• GoHome Professional
zemljišča parcele primorska 860 m2 najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele primorska 860 m2 najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele primorska 860 m2 najdražje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele primorska 860 m2 najdražje" je bilo najdenih 15 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 283 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 820 m2 (malo manjši)
    • 900 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 16000 eur
    • do 20000 eur (povprečna cena)
    • do 24000 eur
    • do 204 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KUBED, 1.099.104 €, 856,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

856 m2, posest, prodamo. Cena: 1.284,00 EUR Parcela leži cca. 410 metrov SZ od Kubeda na območju imenovanem pod Vardo. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcel je zadovoljiva, saj pod severnim robom parcel vodi solidna kolovozna pot.V naravi gre za pretežno iglast gozd, na manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO, 599.000 €, 800,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, V posredovanje smo prevzeli parcelo v izmeri 800 m2, na lepi lokaciji v Ljubljani. Katastrska občina je Šmartno ob Savi in se nahaja nasproti trgovskega središča BTC, prodamo. Cena: 599.000,00 EUR Dodaten opis Sedaj se na parceli nahaja objekt v izmeri 159,50m2,....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 450.000 € na 399.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PARECAG, 399.000 €, 786,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 450.000 €
08.05.2026 - 399.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

786 m2, zazidljiva, Na izjemni lokaciji v Parecagu, nad Portorožem, prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 786 m2, z že pridobljenim gradbenim dovoljenjem za izgradnjo prestižne samostojne vile.Projekt predvideva moderno zasnovano luksuzno vilo skupne površine 500 m2, razporejeno....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele primorska 860 m2 najdražje'
315.000 €
250.000 €
198.000 €
  Zemljišče, IZOLA, 350.000 €, 808,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.indomio.si

808 m2, zazidljiva, ŠARED - IZOLA: Zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom.Na izjemni lokaciji v Šaredu prodamo zazidljivo parcelo v skupni izmeri 808 m2, z izdanim gradbenim dovoljenjem, ter plačanim komunalnim prispevkom. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 290.000 €, 790,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.11.2025.,

www.obala-realestate.com

Prodamo gradbeno parcelo na skrajnem robu pozidljivosti, na izredno mirni, južni strani, ob negovanih oljčnih nasadih, trtah in poljih, s prelepim panoramskim razgledom na celotno Istro. Vsi komunalni priključki so v bližini. Nova ponudba, čudovita parcela! .

 
 
 
  Zemljišče, ČEŽARJI, 175.000 €, 854,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

854 m2, zazidljiva, V bližini Kopra, pod Čežarji proti Dekanom, prodamo zazidljivo parcelo 854 m2. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR V bližini Kopra, na izjemni lokaciji pod Čežarji proti Dekanom, prodamo tri parcele v skupni velikosti 854 m². Po lokacijski informaciji....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 174.915 €, 845,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.04.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela ima: urejen asfaltiran dostop Vsi (elektrika. Voda) komunalne priključke v neposredni bližini Vse meje so urejene Urejen vpis v zemljiško knjigo brez bremen. Sva edina lastnika .

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 149.000 €, 931,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

931 m2, zazidljiva, škofije - zazidljivo zemljišče za stanovansjko gradnjo, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANSJKO GRADNJO - PARCELA ŠT. 3 V spodnjem delu naselja Škofije ob mejnem prehodu prodamo stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 144.000 €, 900,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

900 m2, zazidljiva, škofije - zazidljivo zemljišče za stanovansjko gradnjo, prodamo. Cena: 144.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANSJKO GRADNJO - PARCELA ŠT. 1 V spodnjem delu naselja Škofije ob mejnem prehodu prodamo stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 120.000 €, 896,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.08.2025.,

www.indomio.si

896 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče z rahlim naklonom. Dostop po javni občinski cesti. Vabljeni, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, GABROVICA PRI ČRNEM KALU, 106.200 €, 885,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.11.2025.,

www.indomio.si

885 m2, zazidljiva, V Gabrovici pri Črnem Kalu prodamo zazidljivo parcelo veliko 885 m2, lep razgled, objem narave. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 V Gabrovici pri Črnem Kalu prodamo zazidljivo parcelo veliko 885 m2, ki jo sestavljata dve popolnoma zazidljivi parceli.....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 62.000 €, 801,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PARCELA JE NA SONČNI LEGI, OKOLI PARCELE JE LE NEKAJ HIŠ. PARCELA JE ZRAVEN CELOTNE INFRASTRUKTURE IMA NEKAJ SADNEGA DREVJA IN NE MEJI NA NOBENO DRUGO ZAZIDLJIVO PARCELO.DOSTOP JE IZ LOKALNE CESTE DIREKTEN NA PARCELO. VEČ INFORMACIJ NA E-MAIL ALI TELEFON .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 44.492 €, 908,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2023.,

www.indomio.si

730 m2, kmetijsko zemljišče, izredo mirno okolje obkroženo z vikend hišicami, prodamo. Cena: cca 49,00 EUR/m2 Parcela v mirnem delu, odmaknjena od hrupa, vendar v bližini vse infrastrukture. .

 
 
 
  Zemljišče, TOPOLOVEC, 35.000 €, 856,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

856 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče ob cesti za Topolovec (Žrnjovec), prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Na prodaj je zazidljivo zemljišče v čudoviti lokaciji Istre pri Gradinu. Ta redka priložnost na obrobju mirnega naselja Žrnjovec (Topolovec) vam ponuja 856 kvadratnih metrov....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 33.000 €, 918,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠKOCJAN, Zagrad, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v skupni izmeri 918,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot 100 % površine podeželskega naselja. .

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-15 (od skupaj 15)

<< <1> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si

www.finance.si