• GoHome Professional
zemljišča parcele primorska čim manjše parkirno me - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • zemljišča parcele primorska čim manjše parkirno me - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele primorska čim manjše parkirno mesto

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele primorska čim manjše parkirno mesto" je bilo najdenih 337 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 152 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1980 m2
    • do 2470 m2
    • 2470 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2470 m2
    • 2970 m2
  •  Po ceni
    • do 4000 eur
    • do 5000 eur (povprečna cena)
    • do 6000 eur
    • do 50 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ANHOVO, 490.000 €, 10906,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

10.906 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, Parcela velikosti 10.906 m2 v industrijski coni Anhovo. Na parceli proizvodni prostor površine 262 m2 in pisarne površine 117 m2. Elektrika in vodovod priključena. Lahek dostop. V ceni ni vključen DDV, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 169.000 €, 11311,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-67 Ogled oglasa na strani ponudnika V Škocjanu, posredujemo pri prodaji, 4-ih kmetijskih zemljišč, v skupni izmeri 11.311 m2. Posamezna zemljišča, so velikosti 1.963 m2, 6.790 m2, 1.596 m2 in 962 m2 in se prodajajo kot celota. Sama zemljišča v naravi predstavljajo....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 140.000 €, 11332,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

11.332 m2, kmetijsko zemljišče, Škocjan ob poti Prade - Triban, kmetijsko zemljišče, 11.311 m2, prodamo. Cena: cca 140.000,00 EUR V Škocjanu, posredujemo pri prodaji, 4-ih kmetijskih zemljišč, v skupni izmeri 11.311 m2. Posamezna zemljišča, so velikosti 1.963 m2, 6.790 m2, 1.596 m2....

 
 
 
  Zemljišče, KANAL, 14.900 €, 11548,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371004-83 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj je sklop šestih parcel v skupni površini 11.548 m2, pretežno kmetijska zemljišča, tudi boniteta 44 in del gozdno zemljišče. Parcele se nahajajo v k.o. Kožbana, številke parcel so: 552/1,553/1,553/2,554/1,561/1,561/2.....

 
 
 
  Zemljišče, BUTARI, 35.523 €, 11841,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2025.,

www.indomio.si

11.841 m2, kmetijsko zemljišče, Butari, prodamo kmetijska in gozdna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 3,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Butari. Možen skupen nakup z dodatnimi....

 
 
 
  Zemljišče, LEVPA, 27.000 €, 12000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2024.,

www.indomio.si

12.000 m2, kmetijsko zemljišče, V vasi Levpa, Kal nad Kanalom prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 1,2 hektarja (12.000 m2).Zemljišča so v enotnem kosu in se nahajajo tik ob naselju in neposredno ob občinski dostopni poti, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR V vasi Levpa, Kal nad....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 36.000 €, 12078,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

12.078 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, gozd v bližini vanganela - prodamo, prodamo. Cena: 36.000,00 EUR Med Vanganelom in Manžanom PRODAMO gozdno zemljišče. Gre za dve parceli, ki ležita ena poleg druge in se nahajata na območju med Vanganelom in Manžanom, cca 350 m zračne linije od....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 270.050 €, 12275,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

12.275 m2, kmetijsko zemljišče, POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijska zemljišča z dostopom z asfaltirane ceste v skupni izmeri 12.275 m2, prodamo. Cena: 22,00 EUR/m2 POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijska zemljišča z dostopom z asfaltirane ceste v skupni....

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 227.000 €, 12275,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2026.,

www.indomio.si

12.275 m2, kmetijsko zemljišče, naprodaj - ravno kmetijsko zemljišče pri vanganelu (12.275 m2, boniteta 86), prodamo. Cena: cca 227.000,00 EUR Na odlični lokaciji v bližini Vanganela prodamo prvovrstno kmetijsko zemljišče, ki ga sestavljajo tri med seboj povezane parcele v skupni....

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 310.000 €, 12500,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

15.000 m2, kmetijsko zemljišče, 1,5 ha najboljših kmetijskih zemljišč, prodamo. Cena: cca 20,00 EUR/m2 V neposredni bližini Kopra v Bertokih, se prodaja veliko ravninsko kmetisko zemljišče, primerno za pridelavo zelenjave, vinogradništvo,sadjarstvo, Zemljišče je v enem kosu in....

