• GoHome Professional
zemljišča parcele primorska do 3500 m2 najceneje - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • zemljišča parcele primorska do 3500 m2 najceneje - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele primorska do 3500 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele primorska do 3500 m2 najceneje" je bilo najdenih 214 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 182 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 3320 m2 (malo manjši)
    • 3680 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6800 eur
    • do 8500 eur (povprečna cena)
    • do 10000 eur
    • do 85 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, MOVRAŽ, 1.774.500 €, 1183,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.183 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozd, 1.183 m2, ob cesti Movraž - Dvori, prodamo. Cena: cca 1.500,00 EUR Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča, v skupni velikosti 1.183 m2. Gozd se nahaja v bižini ceste Movraž - Dvori ter ima urejen dostop. ID zak parcel: 2618 2370 2618....

 
 
 
  Zemljišče, STRUNJAN, 2.405.900 €, 3437,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-136 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v Strunjanu med Resortom Salilnera in Strunjanskih solin ter z neposrednim dostopom iz asfaltirane ceste, oddaljenosti 10m od morja. Skupna površina zemljišča je 3.437 m2, od tega....

 
 
 
  Zemljišče, STRUNJAN, 2.405.900 €, 3437,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

3.437 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, STRUNJAN, stavbno zemljišče, 3.437 m2, območje gradnje za stanovanjski in/ali turistični namen, prodamo. Cena: cca 700,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v Strunjanu med Resortom Salilnera in Strunjanskih solin ter z neposrednim....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, Po dogovoru, 668,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Z lokacijsko informacijo za pozidavo, vsi priključki ob parceli.. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 211-214 (od skupaj 214)

<< <1 2 3 4 5 6> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!