• GoHome Professional
zemljišča parcele primorska do 2500 m2 čim večje d - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele primorska do 2500 m2 čim večje d - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele primorska do 2500 m2 čim večje do 85 eur/m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele primorska do 2500 m2 čim večje do 85 eur/m2" je bilo najdenih 81 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 43 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2380 m2 (malo manjši)
    • 2620 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 80 eur/m2 (malo cenejši)
    • 89 eur/m2 (malo dražje)
    • do 3900 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 878 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŠMARJE, 50.000 €, 2725,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2025.,

www.indomio.si

2.725 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče v Šmarjah Posredujem pri prodaji treh kmetijskih zemljišč v katastrski občini Šmarje pri Kopru. Njihova skupna velikost je 2.725 m2 in je usmerjena proti samem jugu, v smeri vasi Puče. Prva parcela je....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 38.000 €, 2660,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

2.660 m2, nezazidljiva, vaš skriti kotiček v slovenski Istri, Idilično posestvo s prikolico in nadstreškom, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Na prodaj je izjemno atraktivno zemljišče, ki ponuja edinstveno priložnost za pobeg v naravo in ustvarjanje lastnega mirnega zatočišča. Ta čudovit....

 
 
 
  Zemljišče, KRASNO, 140.000 €, 2635,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

2.635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Goriških brdih, v vasi Krasno, je naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela ima lep, odprt pogled na Goriška brda. Mirna in sončna lega. Brez provizije za kupca, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele primorska do 2500 m2 čim večje do 85 eur/m2'
50.500 €
48.000 €
70.000 €
  Zemljišče, ČRNI KAL, 180.000 €, 2542,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.542 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče s potencialom, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR V neposredni bližini glavne ceste in pošte Črni Kal se prodaja zazidljiva parcela v velikosti 2.542 m2. Številka parcele je 2354/37 k.o. Črni Kal. Gre za lokacijo, ki je na robu....

 
 
 
  Zemljišče, OPATJE SELO, 128.000 €, 2542,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

2.542 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, večja parcela za stanovanjsko gradnjo v Opatjem selu na Goriškem Krasu. Zemljišče dostopno, voda, elektrika na parceli. Sončna lega, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Kontakt Prodajalec: FORMA nepremičnine KLAVDIO ŠTRUKELJ S.P. Naslov: Delpinova....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 195.680 €, 2446,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

.

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 70.000 €, 2433,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.08.2024.,

www.indomio.si

2.433 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Parcela je lepe pravokotne oblike, je ravna, do nje vodi makadamska pot. Komunalni priključki so v bližini. Prodajalčev pogoj pri prodaji: kupec prevzame plačilo 2% davka na promet nepremičnin. .

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 179.000 €, 2398,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

2.398 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR V Brezovici pri Gradinu - notranjost slovenske Istre - prodajamo zazidljivo zemljišče v velikosti 2.398 m2. Zemljišče se nahaja na ureditvenem območju za poselitev. Možna je navezava na obstoječo....

 
 
 
  Zemljišče, BORŠT, 28.000 €, 2348,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

2.348 m2, kmetijsko zemljišče, Oljčnik z urejenim betonskim dostopom - potjo, prodamo. Cena: cca 28.000,00 EUR Na parceli je 50 oljk ( sorte belice, askolana za vlagat, lecino, maurino, frantoio, lece del corno - ki zagotavljajo manj pikantno olje cca 180l /sezono)) Oljke so v odličnem....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 9.220 €, 2305,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

2.305 m2, kmetijsko zemljišče, V Slovenski Istri v bližini naselja Kubed se prodaja kmetijska parcela v velikosti 2305 m2. Parcela ima nagib in nima urejenega dostopa in je zaraščena. Parcela se nahaja 20min stran od obale.Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davek na promet nepremičnin....

 
 
 
  Zemljišče, POLJUBINJ, 111.700 €, 2234,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.234 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo stanovanjske hiše ali več hiš. Poljubinj pri Tolminu, pretežno ravna parcela, prosta bremen, prodamo. Cena: 111.700,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 47.784 €, 2172,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2025.,

www.indomio.si

2.172 m2, kmetijsko zemljišče, POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijsko zemljišče z dostopom z asfaltirane ceste v skupni izmeri 2.172 m2, prodamo. Cena: 22,00 EUR/m2 POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijsko zemljišče z dostopom z asfaltirane ceste v izmeri 2.172m2.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 29.500 €, 2145,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

2.145 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo - kmetijsko zemljišče - oljčnik - šmarje, prodamo. Cena: 29.500,00 EUR V Šmarjah (občina KOPER) PRODAMO OLJČNIK Oljčnik sestavljata dve parceli,ki se držita ena druge. Gre za parceli 1264 in 1265 KO ŠMARJE, v skupni izmeri 2145 m2. Na parcelah....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 28.000 €, 2135,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-63 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Spodnjih Škofijah se prodaja kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 2.135 m2, ki ga sestavljata dve parceli. Na delu zemljišča je so ob robu zemljišča posajene starejše oljke, glavnina parcele pa je trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, DRAGONJA, 41.900 €, 2120,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2026.,

