• GoHome Professional
zemljišča parcele postojna z okolico - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele postojna z okolico - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele postojna z okolico

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele postojna z okolico" je bilo najdenih 24 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 104 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2310 m2
    • do 2890 m2
    • 2890 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2890 m2
    • 3460 m2
  •  Po ceni
    • do 3100 eur
    • do 3900 eur (povprečna cena)
    • do 4600 eur
    • do 39 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • urejeno
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, POSTOJNA, 340.000 €, 4578,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.d-5.si

4.578 m², zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Na lepi lokaciji in dostopni lokaciji med avtocesto in železniško progo na lokaciji Ravbarkomanda, prodamo zanimivo nepremičnino z večjim pripadajočim zemljiščem v skupni izmeri 4.578,00 m², prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 199.000 €, 6636,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je primerna za poslovno, obrtno in industrijsko gradnjo. Parcela ima urejen dostop po asfaltirani cesti, vsi priključki so na robu parcele. Cena je spuščena za 20%, tako da je trenutna cena daleč najbolj ugodna za tovrstno nepremičnino v Postojni in okolici. Lega ob avtocesti....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 68.093 €, 68093,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

k.o.2439 št.parcele 1148/16 (14.258 m2), k.o. 2440 št.parcele 1323/50 (13.309 m2), št. parcele 1474/0 (4.535), št.parcele 1876/0 (1.320 m2), parcela št. 306/0 (950 m2), parcela št. 384/0 (4.244 m2), parcela št. 385/0 (8.830 m2), parcela št. 565/18 ( 7.169m2), parcela št. 620/0 (2.500....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele postojna z okolico'
78.000 €
85.505 €
68.000 €
  Zemljišče, HRENOVICE, 116.964 €, 342,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

342,83 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodajajo tri 1/12 gozda. Parcelne številke so: 224, 263 in 264. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 
  Zemljišče, PRESTRANEK, 65.000 €, 703,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

703 m2, zazidljiva, 789 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Parcele se nahajajo na južno orientiranem pobočju z blagim naklonom in prelepim razgledom na gore, ki obdajajo Postojnsko kotlino (Javorniki, Trojica, Snežnik, Nanos). Parcele so oddaljene cca 300 m od ceste Postojna-Pivka....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 48.500 €, 551,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2024.,

www.indomio.si

551 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 48.500,00 EUR Parcela se nahaja v neposredni bližini centra Postojne ob Cankarjevi ulici 7. Parcela je podolgovate oblike dolga cca 60 m in široka od 5 do 18 m. Zaradi oblike ni primerna za gradnjo večjih obljektov. Lahko se zgradi garaže ali parkirne....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 357.600 €, 3576,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2024.,

www.indomio.si

3.576 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100,00 EUR/m2 Lepa, cel dan osončena parcela, na idilični lokaciji v manjšem naselju pri Postojni in v neposrednem stiku z gozdom in naravo, v vasici Grobišče. Samo naselje nudi občutek bivanja v počitniškem naselju sredi narave in miru. Komunalna....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 1.200.000 €, 1000,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

1.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Naprodaj je večje število parcel: K.O. 2476 LANDOL: - parcela 887 kmetijsko zemljišče 4.557 m2 (celotna) delež do 1/2 cena 1,20 €/m2 - parcela 853 kmetijsko zemljišče 4.863 m2 (celotna) delež do 1/2 cena 1,20 €/m2 - parcela....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 63.271 €, 63271,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

63.271 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Bukovje se prodajata dva gozda, oba v deležu 1/12,(boste solastnik) Parcelne št. so: 700/425 in 695/4. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 75.000 €, 822,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

822 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Parcele se nahajajo na južno orientiranem pobočju z blagim naklonom in prelepim razgledom na gore, ki obdajajo Postojnsko kotlino (Javorniki, Trojica, Snežnik, Nanos). Parcele so oddaljene cca 300 m od ceste Postojna-Pivka in ležijo....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 50.000 €, 13948,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

13.948 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Lepa, sončna parcela locirna na robu naselja Pod ridami v vasi Planina. Zazidljivi del parcele v velikosti 697 m2 je pod OPPN-jem. Ostali del zemljišča je 65 % kmetijskega in 30 % gozdnega. Zazidljivi del parcele bo predvidoma primerne....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 39.244 €, 32704,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.03.2024.,

www.indomio.si

32.704 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 V Studenem prodamo kmetijska in gozdna zemljišča v skupni izmeri 32.704 m2. Od tega je 7.447 m2 kmetijskih zemljišč, 25.067,00 m2 pa gozda. Cena za kmetijska zemljišča znaša 1,20 €/m2, za gozdna pa 1,00 €/m2. K.O. 2473 STUDENO.....

