• GoHome Professional
zemljišča parcele primorska čim večje vsaj 2500 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • zemljišča parcele primorska čim večje vsaj 2500 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele primorska čim večje vsaj 2500 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele primorska čim večje vsaj 2500 m2" je bilo najdenih 176 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 53 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2380 m2 (malo manjši)
    • 2620 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1600 eur
    • do 2000 eur (povprečna cena)
    • do 2400 eur
    • do 20 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŠEMPETER PRI GORICI, 374.400 €, 2496,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

2.496 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo, z krasnim razgledom na Goriški grad in goriško univerzo, vsa infrastruktura na območju parcele, dostop iz asfaltirane javne poti. Odlična sončna lega in lokacija, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m² Kontakt....

 
 
 
  Zemljišče, PODKRAJ, 282.095 €, 2453,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2024.,

www.indomio.si

2.453 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, zazidljiva zemljišča - Ljubljana / okolica, prodamo. Cena: 115,00 EUR/m2 V Podkraju pri Ljubljani, občina IG, prodajamo sklop zazidljivih zemljišč v skupni velikosti 2.453 m2. Zemljišča obsegajo 4 parcele po cca. 440 m2 na katerih....

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 392.160 €, 2451,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.indomio.si

2.451 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 Na prijetni odprti poziciji z direktnim razgledom proti Kopru in morju leži ravna in zahodno orientirana parcela, ki je locirna na robu naselja. Že dalj časa je v pripravi sprejem OPPN, po katerem bo parcela predvidoma v celoti ležala....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 195.680 €, 2446,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

.

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 70.000 €, 2433,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.08.2024.,

www.indomio.si

2.433 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Parcela je lepe pravokotne oblike, je ravna, do nje vodi makadamska pot. Komunalni priključki so v bližini. Prodajalčev pogoj pri prodaji: kupec prevzame plačilo 2% davka na promet nepremičnin. .

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 179.000 €, 2398,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

2.398 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR V Brezovici pri Gradinu - notranjost slovenske Istre - prodajamo zazidljivo zemljišče v velikosti 2.398 m2. Zemljišče se nahaja na ureditvenem območju za poselitev. Možna je navezava na obstoječo....

 
 
 
  Zemljišče, BORŠT, 28.000 €, 2348,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

2.348 m2, kmetijsko zemljišče, Oljčnik z urejenim betonskim dostopom - potjo, prodamo. Cena: cca 28.000,00 EUR Na parceli je 50 oljk ( sorte belice, askolana za vlagat, lecino, maurino, frantoio, lece del corno - ki zagotavljajo manj pikantno olje cca 180l /sezono)) Oljke so v odličnem....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 9.220 €, 2305,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

2.305 m2, kmetijsko zemljišče, V Slovenski Istri v bližini naselja Kubed se prodaja kmetijska parcela v velikosti 2305 m2. Parcela ima nagib in nima urejenega dostopa in je zaraščena. Parcela se nahaja 20min stran od obale.Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davek na promet nepremičnin....