• GoHome Professional
zemljišča parcele primorska 2780 m2 čim večje Naza - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele primorska 2780 m2 čim večje Naza - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele primorska 2780 m2 čim večje Nazadnje objavljeni oglasi

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele primorska 2780 m2 čim večje nazadnje objavljeni oglasi" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2640 m2 (malo manjši)
    • 2920 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŠMARJE, 143.700 €, 2874,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-18 Ogled oglasa na strani ponudnika Sanje postanejo resničnost na tem čudovitem kmetijskem zemljišču velikosti 2.874 m2, ki vam nudi osupljiv razgled na morje in omamni vonj po sivki. LOKACIJA IN DOSTOP Nahaja se tik nad slikovito vasjo Šmarje (11 km do Kopra,....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 307.000 €, 3051,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2024.,

www.indomio.si

3.051 m2, zazidljiva, večje stavbno zemljišče za investicijo, prodamo. Cena: 307.000,00 EUR Nepozidano stavbno zemljišče na robu naselja. Zemljišče ima južno lego, nahaja se na robu planote v naravnem okolju, je v zmernem naklonu. Razgled iz zemljišča se rasteza na okoliško gričevje....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 38.000 €, 3050,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

3.050 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR PRODAMO KMETIJSKO ZEMLJIŠČE – 3.050 m² – BOŠKARJI (SV. ANTON) Na izjemni lokaciji v zaselku Boškarji pri Sv. Antonu prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 3.050 m². Zemljišče se nahaja v mirnem, sončnem okolju z odprtim pogledom....

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 7.552 €, 3021,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

4.003 m2, kmetijsko zemljišče, Popetre, prodamo kmetijska in gozdna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 2,50 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Popetre. Vsa zemljišča se prodajajo....

 
 
 
  Zemljišče, CETORE, 44.000 €, 3008,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.01.2026. - 44.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.indomio.si

3.008 m2, kmetijsko zemljišče, dve parceli, prodamo. Cena: 44.000,00 EUR Na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji dveh parcel, ki se prodajata izključno v kompletu. Urejen dostop, ravna parcela, 10 min iz centra Šareda. Pogoj naročnika je, da kupec prevzame v plačilo stroške prodaje....

 
 
 
  Zemljišče, TINJAN, 58.480 €, 2924,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2024.,

www.indomio.si

2.924 m2, kmetijsko zemljišče, Prodajajo se kmetijska zemljišča v skupni velikosti 2924 s pogledom na morje, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 Na pobočju tinjanskega hriva se prodajajo 3 kmetijska zemljišča. Eno zemljišče se nahaja v bližini vasi Slatine. Dostopno je po poljski poti in....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 29.080 €, 2908,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

2.908 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče Vanganel, prodamo. Cena: 10,00 EUR/m2 KJE: kmetijsko zemljišče se nahaja v naselju Vanganel, pri Kopru. OBJEKTIVNI PODATKI: kmetijsko zemljišče je po podatkih javne evidence velikosti 2.908 m2. Parcela je ravna. Dostop do parcele....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 690.000 €, 2907,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.indomio.si

2.907 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Gradbena parcela z ruševino oz. starejšo majhno stanovanjsko hišico s hišno številko, svojo elektriko in vodo. Odličen panoramski razgled na morje in Izolo, velika ravna parcela na vrhu hriba, celoten vrh hriba v lastništvu, na samem, urejen....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 215.000 €, 2877,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

2.877 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 215.000,00 EUR V Brezovici pri Gradinu - notranjost slovenske Istre - prodajamo zazidljivo zemljiše v velikosti 2.877 m2, ki ga je možno še dodatno deliti na manjše enote. Zemljišče se po planu nahaja na območju....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 143.700 €, 2874,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.874 m2, kmetijsko zemljišče, osupljiv pogled na morje, tik nad zazidalnim področjem, ob nasadu lavande, urejen dostop iz glavne ceste, prodamo. Cena: 143.700,00 EUR Sanje postanejo resničnost na tem čudovitem kmetijskem zemljišču velikosti 2.874 m2, ki vam nudi osupljiv razgled....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • zemljišča parcele primorska 2780 m2 čim večje (25)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.