 
 
 
  Zemljišče, HRENOVICE, 45.670 €, 30447,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

30.447 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodajajo parcele v deležu 1/12 kmetijskih površin. Št. parcelo so: 357,358,426,427,461,513/1,569,570,571,572,573,709,718,1590/1,1590/2,1590/3,1591,1689/1,1689/2,1742,1777/1,1777/2,1791,2036,2037. Pogoj....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 26.708 €, 26708,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.05.2024.,

www.indomio.si

26.708 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V vasi Studeno pri Postojni prodajamo več kmetijskih parcel v skupni izmeri 26.708 m2. Parcelne št. so: 347/3, 2217, 2320, 2860, 2863, 2879, 2880, 2925, 3191/12, 3191/21, 3622, vse k.o. Studeno. Pogoj prodajalca je, da kupce....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 131.460 €, 1878,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2025.,

www.indomio.si

1.878 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 Odprta južno orientirana parcela, leži na koncu vasi tik pred avtocesto, 4km proč od Postojne (vas Studenec) . Parcela je ravna v rahlem nagibu proti vzhodu. Mogoča je gradnja največ dveh enodružinskih hiš s kmetijskimi gospodarstvi.....

 
 
 
  Zemljišče, PRESTRANEK, 108.180 €, 601,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2024.,

www.indomio.si

601 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 108.180,00 EUR V kraju Prestranek pri Postojni se nahaja krasna, zazidljiva parcela v velikosti 601 m2. Vsa komunalna infrastruktura je ob parceli z urejenim dostopom. Na parceli je možna takojšnja gradnja. Šola in vrtec sta v kraju, kar je tudi....

 
 
 
  Zemljišče, HRENOVICE, 8.551 €, 5701,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

5.701 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodaja solastnina na kmetijskih parcelah. Prodaja se solastnina v deležu 5/96, kar pomeni, da niste lastnik 1/1, vendar si delite lastništvo še z drugimi solastniki. Parcelne št. so: 460,1687/1,1687/2,1743/1,1743/2,2067/1,2067/2,2067/3,2072/1,2072/2.....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 88.000 €, 2888,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2024.,

www.indomio.si

2.888 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 88.000,00 EUR V vasi Studeno pri Postojni prodajamo zazidljivo parcelo v izmeri 2.888 m2, od katere je 1.429,56 m2 zazidljive in 1.458,44 m2 kmetijske površine. Elektrika je na parceli, voda je zelo blizu parcele, kanalizacije ni, zato je potrebna....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 41.340 €, 1060,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Parcela se nahaja na odlični lokaciji ob regionalni cesti Logatec–Postojna in je namenjena industrijski gradnji, kar predstavlja izjemno priložnost za investicijo ali razvoj poslovne dejavnosti. Območje je trenutno vključeno v OPPN,....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 10.850 €, 10850,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

10.850 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 Na prodaj sta dve gozdni parceli s skupno površino 10.850 m2. Nepremičnina se nahaja v kraju Planina pri Postojni, ki je poznan po svoji dostopnosti in neposredni bližini naravnih znamenitosti. Lastništvo urejeno in brez bremen. Za dodatne....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 25.400 €, 25400,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

25.400 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Postojna se prodaja gozd v deležu 1/12 (boste solastnik) Parcelne številke so 1/86 in 1/113. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 180.000 €, 3161,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

3.161 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Krasna parcela v vasi Goriče obdana s kmetijskimi površinami-travniki. Jugovzodno orientirana z urejenim dostopom. Odlična za iskalce miru v neposrednem stiku z naravo, vendar oddaljena samo par km od Postojne. Komunalna oprema v....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 25.000 €, 1399,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

1.399 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Lepa, sončna parcela na robu naselja Slavinje pri Hruševju ponuja prijetno kombinacijo bivalnega in naravnega okolja. Zazidljivi del obsega 216 m² in omogoča gradnjo nezahtevnega ali enostavnega objekta, preostanek zemljišča v izmeri....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!