• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija - GoHome vsi mali oglasi
  • zemljišča parcele slovenija - GoHome vsi mali oglasi
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija" je bilo najdenih 1 756 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 113 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1650 m2
    • do 2060 m2
    • 2060 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2060 m2
    • 2480 m2
  •  Po ceni
    • do 4100 eur
    • do 5100 eur (povprečna cena)
    • do 6100 eur
    • do 51 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, PIRAN, 18.000 €, 8728,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-20 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji godnih zemljišč v Novi vasi. Pogoj prodajalca je, da kupec poravna 2% Davka na promet nepremičnin. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, IG, 342.000 €, 761,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

761 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 342.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče na IG-u Na odlični lokaciji na Igu, le 11 km od centra Ljubljane je na voljo zazidljivo zemljišče. Osnovni podatki o parceli: Velikost parcele: 761 m2 komunalno opremljena (voda, elektrika, plin, optika,....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 125.000 €, 523,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-154 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, velikosti 523 m2, v naselju Vanganel. Ob parceli se nahaja asfaltirana cesta, kjer so tudi vsi komunalni priključki. Za parcelo je pripravljena DGD dokumentacija in v pridobivanju....

 
 
 
  Zemljišče, JELOVEC, 43.900 €, 2865,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

2.865 m2, zazidljiva, Tri zazidljive parcele v bližini Maribora (K.O. Jelovec), primerne za gradnjo prostostoječih enodružinskih hiš (K+P+M ali K+P+1). Velikost posamezne parcele je okoli 900 m2, možnost nakupa posamezno ali skupaj. Dvokapna ali večkapna streha do 35°. Mirna in sončna....

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 86.000 €, 633,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

633 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, gradbena parcela v bližini avtoceste, prodamo. Cena: 86.000,00 EUR RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stavbnega zemljišča površine 633 m2 v Vrtojbi, v neposredni bližini AC priključka. Parcelo odlikuje mirna, zelena okolica ob robu naselja.....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 35.000 €, 678,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Vurberku prodamo zazidljivo zemljišče sestavljeno iz 2 parcel. Parceli stojita ena ob drugi,vmes ni meje. Zemljišče je iz vseh strani ograjeno,urejena sta že priključka za vodo in elektriko. Za več informacij in ogled pokličite ali pošljite sporočilo na telefon 040/225-838 (ga.....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 72.360 €, 804,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

804 m2, zazidljiva, Gradbeno zemljišče 804 m2 na Hočkem Pohorju, prodamo. Cena: 72.360,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora, prodamo gradbeno zemljišče 804 m2, primerno za stanovanjsko gradnjo. Parcela je ravna-sončna, razgledna lega. Ob robu zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 29.990 €, 5434,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

5.434 m2, zazidljiva, lepo zazidljivo zemljišče 5.434m2 od tega 980 m2 gradbenega z elektriko, vodovod mestni, tel. in optika za priklop, čaka novega lastnika :), prodamo. Cena: 29.990,00 EUR Pozdravljeni, lepo zazidljivo zemljišče 5.434m² od tega 980 m² gradbenega z elektriko, vodovod....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 660.000 €, 6307,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321054-149 Ogled oglasa na strani ponudnika Na območju Pobrežja, pod Puhovo cesto, prodajamo 6.307 m2 zanimivega stavbnega zemljišča, namenjenega gradnji večstanovanjskih objektov. Prodajano zemljišče je ravno, podolgovate, kvadraste oblike. Locirano je torej z odlično....

 
 
 
  Zemljišče, CMEREŠKA GORCA, 63.000 €, 5326,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

5.326 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 63.000,00 EUR Parcela Cmereška Gorca, Pristava pri Mestinju, Podčetrtek V ponudbi je zazidljiva parcela v kraju Cmereška Gorca, v občini Podčetrtek. Parcela predstavlja zanimivo možnost za različne kupce, ki iščejo priložnost v urejenem in naravnem....

 
 
 
  Zemljišče, MAJŠPERK, 41.000 €, 13062,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-152 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Preša, je na prodaj večje zemljišče, na delu katerega je možno graditi. Zemljišče skupne velikosti 13.062 m2 je v večji meri gozd (1 ha), preostanek sta travnika ter ob asfaltirani cesti je zazidljivo zemljišče. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, MALEČNIK, 48.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321054-125 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v Zg. Ruperčah, 10 minut iz Maribora, je na prodaj parcela, kjer bo omogočena gradnja enega ali dveh stanovanjskih objektov - s tem se ponuja možnost za lastno gradnjo ali investicijsko priložnost. Pravkar....