 
 
 
  Zemljišče, PLAVJE, 1.260.000 €, 12552,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

12.552 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.260.000,00 EUR INVESTICIJSKA PRILOŽNOST Posredujemo pri ekskluzivni prodaji večjega stavbnega zemljišča, ki je primerno za razvoj stanovanjske soseske. Zemljišče se nahaja na slo-ita meji, ob mejnem prehodu Škofije in meri 12.552 m2, po namembnosti....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 609.000 €, 12675,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2023.,

www.indomio.si

12.675 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodaja se ruševina stanovanjske stavbe s hišno številko in priključkom za vodo, na mirni, sončni lokaciji z urejenim, asfaltiranim dostopom, in 9 parcel, skupno 12.675 m2, dve od teh parcel, v velikosti 594 m2 se nahajata v območju obrtne....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIN, 80.988 €, 13498,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

13.498 m2, kmetijsko zemljišče, Ob asfaltirani lokalni cesti, prodamo. Cena: cca 6,00 EUR/m2 Večji del površine predstavlja 5 posameznih parcel povezanih v celoto, površine 9650m2 in se nahajajo poleg asfaltirane lokalne ceste. V naravi predstavljajo pašnik in gozd listavcev. Preostali....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 1.073.000 €, 14000,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2025.,

www.indomio.si

14.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1.073.000,00 EUR Sončno Kmetijsko Posestvo z Razgledom na Koper Prodamo kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 14.319 m2, ki se nahaja na zelo zanimivi in atraktivni lokaciji v Kopru. Zemljišče je pravilne oblike in na sončni legi ter s....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 86.574 €, 14429,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

14.429 m2, kmetijsko zemljišče, Prodamo kmetijsko zemljišče 14429 m2 v mirnem okolju. Dobra dostopnost, cena 6 EUR/ m2. Ne zamudite te priložnosti, prodamo. Cena: 86.574,00 EUR Ponujamo vam odlično priložnost za nakup kmetijskega zemljišča v velikosti 14429 m2. Zemljišče se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, ŠEKI, 44.871 €, 14957,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

14.957 m2, kmetijsko zemljišče, Vas Šeki, prodamo kmetijska, gozdna zemljišča ter stavbna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 3,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Šeki. Možen skupen....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 22.992 €, 15328,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

15.328 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 22.992,00 EUR Prostorno kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 15.328,00 m2 primerno za travnik oz. pašnik na področju Lokavec - Gorenje. Cena 1,50 EUR/m2, skupaj 22.992,00 EUR. Vse dodatne informacije dobite na tel. št. 051 690 437 (Matija)....

 
 
 
  Zemljišče, ŠEKI, 48.300 €, 16100,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

16.100 m2, kmetijsko zemljišče, Vas Šeki, prodamo kmetijska, gozdna zemljišča ter stavbna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 3,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih, gozdnih zemljišč ter stavbnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici....

 
 
 
  Zemljišče, PLAVJE, 250.000 €, 16432,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

16.432 m2, kmetijsko zemljišče, PLAVJE-ŠKOFIJE (KOPER), cca. 10 km in 15 minut do Kopra prodamo delno kmetijsko delno gozdno zemljišče z dostopom v izmeri v skupni izmeri 16432 m2, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR PLAVJE-ŠKOFIJE (KOPER), cca. 10 km in 15 minut do Kopra prodamo delno....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 28.203 €, 18802,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 18802 m 2 Šifra: K-30 Cena: 1,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, PLAVJE, 47.000 €, 19077,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

19.077 m2, posest, gozd, Gozdno zemljišče. 19.077 m2, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 19.077m2, na Plavjah. .

 
 
 
  Zemljišče, PLAVJE, 47.000 €, 19077,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-27 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 19.077m2, na Plavjah. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 1.931.900 €, 19319,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321004-447 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večjega stavbnega zemljišča - 19.319 m2 v poslovni coni Vrtojba, tik ob Italijanski meji. Zemljišče je dostopno po Občinski asfaltirani cesti in urejen dostop na hitro cesto. Zemljišče je ravno in razdeljeno....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 420.000 €, 20476,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2025.,

www.indomio.si

20.476 m2, za investicijo, dragonja, gradbena parcela s projektom za eco glamping resort, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST ZA ECO GLAMPING TURIZEM ALI SAMOOSKRBNO KMETIJO - Lokacija: Dragonja ( dolina reke) - Oddaljenost od Hr: 2 km - Oddaljenost od Portoroza:10km....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 61.632 €, 20544,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-52 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodaja se več kmetijskih parcel na območju Šmarij pri Kopru, Parcele (skupaj jih je 11) so različno velike in so razparcelirane. V naravi predstavljajo gozd oz njive, ki pa niso obdelane. Imajo jugo - zahodno lego in so dostopne.....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 22.556 €, 22556,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-62 Ogled oglasa na strani ponudnika Na območju Lazne na razpolago 2 parceli, po namenski rabi gozdno zemljišče v skupni površini 22556 m2,parc. št. 91/3 (2334 m2) in 92/13 (20222 m2), obe k.o. 2298 Lazna. Pod določenimi pogoji je na zemljišču možno postaviti manjši....