www.indomio.si

2.120 m2, kmetija, prodamo. Cena: 41.900,00 EUR V prijetnem in mirnem naselju Dragonja, v občini Piran (k.o. Sečovlje), prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2.120 m². Parcela je v celoti ravna in v naravi predstavlja urejen travnik, kar omogoča enostavno obdelavo in raznovrstno kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 189.450 €, 2105,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.105 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zelo lepega kmetijskega zemljišča v Lucanu, velikosti 2.105 m2, s prelepim razgledom na Strunjanske in Sečoveljske soline.Večji del parcele je kategorizirano kot kmetijsko zemljišče in sicer K1 - najboljša....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 41.500 €, 2075,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-9 Ogled oglasa na strani ponudnika Kmetijsko zemljišče, deloma oljčnik, deloma gozd. Parcela je na lepi poziciji ob potočku. Vredno ogleda in nakupa! Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 51.200 €, 2048,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2025.,

www.indomio.si

2.048 m2, kmetijsko zemljišče, IZOLA - KORTE; na mirni in sončni lokaciji, J lega, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2048 m2, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 IZOLA – KORTE; na mirni in sončni lokaciji, J lega, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2048m2, z dostopom po asfaltu. Na parceli....

 
 
 
  Zemljišče, KROMBERK, 130.000 €, 2012,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

2.012 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, nezazidano stavbno zemljišče, na parceli je vodovod, elektrika, parcela ima dostop na asfaltirano občinsko cesto. Višje ležeča parcela, z odlično mirno lokacijo z krasnim razgledom, razgled vse do morja, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Kontakt....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 6.000 €, 2000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam kmetisko zemlisce je na soncni legi. prcela je ravna dostopna iz javne ceste.mozno gradnja kmetiske lope. Primerna za vrtickarje konje rejo puranov rastlnjak soncno elektrano zelo lepa prcela .

 
 
 
  Zemljišče, OLIKA, 49.580 €, 1914,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-44 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku OLIKA, v zaledju slovenske Istre, v bližini mejnega prehoda SOČERGA, PRODAMO STAVBNO ZEMLJIŠČE. Zemljišče meri 1914 m2, od česar je za pozidavo namenjeno 1 339,8 m2, ostalo je pa kmetijsko oz. gozdno zemljišče. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 19.900 €, 1903,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-51 Ogled oglasa na strani ponudnika V Padni, posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v izmeri 1903 m2, ki se nahaja tik ob neposredni bližini ceste. Parcela ima urejen dostop in je ravne oblike. V naravi zemljišče predstavlja cca 700 m2 gozda in cca 1200....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMIHEL, 125.000 €, 1893,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1.893 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Parcela se nahaja na izjemno lepi, sončni in odprti lokaciji v mirnem okolju v bližini Pivke. Na parceli stoji obstoječ objekt, zgrajen leta 2011, ki ponuja odlično osnovo za prenovo, rekonstrukcijo ali ureditev po željah novega....

 
 
 
  Zemljišče, GRINTOVEC, 22.400 €, 1869,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.869 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo - kmetijsko zemljišče na grintovcu v dolini pod vasjo, prodamo. Cena: 22.400,00 EUR Prodaja se zemljišče velikosti 1 869 m2 na Grintovcu pri Šmarjah. Gre za parcelo 2818 K.O. 2608 ŠMARJE, ki se nahaja v dolini pod vasjo. Zemljišče je izravnano....

 
 
 
  Zemljišče, KANALSKI LOM, 12.000 €, 1856,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.856 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v naselju Kanalski lom. Lokacija je sončna, parcela leži ob občinski dostopni poti, v kateri poteka vodovod. Pogled se odpira v dolino proti vasi. .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 20.000 €, 1829,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela, gozdiček z vrhunskim potencialom in odprtim pogledom na Piranski zaliv in Udine. .

 
 
 
  Zemljišče, VOGRSKO, 85.000 €, 1750,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

1.750 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR V naselju Renče, predel Žigoni, na goriškem prodamo zemljišče v skupni izmeri cca. 1750 m2, ki po namenski rabi predstavlja delno stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo ter spremljajoče dejavnosti (cca. 850 m2)....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 27.500 €, 1712,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela v izmeri 1.712 m², ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 83.643 €, 1707,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

1.707 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče v Lokah, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Na območju Lok naprodaj stavbno zemljišče v skupni izmeri 1707 m2. Gradnja sicer v tem trenutku ni mogoča zaradi predvidenega OPPN-ja, je pa nakup zemljišča odlična priložnost za investicijo....

 
 
 
  Zemljišče, VIPAVA, 136.240 €, 1703,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2025.,

www.indomio.si

1.703 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Lozice, stavbno zemljišče, 1.703 m2, možnost nakupa celote ali polovico zemljišča. OPPN v pripravi, prodamo. Cena: cca 60,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega stavbnega zemljišča, skupne velikosti 1.703m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa.....

 
 
 
  Zemljišče, TINJAN, 33.900 €, 1694,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

1.694 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče ob asfaltirani cesti, prodamo. Cena: 33.900,00 EUR Na pobočju tinjanskega hriva se prodajajo 3 kmetijska zemljišča. Eno zemljišče se nahaja v bližini vasi Slatine. Dostopno je po poljski poti in ima južno lego. Velikost zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 139.655 €, 1643,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.643 m2, zazidljiva, 1.643 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 139.655,00 EUR, prodamo. Cena: 139.655,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1643 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 134.555 €, 1583,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.583 m2, zazidljiva, Ali iščete čudovito in zeleno zemljišče na mirni lokaciji? To je priložnost, ki je ne smete zamuditi. Za več informacij nas kontaktirajte še danes. Ne zamudite odlične investicijske priložnosti, prodamo. Cena: 134.555,00 EUR Gradbena parcela velikosti 1583 m²....