• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija 1550 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • zemljišča parcele slovenija 1550 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija 1550 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija 1550 m2" je bilo najdenih 103 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 107 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1470 m2 (malo manjši)
    • 1630 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 5100 eur
    • do 6400 eur (povprečna cena)
    • do 7700 eur
    • do 64 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, NOVO MESTO, 25.000 €, 1675,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina ima lokacijo na vrhu hriba na lokaciji Burjevci. Izreden pogled na novomeško kotlino, Gorjance, Kočevski rog Javna cesta do parcele, elektrika v bližini. Okolica je primerna za sprehode in ljubitelje narave. Ker je trenutno poleg začate gradnje-gradbišča še vedno zasajen....

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 56.960 €, 1424,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.424 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Prodamo zazidljivo parcelo v velikosti 1.424 m2. Parcela spada v območje CD-i: območja centralnih dejavnosti za izobraževanje, vendar je še vedno pod OPPN. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin (DPN), vse....

 
 
 
  Zemljišče, OSP, 27.000 €, 1421,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.indomio.si

1.421 m2, kmetijsko zemljišče, V Ospu prodamo lep oljčnik z urejenim dostopom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR V slikovitem Ospu prodamo lep, sončen oljčnik z 28 rodovitnimi oljkami. Parcela v izmeri 1.421 m² se nahaja na mirni in odprti lokaciji z veliko sonca,....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 249.000 €, 1680,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.680 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR Na prodaj zazidljivo zemljišče – 1680 m² Na mirni in sončni lokaciji je naprodaj prostorno zazidljivo zemljišče v izmeri 1680 m². Parcela ponuja številne možnosti za gradnjo enodružinske hiše, dvojčka ali sodobne vile po meri. Lokacija....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 42.540 €, 1418,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zemljišča so deljena zaradi pripravljenega projekta izgradnje bivalnih enot, zato je možen dogovor glede investicijske gradnje oz priložnost za gradbena podjetja(projekt je že izdelan) ali nakup posameznih zemljišč. .

 
 
 
  Zemljišče, TRZIN, 507.000 €, 1410,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

1.410,53 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 507.000,00 EUR Redka priložnost za nakup gradbene parcele v Trzinu Idealno za investitorje ali gradnjo v lastni režiji. Na prodaj je ravno in odlično osončeno zemljišče v Trzinu, skupne površine 1410 m², ki je v celoti zazidljivo. Možna je gradnja....

 
 
 
  Zemljišče, ŽUPEČA VAS, 23.000 €, 1692,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

1.692 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR V Župeči vasi prodamo stavbno zemljišče skupne površine 1.692 m2 na enem delu. Nahaja se ob glavni cesti v podeželskem okolju med stanovanjskimi hišami. Zemljišče je ravno in na sončni lokaciji. Naselje Župeča vas....

 
 
 
  Zemljišče, RAVNE PRI ZDOLAH, 69.900 €, 1407,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2025.,

www.novdom.si

V kraju Ravne pri Zdolah na izjemni panoramski in osončeni lokaciji, ki je objeta v prijeten objem narave vendar še v urbani okolici je naprodaj ravninsko zemljišče v enem kosu. Zemljišče ponuja čudovit razgled na okoliško hribovje in na Krško polje vse do Gorjancev. Zemljišče je....

 
 
 
  Zemljišče, TINJAN, 33.900 €, 1694,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

1.694 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče ob asfaltirani cesti, prodamo. Cena: 33.900,00 EUR Na pobočju tinjanskega hriva se prodajajo 3 kmetijska zemljišča. Eno zemljišče se nahaja v bližini vasi Slatine. Dostopno je po poljski poti in ima južno lego. Velikost zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 12.900 €, 1695,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.tikida.si

Nedaleč stran od Moravskih Toplic, v vasi Vučja Gomila, tik pri Bogojini, prodamo zemljišče, ki je sestavljeno iz več parcel v skupni velikosti 1.695 m2. Zemljišča so deloma kmetijska, deloma gozdna in deloma stavbna (252 m2). Na delu zemljišča se nahaja urejen vinograd. Del zemljišča,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 17.500 €, 1402,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2023.,

www.kumi.si

Posredojemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča v izmeri 1.402m², zazidljiv del predstavlja cca. 160m². Parcela je v naklonu, dostop je urejen preko občinske ceste. Primerno za postavitev manjše hiše oziroma bivalnega vikenda. Priključki v bližini. Prodajalčev pogoj: kupec prevzame....

 
 
 
  Zemljišče, ZABUKOVICA, 69.000 €, 1402,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

1.402 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, parcela s staro hišo za rušenje in manjši gospodarski objekt, vsi priključki na parceli/v stari hiši, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Prodamo parcelo, kjer stoji stara hiša za rušenje in gospodarski objekt. Pri gradnji nove hiše se upošteva komunalni....

 
 
 
  Zemljišče, RIBČE, 161.500 €, 1700,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.gradex.si

Avtobusna postaja se nahaja ob parceli, nedaleč stran železniška postaja, prav tako je v bližini vsa potrebna infrastruktura. Zemljišče ponuja veliko različnih gradbenih izzivov in možnosti. Raba zemljišč: - osnovna namenska raba : Območja stavbnih zemljišč; - podrobnejša namenska....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 39.500 €, 1700,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

1.700 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 39.500,00 EUR Prodamo stavbno zemljišče v Laškem v naselju Marija Gradec. Zemljišče obsega skupno 10.656 m², od tega je cca 1.700 m² zazidljive površine, preostalo pa predstavlja kmetijsko zemljišče. Parcela je v nekoliko v naklonu,....

 
 
 
  Zemljišče, SMLEDNIK, 280.000 €, 1400,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

1.400 m2, zazidljiva, Zemljišče, ki meji na nezazidljivo parcelo na mirni lokaciji ob robu gozda z idiličnim razgledom za gradnjo hiše ali dvojčka. Odlična povezava v Ljubljano (LPP), trgovina, šola, vrtec v neposredni bližini, prodamo. Cena: cca 200,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, VALBURGA, 280.000 €, 1400,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica - Medvode (Valburga), čudovit razgled, na mirni lokaciji tik ob gozdu, 1400 m2, urejen dostop. Cena 200,00 EUR/m2. V čudovitem naselju Valburga, v občini Medvode, prodamo zazidljivo zemljišče v velikosti 1400 m2 s prekrasnim pogledom na Triglav,....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 161.500 €, 1700,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2025.,

www.indomio.si

1.700 m2, zazidljiva, zazidljivo stavbno zemljišče, ki obsega dve parceli v skupni izmeri 1700 m2, se nahaja ob regionalni cesti Šentjakob - Ribče, v mirnem naselju Ribče v občini Litija, oddaljenost od Ljubljane (BTC) predstavlja cca 20 min vožnje, asfaltni dostop, sončna s pogledom....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 25.000 €, 1399,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

1.399 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Lepa, sončna parcela na robu naselja Slavinje pri Hruševju ponuja prijetno kombinacijo bivalnega in naravnega okolja. Zazidljivi del obsega 216 m² in omogoča gradnjo nezahtevnega ali enostavnega objekta, preostanek zemljišča v izmeri....

 
 
 
  Zemljišče, VIPAVA, 136.240 €, 1703,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2025.,

www.indomio.si

1.703 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Lozice, stavbno zemljišče, 1.703 m2, možnost nakupa celote ali polovico zemljišča. OPPN v pripravi, prodamo. Cena: cca 60,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega stavbnega zemljišča, skupne velikosti 1.703m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-103 (od skupaj 104)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!