• GoHome Professional
zemljišča parcele primorska najdražje ekskluzivno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele primorska najdražje ekskluzivno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele primorska najdražje ekskluzivno

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele primorska najdražje ekskluzivno" je bilo najdenih 13 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 231 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1040 m2
    • do 1300 m2
    • 1300 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1300 m2
    • 1560 m2
  •  Po ceni
    • do 14000 eur
    • do 18000 eur (povprečna cena)
    • do 21000 eur
    • do 182 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KOBARID, 5.000.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-405 Ogled oglasa na strani ponudnika Proda se celoten turistični resort ob reki Soči v Kobaridu. Dobre prometne povezave, neposredno ob reki Soči, v objemu gora in gozdov, zasebna in mirna lokacija. Resort je v obratovanju, odlične ocene na bukingu, zelo dobra....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 1.400.000 €, 9892,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

9.892 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.400.000,00 EUR ŠARED – izjemna priložnost s pogledom na morje (Koper, Piranski zaliv) Na eni najlepših in najbolj mirnih lokacij v Šaredu prodamo večjo zemljiško celoto v skupni izmeri 9.892 m², od tega je 3.830 m² zazidljivega zemljišča in 6.062....

 
 
 
  Zemljišče, PLAVJE, 1.260.000 €, 12552,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

12.552 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.260.000,00 EUR INVESTICIJSKA PRILOŽNOST Posredujemo pri ekskluzivni prodaji večjega stavbnega zemljišča, ki je primerno za razvoj stanovanjske soseske. Zemljišče se nahaja na slo-ita meji, ob mejnem prehodu Škofije in meri 12.552 m2, po namembnosti....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele primorska najdražje ekskluzivno'
1.521.630 €
399.000 €
275.000 €
  Zemljišče, POMJAN, 760.000 €, 5839,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

5.839 m2, zazidljiva, V Pomjanu prodamo ekskluzivno zazidljivo parcelo z odprtim pogledom na morje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 760.000,00 EUR Na izjemni lokaciji v Pomjanu prodamo veliko zazidljivo parcelo, ki predstavlja redko priložnost na trgu. Parcela navdušuje z zasebnostjo,....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 477.000 € na 445.000 € z dne 10.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 445.000 €, 635,00 m2 cca 700 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 477.000 €
10.05.2026 - 445.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR IZOLA - EKSKLUZIVNA PONUDBA STAVBNO ZEMLJIŠČE Z GRADBENIM DOVOLJENJEM! za izgradnjo enostanovanjske hiše, na eni izmed zadnjih razpoložljivih zemljišč v bližini mestnega jedra. Predmet prodaje: stavbno zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 198.000 €, 849,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

849 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 849 m2. Lokacije parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino.....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 160.000 €, 1087,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

1.087 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Stavbna parcela z delnim pogledom na morje! Prodamo zelo lepo zazidljivo stavbno zemljišče, ki se nahaja v Krkavčah ( oddaljeno 15 km od Kopra) na mirni lokaciji. Zemljišče je velikosti 1.087,00 m2, je na južni legi s panoramskim....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 130.000 €, 505,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

505 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji zazidljive parcele velikosti 505m2 v Vanganelu pri Kopru. Parcela je pravilne oblike, kar omogoča enostavno načrtovanje in gradnjo. Dostop je urejen. Vsi priključki so v neposredni bližini. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 115.000 €, 436,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

436 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 436 m2. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino. Lokacija parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 110.000 €, 413,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

413 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 413 m2. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino. Lokacije parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave.....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 77.000 € na 65.000 € z dne 21.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, JAGODJE, 65.000 €, 3250,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.01.2025 - 100.000 €
12.03.2025 - 85.000 €
18.04.2025 - 77.000 €
21.02.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

3.250 m2, kmetijsko zemljišče, Ljubitelji oljk in narave ter vsi, ki vas navdušuje obdelovanje zemlje..EKSKLUZIVNA PONUDBA. V Jagodju v Izoli sta na prodaj 2 sončni parceli skupne površine 3.250 m2. Južna (sončna) lega in zavetrje nudita idealne pogoje za oljke, sadno drevje in povrtnine.....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, Po dogovoru cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371002-40 Ogled oglasa na strani ponudnika V industrijski coni Gojače ekskluzivno posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča. V celoti zazidljivo zemljišče velikosti 1.225 m2 je primerno tako za industrijsko proizvodnjo kot za poslovno in storitveno industrijo. Nahaja....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!