 
 
 
  Zemljišče, OLIKA, 49.580 €, 1914,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-44 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku OLIKA, v zaledju slovenske Istre, v bližini mejnega prehoda SOČERGA, PRODAMO STAVBNO ZEMLJIŠČE. Zemljišče meri 1914 m2, od česar je za pozidavo namenjeno 1 339,8 m2, ostalo je pa kmetijsko oz. gozdno zemljišče. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 15.000 €, 2750,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-19 Ogled oglasa na strani ponudnika Priložnost za nakup parcele v prekrasnem območju Rošpoha. Po GURSU parcela v celoti meri 2.750 m2 in je sestavljena iz treh parcel. S svojo raznolikostjo ponuja priložnost za različne vrste dejavnosti. Tu so podrobnosti: Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 48.000 €, 2506,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-34 Ogled oglasa na strani ponudnika Parcele meri 2506 m2, je ravna in pravokotna. Nahaja se na robu vasi in ima prelep, odprt pogled na piranski zaliv in Savudrijo, Gre za prvovrstno kmetijsko zemljišče deloma oljčnik. Ima dostopno pot in je primerna za kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, MEDVODE, 130.000 €, 878,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.08.2025.,

www.indomio.si

878 m2, za investicijo, Stanežiče, ravno sončno investicijsko zemljišče 878 m2, z asfaltnim dostopom, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR V Medno, ravno sončno investicijsko zemljišče 878 m2, z asfaltnim dostopom, prodamo. Cena: 130.000,00 eur CDj - območje....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 19.000 €, 4244,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

4.244 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR Prodamo parcelo ob asfaltni cesti na mirni lokaciji. De parcele je stavbo zemljišče fel parcele je kmetijsko zemljišče. Na parceli je posajeno sadno drevje (60 orehov) Dopustne so: - postavitve/novogradnje gospodarskih objektov za....

 
 
 
  Zemljišče, PREDANOVCI, 94.626 €, 27036,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

27.036 m2, kmetijsko zemljišče, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 3,50 EUR/m2 PREDANOVCI – ZANIMIVO ZEMLJIŠČE V Predanovcih prodamo lepo urejeno zemljišče v skupni velikosti 27.036 m² Parcela je ima urejen dovoz, kar omogoča enostaven dostop in različne možnosti....

 
 
 
  Zemljišče, VRHNIKA PRI LOŽU, 105.183 €, 2697,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

2.697 m2, zazidljiva, vrhnika pri ložu, parcela, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Na Vrhniki pri Ložu ( Občina Loška dolina ) je v sklopu petih parcel ( dve sta že prodani ) z dostopno potjo naprodaj 2.697 m2 velika zazidljiva parcela. Oznaka namenske rabe: SSe Naziv podrobne....

 
 
 
  Zemljišče, DOBJE PRI PLANINI, 61.058 €, 40705,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-393 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Presečno v občini Dobje posredujemo pri prodaji nezazidljivega kmetijskega zemljišča, na katerem je pretežno gozd. Sestavljen pa je iz mešanega drevja. - Skupaj devet med seboj povezahih parcel, od tega je ena v drugi....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Pobrežje, 567.630 €, 6307,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-615 Ogled oglasa na strani ponudnika ZNIŽANO! Prodamo zazidljivo zemljišče na Pobrežju, površine 6307 m2. Nahaja se na desnem bregu Drave, v soseski deloma strnjene in deloma razpršene izgradnje stanovanjskih objektov, na področju občine, ki je pozidano pretežno....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 39.900 €, 39085,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

39.085 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 39.900,00 EUR Prodamo lepo urejen gozd na JV legi v Podkumu. Sestoj gozda je pretežno listavci, po pridobljenih informacijah pregledovalnik ZGS bukev, hrast. Lastništvo je urejeno, brez bremen. Povezava do javne poti za enostavno spravilo....

 
 
 
  Zemljišče, LOKEV, 61.857 €, 783,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490331001-253 Ogled oglasa na strani ponudnika Zemljišče Lokev - bližina Lipice in italijanske meje, 783 m2, zazidljivo. Vodovodni, elektro in telekomunikacijski priključek v bližini. Bližina Divače, Sežane in avtoceste (6km).Cena 79 eur/m2i. Za več informacij smo vam na....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 89.277 €, 13325,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2024.,

www.indomio.si

13.325 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 6,70 EUR/m2 V naselju Hraše v sklopu občine Radovljica se prodaja večje kmetijsko zemljišče z lepim razgledom. Parcela meri 13.325 m2. Je večinsko ravna. .

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 75.900 €, 845,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

845 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče na sončni legi blizu Ruš, prodamo. Cena: 75.900,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, RADIZEL, 169.500 €, 4237,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

