• GoHome Professional
zemljišča parcele primorska 3320 m2 čim manjše do - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele primorska 3320 m2 čim manjše do - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele primorska 3320 m2 čim manjše do 23 eur/m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele primorska 3320 m2 čim manjše do 23 eur/m2" je bilo najdenih 13 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 13 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 3150 m2 (malo manjši)
    • 3490 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 21 eur/m2 (malo cenejši)
    • 24 eur/m2 (malo dražje)
    • do 1300 eur
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • atraktivno
    • urejeno
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, CETORE, 44.000 €, 3008,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.01.2026. - 44.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.indomio.si

3.008 m2, kmetijsko zemljišče, dve parceli, prodamo. Cena: 44.000,00 EUR Na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji dveh parcel, ki se prodajata izključno v kompletu. Urejen dostop, ravna parcela, 10 min iz centra Šareda. Pogoj naročnika je, da kupec prevzame v plačilo stroške prodaje....

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 7.552 €, 3021,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

4.003 m2, kmetijsko zemljišče, Popetre, prodamo kmetijska in gozdna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 2,50 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Popetre. Vsa zemljišča se prodajajo....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 38.000 €, 3050,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

3.050 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR PRODAMO KMETIJSKO ZEMLJIŠČE – 3.050 m² – BOŠKARJI (SV. ANTON) Na izjemni lokaciji v zaselku Boškarji pri Sv. Antonu prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 3.050 m². Zemljišče se nahaja v mirnem, sončnem okolju z odprtim pogledom....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele primorska 3320 m2 čim manjše do 23 eur/m2'
65.000 €
27.000 €
25.000 €
  Zemljišče, KRKAVČE, 60.000 €, 3059,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

3.059 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče s pogledom na dolino Dragonje, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V zaselku Mačkujek se prodaja zemljišče k.o. Krkavče številka 2000 v velikosti 3.059m2. Zemljišče sestavlja ena od teras na pobočju hriba, ki je orientirano na jug.....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 30.000 €, 3128,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Kmetisjko zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel ( 1.394 m2 in 1.734 m2). .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 45.000 €, 3424,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ob parceli je potok ki nikoli ne presuši. Parcela ima elektro priključek (omarica). Dostop je urejen po asfaltirani(lokalni)cesti. Zraven parcele so hiše in vodovod. lokacija zelo prijetna, mirna v bližini pa kmečki turizem nemoteč!!! .

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 68.760 €, 3438,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

3.438 m2, kmetijsko zemljišče, Atraktivno zemljišče z oljčnikom na planoti pod vasjo Marezige, prodamo. Cena: 68.760,00 EUR Atraktivno zemljišče na planoti pod vasjo Marezige Na lepi in osončeni planoti Marišče, tik pod vasjo Marezige v smeri proti Kopru, prodamo urejeno in prostorno....

 
 
 
  Zemljišče, CETORE, 49.000 €, 3501,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026. - 49.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

3.501 m2, kmetijsko zemljišče, 4 parcele, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 4 parcel vse k.o. Cetore, delno gozd in kmetijska površina. Urejen dostop, parcele se prodajajo v kompletu, 10 min iz centra Šareda. Pogoj naročnika je prevzem v plačilo 2% stroškov od končne....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 80.569 €, 3503,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

3.503 m2, kmetijsko zemljišče, Pacela do asfaltirane ceste, panoramski razgled na morje, bližina plaže, zelo miren okoliš, v zelenju, prodamo. Cena: cca 23,00 EUR/m2 Pogoj prodajalca je, da kupec plača del provizije agenciji v višini 3% + ddv. .

 
 
 
  Zemljišče, BOVEC, 30.000 €, 3507,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

Gozdno zemljišče, Goriška – Bovec, velikost 3507,00 m2. Cena 30.000 EUR. Na čudoviti lokaciji v Bovcu prodamo sončno zemljišče velikosti 3507,00 m2. Zemljišče se nahaja na odlični lokaciji, v bližini bovške infrastrukture in nudi izjemno investicijsko priložnost. Namembnost – gozdna....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 55.000 € na 47.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 47.000 €, 3531,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2025 - 55.000 €
23.04.2026 - 47.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela (3.531 m2) v čudoviti vasici Korte, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Trenutno je na parceli 19 oljk. .

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 14.000 €, 3565,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-29 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo sklop najboljših kmetijskih zemljišč v velikosti 3.565 m2. Zemljišča so ravna in pravilnih oblik, kar zagotavlja lahko obdelavo. LOKACIJA Nahajajo se v Kubedu, v neposredni bližini vasi. Do njih pelje urejena poljska....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 80.000 €, 3567,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

3.567 m2, kmetijsko zemljišče, akcija do konca aprila - znižana cena zemljišča na 80.000 EUR, kmetijska parcela z dvema objektoma velikosti 32 m2 in 25,1 m2, vpisana stavba, na samem, urejen dostop iz občinske ceste, mirno okolje, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Možnost nakupa tudi pol....