 
 
 
  Zemljišče, LUKINI, 102.366 €, 34122,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

34.122 m2, kmetijsko zemljišče, Lukini, prodamo kmetijska in gozdna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 3,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večje sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Lukini. Možen skupen nakup z dodatnimi....

 
 
 
  Zemljišče, DEKANI, 5.665.000 €, 35621,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.04.2026.,

www.indomio.si

35.621 m2, za investicijo, za industrijsko gradnjo, Investicijska priložnost Bivje - Dekani, prodamo. Cena: 5.665.000,00 EUR INVESTICIJSKA PRILOŽNOST BIVJE – DEKANI Iščete idealno lokacijo za razvoj svoje gospodarske dejavnosti? Na strateški lokaciji v Dekanih prodamo obsežen sklop....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNI VRH, 65.000 €, 38807,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.04.2026.,

www.indomio.si

38.807 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče s kmetijskimi zemljišči, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Zazidljivo posestvo z obsežnimi kmetijskimi in gozdnimi zemljišči Tabor V slikovitem in mirnem naravnem okolju naselij Loke in Miklavž pri Taboru prodamo posestvo,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 75.000 €, 47000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2024.,

www.indomio.si

47.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR V Zagradu pri Škocjanu prodajamo kmetijsko zemljišče, gozdno zemljišče in del stavbnega zemljišča na katerem stoji stara kamnita zidanica, ki ni več primerna za uporabo. Vrsta in velikost zemljišč: Gozd 31.701,00 m2 Kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 7.750.000 €, 50000,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.indomio.si

50.000 m2, zazidljiva, Na Slovenski Obali prodamo več gradbenih parcel za gradnjo stanovanjskih naselij s 6 do 120 hiš in 600 stanovanji.Za več informacij, kadarkoli pokličite na +38640205142V agenciji imamo zaposlenega arhitektnega svetovalca z več 20 letnimi izkušnjami, ki vam lahko....

 
 
 
  Zemljišče, RAKITOVEC, 53.939 €, 53939,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

53.939 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče, 53.939 m2, prodamo, prodamo. Cena: cca 1,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji treh kmetijskih zemljišč,skupne velikosti 53.939 m2, ki v naravi predstavljajo travnike. Zemljišča se nahajajo v bližini naselja Rakitovec, v smeri HR meje....

 
 
 
  Zemljišče, GODOVIČ, 260.000 €, 71786,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.indomio.si

71.786 m2, kmetija, posredujemo pri prodaji kmetije, mirna lokacija, 2 objekta, zemljišče v enem kosu, prodamo. Cena: cca 260.000,00 EUR Kmetija se nahaja na mirni lokaciji. Obdajajo jo travniki in gozd. Stanovanjska hiša je iz leta 1787 in je bila 1887 renovirana. Neto tlorisna površina....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIN, 142.884 €, 79380,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

79.380 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,80 EUR/m2 Na voljo lepe kmetijske parcel ob vasi Brezovica pri Gradin: 2621 590 (Parcela) - cena te parcele je 5€/m2 2621 591/1 (Parcela) - cena te parcele je 10€/m2 2621 741/1 (Parcela) - cena te parcele je 5€/m2 2621 1905/11 (Parcela)....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIN, 158.760 €, 79380,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

79.380 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 2,00 EUR/m2 Na voljo kmetijske parcel v Gradinu: 2621 590 (Parcela) 2621 591/1 (Parcela) 2621 741/1 (Parcela) 2621 1905/11 (Parcela) 2621 2373/19 (Parcela) 2621 2373/28 (Parcela) 2621 2429/8 (Parcela) 2621 2429/9 (Parcela) 2621 2429/12....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 451.820 €, 90364,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 90.364 m 2 Šifra: K-29 Cena: 0,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, SOČERGA, 96.000 €, 95444,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

95.444 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijska zemljišča, prodamo. Cena: 96.000,00 EUR V istrskem zaledju v bližini mejnega prehoda Sočerga ter zaselka Šeki prodamo več sklopov zemljiških parcel. Zemljiške parcele se nahajajo v katastrski občini 2619 - Sočerga. Parcele tvorijo več povezanih....

 
 
 
  Zemljišče, BOVEC, 757.600 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-41 Ogled oglasa na strani ponudnika Na elitni lokaciji, v neposredni bližini ATC Kanin, Bovec, naprodaj parcela v izmeri 3788 m2, z namensko rabo: površine za turizem (namenska raba za hotele, bungalove in ostale objekte za turistično ponudbo in nastanitev). Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, KOBARID, 5.000.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-405 Ogled oglasa na strani ponudnika Proda se celoten turistični resort ob reki Soči v Kobaridu. Dobre prometne povezave, neposredno ob reki Soči, v objemu gora in gozdov, zasebna in mirna lokacija. Resort je v obratovanju, odlične ocene na bukingu, zelo dobra....