• GoHome Professional
zemljišča parcele primorska vsaj 2640 m2 najceneje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • zemljišča parcele primorska vsaj 2640 m2 najceneje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele primorska vsaj 2640 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele primorska vsaj 2640 m2 najceneje" je bilo najdenih 176 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 54 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2510 m2 (malo manjši)
    • 2770 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1600 eur
    • do 2000 eur (povprečna cena)
    • do 2400 eur
    • do 20 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KOPER, 1.583.280 €, 8796,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo stavbno zemljišče (zazidljivo parcelo) v izmeri 8.796 m2, ki se nahaja na lepi lokaciji 5 minut od Kopra (v bližini ceste Šalara – Vanganel) s pogledom na vanganelsko dolino, Koper in koprski zaliv. .

 
 
 
  Zemljišče, ANKARAN, 1.600.000 €, 5020,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.11.2024.,

www.indomio.si

5.020 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.600.000,00 EUR V neposredni bližini morja se prodaja zazidljiva parcela v velikosti 5020 m2. Večji del parcele je v območju ZP (oddih v oblikovanih zelenih okoljih, gostinske, kulturne, turistične, rekereacijske in športne dejavnosti), bivanje,....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 1.879.850 €, 5371,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Prodamo zazidljivo zemljišče za centralne dejavnosti Prodamo zemljišče, namenjeno centralnim dejavnostim poslovno–stanovanski, storitsvenim dejavnostim, trgovini, gostinstvu, pisarnam, zdravstvenim in izobraževalnim storitvam Zemljišče se nahaja na v neposredni bližini glavnih....

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 1.931.900 €, 19319,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321004-447 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večjega stavbnega zemljišča - 19.319 m2 v poslovni coni Vrtojba, tik ob Italijanski meji. Zemljišče je dostopno po Občinski asfaltirani cesti in urejen dostop na hitro cesto. Zemljišče je ravno in razdeljeno....

 
 
 
  Zemljišče, STRUNJAN, 2.405.900 €, 3437,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-136 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v Strunjanu med Resortom Salilnera in Strunjanskih solin ter z neposrednim dostopom iz asfaltirane ceste, oddaljenosti 10m od morja. Skupna površina zemljišča je 3.437 m2, od tega....

 
 
 
  Zemljišče, STRUNJAN, 2.405.900 €, 3437,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

3.437 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, STRUNJAN, stavbno zemljišče, 3.437 m2, območje gradnje za stanovanjski in/ali turistični namen, prodamo. Cena: cca 700,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v Strunjanu med Resortom Salilnera in Strunjanskih solin ter z neposrednim....

 
 
 
  Zemljišče, DEKANI, 5.665.000 €, 35621,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.04.2026.,

www.indomio.si

35.621 m2, za investicijo, za industrijsko gradnjo, Investicijska priložnost Bivje - Dekani, prodamo. Cena: 5.665.000,00 EUR INVESTICIJSKA PRILOŽNOST BIVJE – DEKANI Iščete idealno lokacijo za razvoj svoje gospodarske dejavnosti? Na strateški lokaciji v Dekanih prodamo obsežen sklop....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 7.750.000 €, 50000,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.indomio.si

50.000 m2, zazidljiva, Na Slovenski Obali prodamo več gradbenih parcel za gradnjo stanovanjskih naselij s 6 do 120 hiš in 600 stanovanji.Za več informacij, kadarkoli pokličite na +38640205142V agenciji imamo zaposlenega arhitektnega svetovalca z več 20 letnimi izkušnjami, ki vam lahko....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 169-176 (od skupaj 176)