (od skupaj 22)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!