• GoHome Professional
zemljišča parcele primorska zadnjih 7 dni do 1260 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele primorska zadnjih 7 dni do 1260 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele primorska zadnjih 7 dni do 1260 m2 najdražje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele primorska zadnjih 7 dni do 1260 m2 najdražje" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1200 m2 (malo manjši)
    • 1320 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LUCIJA, 350.000 €, 992,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-190 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 992 m2. Priključek za vodo, elektriko in mestno kanalizacijo se nahaja na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, MOVRAŽ, 1.774.500 €, 1183,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.183 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozd, 1.183 m2, ob cesti Movraž - Dvori, prodamo. Cena: cca 1.500,00 EUR Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča, v skupni velikosti 1.183 m2. Gozd se nahaja v bižini ceste Movraž - Dvori ter ima urejen dostop. ID zak parcel: 2618 2370 2618....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 1.500.000 €, 1382,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

1.382 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR Za hotelom Life Class cca. 350 m oddaljeno od morja prodamo zazidljivo parcelo z lepim odprtim pogledom na morje, v izmeri 1.382 m2. Parcela je v dveh terasah. Pridobljeno je GD za gradnjo vile in že plačani komunaln prispevek.....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 1.099.104 €, 856,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

856 m2, posest, prodamo. Cena: 1.284,00 EUR Parcela leži cca. 410 metrov SZ od Kubeda na območju imenovanem pod Vardo. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcel je zadovoljiva, saj pod severnim robom parcel vodi solidna kolovozna pot.V naravi gre za pretežno iglast gozd, na manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 1.000.000 €, 1000,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.000 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijska in gozdna zemljišča v neposredni okolici Kubeda, možen nakup posameznih enot, prodamo. Cena: cca 1,00 EUR/m2 Prodamo obsežno posest kmetijskih in gozdnih zemljišč v vasi Kubed in Gračišče v skupni velikosti 319.010 m2. V ponudbi sta tudi dve....

 
 
 
  Zemljišče, BORŠT, 679.500 €, 453,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

453 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijska zemljišča za prodajo v okolici Boršta, prodamo. Cena: 1.500,00 EUR Prodaja se več kmetijskih zemljišč, ki se nahaja v bližini v slikovitega naselja Boršt v Slovenski Istri. Te parcele so izjemna priložnost za tiste, ki iščejo mirno podeželsko....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO, 599.000 €, 800,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, V posredovanje smo prevzeli parcelo v izmeri 800 m2, na lepi lokaciji v Ljubljani. Katastrska občina je Šmartno ob Savi in se nahaja nasproti trgovskega središča BTC, prodamo. Cena: 599.000,00 EUR Dodaten opis Sedaj se na parceli nahaja objekt v izmeri 159,50m2,....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 590.000 €, 576,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2026.,

www.indomio.si

576 m2, zazidljiva, Zazidalna parcela na lokaciji, ki vam ponuja panoramski pogled na Piranski zaliv, možna menjava za stanovanje v LJ, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR V mirnem naselju Šentjane nad Portorožem, na lokaciji, ki vam ponuja edinstveni panoramski pogled na celoten Piranski....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 477.000 € na 445.000 € z dne 10.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 445.000 €, 635,00 m2 cca 700 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 477.000 €
10.05.2026 - 445.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR IZOLA - EKSKLUZIVNA PONUDBA STAVBNO ZEMLJIŠČE Z GRADBENIM DOVOLJENJEM! za izgradnjo enostanovanjske hiše, na eni izmed zadnjih razpoložljivih zemljišč v bližini mestnega jedra. Predmet prodaje: stavbno zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 432.000 €, 600,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111021-30 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dveh stavbnih zemljišč na lepi zračni južni legi z delnim pogledom na zaliv nad METROPOL hotelom. Na vsaki parceli je možna izgradnja eno ali dvostanovanjske hiše velikosti 400 m2 bruto. Velikost vsakega....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • zemljišča parcele primorska do 1260 m2 najdražje (108)
  • zemljišča parcele primorska zadnjih 7 dni najdražje (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.