4.237 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 169.500,00 EUR V Radizelu prodamo stavbno zemljišče v izmeri 4.208 m2. Zemljišče je delno ravno, delno pod naklonom. Na južni strani je pogled na gozd. Namenjeno je stanovanjski gradnji (samostojne hiše, dvojčki, vrstne hiše ipd. V neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 20.000 €, 19589,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2023.,

www.indomio.si

19.589 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, MALE DOLE, 11.900 €, 2061,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.10.2024.,

www.indomio.si

2.061 m2, kmetijsko zemljišče, sočna lokacija, pretežno ravninsko zemljišče, nahaja se toik ob občinski cesti, prodamo. Cena: 11.900,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče, ki se nahaja na mirni in sočni lokaciji v naselju Male Dole v občini Vojnik. Zemljišče v velikosti 2.061 m2 se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 25.000 €, 1675,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina ima lokacijo na vrhu hriba na lokaciji Burjevci. Izreden pogled na novomeško kotlino, Gorjance, Kočevski rog Javna cesta do parcele, elektrika v bližini. Okolica je primerna za sprehode in ljubitelje narave. Ker je trenutno poleg začate gradnje-gradbišča še vedno zasajen....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 170.000 €, 500,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Hrpelje Nova soseka samostojnih hiš. STAVBNO ZEMLJIŠČE 500 m2 + IZDANO GRADBENO DOVOLJENJE za samostojno hišo 170m2 + PLAČANI KOMUNALNI PRISPEVKI (do parcele urejen električni, vodovodni, fekalni in telekomunikacijski....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOVA, 36.200 €, 22157,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-108 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Črnova, v občini Velenje imamo na prodaj kmetijsko zemljišče v skupni velikosti 22.157 m2. Oddaljenost od Velenja znaša cca. 9,3 km. Predmet prodaje so parcele v katastrski občini Črnova, ki v naravi predstavljajo....

 
 
 
  Zemljišče, GRINTOVEC, 80.000 €, 8165,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-87 Ogled oglasa na strani ponudnika Na južnem delu hriba Grintovec so naprodaj gozdna zemljišča v velikosti 8.165 m2. Nahajajo se v bližini republiške ceste Koper - Dragonja in imajo urejen dostop iz ceste Bandel - Šmarje. Dve parceli so primerne velikosti za....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVČE, 244.629 €, 2471,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

2.471 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Prodamo stavbno zemljisce za gradnjo 2 samostojnih stanovanjskih his ali dveh enot ( ker sta lahko hisi dvostanovajnski). Asfaltni dostop do zemljisca. Infrastruktura v neposredni blizini oziroma ob zemljiscu. Cudovit razgled na Kamniske....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 12.000 €, 9366,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

9.366 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji mešanega gozda (smreka, geber, kostanj) na območju katastrske občine Cerovec. Kupec plača polovico stroškov, ki nastanejo pri prodaji gozda. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 105.480 €, 5274,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

5.274 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 20,00 EUR/m2 Parcela v neposredni bližini zdravilišča Šmarješke Toplice. Podana je pobuda za spremembo namembnost in stavbno zemljišče. V naravi je travnik. Ob parceli je: vodovod, elektrika, kanalizacija in oprika. Dostop po asfaltirani....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 145.000 €, 3792,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191141-1 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji čudovite sončne posesti v kraju Motnik v skupni velikosti 3.792 m2. Glavne značilnosti: - Skupna velikost zemljišč: 3.792 m2 - Od tega: 781 m2 stavbnega, 2.958 m2 kmetijskega zemljišča in 53 m2 gozdnega....

 
 
 
  Zemljišče, VODICE, 550.000 €, 2850,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2024.,

www.indomio.si

2.850 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Vodicah. Zemljišče je ravno in osončeno ves dan. Namenska raba: 2.427m2 stanovanjske površine 171m2 površine cest 252m2 površine za oddih, rekreacijo in šport Zemljišče je po lokacijski....

 
 
 
  Zemljišče, MALEČNIK, 99.000 €, 24464,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

24.464 m2, kmetijsko zemljišče, Nezazidljivo zemljišče ob Dravi, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR V Trčovi, na odlični lokaciji, prodajamo večje kmetijsko zemljišče. Zemljišče se nahaja ob reki Dravi, je lepo vzdrževano in kljub namembnosti ponuja precej možnosti uporabe. Zemljišče je....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 180.000 €, 4500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vse zemljiško urejeno, možen prepis takoj .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 51.200 €, 2048,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2025.,

www.indomio.si

2.048 m2, kmetijsko zemljišče, IZOLA - KORTE; na mirni in sončni lokaciji, J lega, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2048 m2, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 IZOLA – KORTE; na mirni in sončni lokaciji, J lega, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2048m2, z dostopom po asfaltu. Na parceli....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 60.000 €, 492,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.04.2026.,

www.indomio.si

492 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR Zagorje ob Savi, DOLENJA VAS - zazidljiva parcela 2 ZAGORJE OB SAVI, naprodaj je zazidljiva parcela, v izmeri 492 m2 . Možnost nakupa tudi sosednje parcele. Namenska raba: stavbno zemljišče. Predvidena je individualna....

 
 
 
  Zemljišče, BUJE, 68.859 €, 9837,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-17 Ogled oglasa na strani ponudnika Iščete idealno kmetijsko zemljišče, kjer se lahko uresničijo vaše kmetijske sanje? Imamo odlično priložnost za vas! Na voljo imamo kmetijsko zemljišče, ki se nahaja neposredno v bližini mesta Buje. Glavne značilnosti zemljišča:....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 631-672 (od skupaj 820)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si