• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija 1430 m2 čim večje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • zemljišča parcele slovenija 1430 m2 čim večje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija 1430 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija 1430 m2 čim večje" je bilo najdenih 105 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 105 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1360 m2 (malo manjši)
    • 1500 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 5200 eur
    • do 6600 eur (povprečna cena)
    • do 7900 eur
    • do 66 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ČREŠNJEVEC, 80.000 €, 1360,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

1.360 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, "Prelepa zazidljiva parcela Vojnik -1360 m2", prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Naprodaj Zavidljiva parcela V Vojniku, površina 450m2. Posest z 1360 kvadratnih metrov . V čudovitem delu Savinjske regije, se nahaja izjemna priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO OB PAKI, 49.200 €, 1355,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2025.,

www.indomio.si

1.355 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V naselju Gavce (Šmartno ob Paki) prodamo stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 49.200,00 EUR V naselju Gavce (Šmartno ob Paki), na mirni lokaciji in v naravi, prodamo večje stavbno zemljišče. Spodnji del zemljišča ima rahel naklon, zgornji del....

 
 
 
  Zemljišče, STARI GRAD, 49.000 €, 1345,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.novdom.si

V Starem Gradu je naprodaj zemljišče, ki je po namenski rabi opredeljeno deloma kot območje stanovanjskih površin v izmeri cca. 1000 m² in del kot kmet. zemljišče v izmeri 345 m². .

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Radvanje, 148.980 €, 1337,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

1.337 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 148.980,00 EUR Pozdravljeni, Parcela v velikosti 1337 m2 se nahaja v Mariboru, pod Ledino. Parcela je primerna, za raznoliko uporabo, odvisno od prostorskih in urbanističnih ureditev. Glede na svojo lokacijo je primerna za različne naložbene projekte,....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI DUPLEK, 43.500 €, 1331,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

1.331 m2, zazidljiva, gradbena parcela z izjemnim razgledom, južne lege, prodamo. Cena: 43.500,00 EUR Parcela, Zgornji Duplek: prodamo sončno, gradbeno zemljišče s prečudovitim, odprtim razgledom na Dravsko dolino. Gradbeno zemljišče je velikosti 1331 m2 in ima urejen dostop. Parcela....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 179.000 € na 169.000 € z dne 27.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ZAGORICA NAD KAMNIKOM, 169.000 €, 1329,00 m2 cca 130 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.03.2025 - 210.000 €
26.04.2025 - 198.000 €
15.07.2025 - 185.000 €
09.10.2025 - 179.000 €
27.03.2026 - 169.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2025.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica – Kamnik (Zagorica nad Kamnikom), skupna površina 1328,00 m2. Cena: 169.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. Na odlični lokaciji prodamo čudovito umeščeno zazidljivo zemljišče. Zemljišče se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, LENART V SLOV. GORICAH, 19.500 €, 1321,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2024.,

www.indomio.si

1.321 m2, zazidljiva, naprodaj zazidljivo zemljišče v zavrhu, prodamo. Cena: 22.500,00 EUR V Zavrhu (občina Lenart) je naprodaj delno zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1321 m2, od tega je zavidljivega cca 480 m2. Zemljišče se z naklonom spušča od ceste navzdol in je trenutno precej....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKI PODLJUBEN, 20.000 €, 1316,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

1.316 m2, kmetijsko zemljišče, lepo urejen in negovan vinograd, sadovnjak, lepa, dostopna lokacija, čudovit razgled, lesena lopa, WC, prostor za druženje, asfaltni dostop, možnost dokupa kmetijskega zemljišča velikosti 1334 m2, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Lokacija: zemljišče se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, BORŠT, 5.500 €, 1316,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.06.2024.,

www.indomio.si

1.316 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 5.500,00 EUR Posredujem pri prodaji kmetijskega zemljišča v katastrski občini Boršt. Njena skupna velikost je 1316 m2 in je usmerjena proti Koprskemu zalivu, torej proti severu-zahodu. Parcela je podolgovate pravokotne oblike in nekoliko....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA VELKA, 29.000 €, 1314,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

1.314 m2, zazidljiva, Zgornja Velka, Trate, prodamo zazidano stavbno zemljišče v izmeri 1314 m2, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Zgornja Velka, Trate, prodamo zazidano stavbno zemljišče v izmeri 1314 m2. Na zemljišču stoji stanovanjska hiša, ki v naravi predstavlja ruševino. Objekt je....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 165.500 €, 1313,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.indomio.si

