• GoHome Professional
zemljišča parcele primorska do 45000 eur do 2780 m - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • zemljišča parcele primorska do 45000 eur do 2780 m - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele primorska do 45000 eur do 2780 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele primorska do 45000 eur do 2780 m2" je bilo najdenih 52 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 27 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2640 m2 (malo manjši)
    • 2920 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 42000 eur (malo cenejši)
    • 47000 eur (malo dražje)
    • do 19 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • urejeno
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, DOBRAVLJE, 47.905 €, 737,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V samem centru vasi ponujamo zazidljivo zemljišče z urejenim dostopom na glavno vaško asfaltirano ulico. .

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 49.000 €, 700,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2024.,

www.indomio.si

700 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stavbnega zemljišča v Selu. Na robu vasi v mirnem predelu se nahaja zazidljivo zemljišče velikosti 700m2. Zemljišče na deloma dvignjeni lokaciji ponuja....

 
 
 
  Zemljišče, TOLMIN, 20.416 €, 704,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

parcela je v naklonu, .

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 48.075 €, 641,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

641 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče na razpolago, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih parcel so razvidne iz priloge....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 47.400 €, 632,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

632 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Več parcel za individualno gradnjo eno ali dvostanovanjskih hiš, prodamo. Cena: cca 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 47.400 €, 632,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

632 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 Dodaten opis V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 44.325 €, 591,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

591 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo stanovanjske hiše, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih parcel so razvidne....

 
 
 
  Zemljišče, VIPAVA, 45.680 €, 571,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2025.,

www.indomio.si

571 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 571 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča so stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske stavbe in stavbe z oskrbovanimi....

 
 
 
  Zemljišče, KOŠTABONA, 5.052 €, 421,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2024.,

www.indomio.si

421 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj je lepa in lahko dostopna kmetijska parcela v Koštaboni v velikosti 421 m2, parcela je delno poraščena možen je pa tudi nakup sosednje parcele v velikosti 352 m2. Obe skupaj tvorita kvadrat. Pogoj prodajalca za prodajo je, da kupec prevzame plačilo....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 20.000 €, 378,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodajamo kmetijsko parcelo, na kateri je oljčnik in njiva. Nahaja se na lepi lokaciji v Cetorah nad Izolo. Primerna je za obdelovanje in pridelavo olje in zelenjave. Cena 25.000 eur. Vabčjeni k nakupu! Pokličite na 041336644....