1.313 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165.500,00 EUR V Novem mestu prodamo parcelo za prostostoječo stanovanjsko pozidavo. Dopustni objekti: prostostoječa enostanovanjska stavba, dvojček, vila, dvostanovanjska stavba Gospodarska infrastruktura: dostop po solastniški peščeni poti iz....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBEČNA, 144.000 €, 1300,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

1.300 m2, zazidljiva, Za vas imamo v ponudbi stavbno zemljišče površine 1300 m2, ki se nahaja v kraju Ljubečna. Teren je popolnoma raven in zelo sončen. Vsa komunalna infrastruktura je tik ob parceli kjer imamo dostop iz občinske ceste. Po OPN je možna gradnja poslovno-stanovanjskega....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠČE NAD PIJAVO GORICO, 105.000 €, 1299,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

1.299 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Ljubljana - okolica, Škofljica, Gradišče, zazidljiva parcela v izmeri 1299 m2 del parcele je kmetijsko zemljišče, ob povezovalni cesti, možna gradnja enodružinske hiše in do tri pomožne objekte ali ene dvostanovanjske hiše, urejen....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 213.000 € na 178.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, MALI LIPOGLAV, 178.000 €, 1296,00 m2 cca 140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.05.2025 - 200.000 €
09.05.2025 - 213.000 €
03.04.2026 - 178.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.indomio.si

1.296 m2, zazidljiva, na mirni lokaciji, z veliko zelenja in sprehajalnih poti v naravo, parcela je lepe oblike ( cca 42 x 32 x 43 x 28 m ), možnost gradnje enostanovanjske, dvostanovanjske hiše, dvojčka, ali prostostoječe nestanovanjske stavbe, faktor zazidanosti je 40%, višina objekta....

 
 
 
  Zemljišče, PERNICA, 135.000 €, 1295,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

EKSKLUZIVNO PRODAMO 1295 m² VELIKO ZAZIDLJIVO STAVBNO ZEMLJIŠČE V PERNICI, S POGLEDOM NA JEZERO, Z GRADBENIM DOVOLJENJEM, IZDELANIM PROJEKTOM in PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM .

 
 
 
  Zemljišče, LENART V SLOV. GORICAH, 119.900 €, 1295,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2025.,

www.indomio.si

1.295 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče s pridobljenim veljavnim gradbenim dovoljenjem, ki vam omogoča gradnjo nadstandardne čudovito zasnovane moderne hiše, prodamo. Cena: 119.900,00 EUR TOP CENA! Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče s pridobljenim veljavnim....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 109.800 €, 1293,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.293 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, sežana - zemljišče za gradnjo - naprodaj, prodamo. Cena: 109.800,00 EUR SEŽANA, 1.293 m2, zazidljiva, namenska raba BC - za športne in rekreacijske aktivnosti, prireditve, športni centri Zemljišče na območju med Orleško in Bazoviško cesto....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 160.000 €, 1292,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

1.292 m2, zazidljiva, V prijetnem in mirnem naselju Drenik posredujemo pri prodaji samostojne hiše, ki stoji na sončni in razgledni lokaciji, obdani z zelenjem in naravo, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Nepremičnina ponuja odprt pogled na naselje in okoliško pokrajino ter predstavlja....

 
 
 
  Zemljišče, SATAHOVCI, 43.000 €, 1291,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.halodom.com

V naselju Satahovci, ki spada pod občino Murska Sobota, je naprodaj lepo urejena in v celoti zazidljiva parcela v izmeri 1.291 m². .

 
 
 
  Zemljišče, SATAHOVCI, 43.000 €, 1291,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

1.291 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela v Satahovcih občina Murska Sobota, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR V naselju Satahovci, ki spada pod občino Murska Sobota, je naprodaj lepo urejena in v celoti zazidljiva parcela v izmeri 1.291 m2. Parcela je ograjena in urejena,....

 
 
 
  Zemljišče, ŽIROVNICA, 169.000 €, 1290,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

1.290 m2, kmetijsko zemljišče, V Mostah pri Žirovnici je naprodaj kmetijsko zemljišče v izmeri cca. 1.290 m2, kateremu pripada še gozdno zemljišče v izmeri cca. 23.540 m2, stavbno zemljišče v izmeri cca. 4.313 m2 ter ceste v izmeri cca. 1.106 m2. Izhodiščna prodajna cena: 169.000....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-105 (od skupaj 106)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!