• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija 1590 m2 najdražje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • zemljišča parcele slovenija 1590 m2 najdražje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija 1590 m2 najdražje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija 1590 m2 najdražje" je bilo najdenih 97 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 110 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1510 m2 (malo manjši)
    • 1670 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 5200 eur
    • do 6600 eur (povprečna cena)
    • do 7900 eur
    • do 66 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 125.035 €, 1471,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2025.,

www.indomio.si

1.471 m2, zazidljiva, Na zahodnem robu naselja ob asfaltni javni poti prodamo stavbno zemljišče po namenski rabi osrednja območja cetralnih dejavnosti, prodamo. Cena: 85,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 114.000 €, 1622,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Prodajamo zazidljivo zemljišče na robu vasi, na lepi lokaciji, malce dvignjena, Južna lega, komunalna infrastruktura blizu zemljišča, z urejenim dostopom, na S strani je parcela obdana s kamnitim zidom. POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 1622....

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 110.000 €, 1491,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

1.491 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Prodamo zemljišče za investicijo. Nad kampom v Vrojbi se proda parcela, katere namenska raba je območje stavbnih zemljišč: površine za turizem. Namenjene za gostinske objekte, hotele, bungalove, apartmaje in druge objekte za nastanitev....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTJE, 109.690 €, 1567,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

1.567 m2, zazidljiva, Večje gradbeno zemljišče v Hrastju (7 km iz Maribora), prodamo. Cena: 109.690,00 EUR V Hrastju, 7 km iz centra Maribora, prodamo večje, v celoti, gradbeno zemljišče (1567 m2), ki je namenjeno gradnji stanovanjskih objektov (eno in dvostanovanjskih stavb). Kot....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 103.017 €, 1493,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2024.,

www.indomio.si

1.493 m2, zazidljiva, sončna, s prekrasnim razgledom na alpe in ljubljansko kotlino. Voda in elektrika ob parceli. Urejen dostop. Do centra Ljubljane cca. 25 km, prodamo. Cena: 69,00 EUR/m2 Prodajalec nepremičnino prodaja pod pogojem, da kupec poleg kupnine plača tudi davek na promet....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 100.782 €, 1527,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

1.527 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 66,00 EUR/m2 Odlično zemljišče na lepi lokaciji v Celju! Odkrijte svojo oazo miru na odlični lokaciji v Zagradu. Leži na koncu naselja, kar zagotavlja brezskrbnost in zasebnost brez prometa, hkrati pa nudi pogled na zgodovinski Celjski grad.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPRIVNIK, 100.000 €, 1616,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

1.616 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR V kraju Koprivnik-občina Žiri posredujemo pri prodaji večjega posestva z obstoječim objektom. Kvadratura nepremičnine znaša 1616,2 m2, od tega je 1212m2 zazidljive parcele, preostanek pa spada pod kmetijska zemljišča-vzdrževan....

 
 
 
  Zemljišče, FRANKOLOVO, 97.500 €, 1450,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

1.450 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodaja stavbnega zemljišča - centralne dejavnosti, prodamo. Cena: cca 97.500,00 EUR Na odlični lokaciji v kraju Frankolovo, neposredno ob glavni cesti, je naprodaj stavbno zemljišče v skupni izmeri 1.450 m². Parcela je po namenski rabi predvidena....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJE PRAPREČE, 97.000 €, 1595,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 1.595 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na odlični lokaciji je naprodaj lepo urejena in lahko dostopna parcela. Parcela je ravna, sončna in ponuja prečudovit pogled na okoliške travnike in gozdove. Del zemljišča v velikosti 870 m je stavbno, ostalo je kmetijsko, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, ZAČRET, 95.000 €, 1620,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-157 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 1.620 m2. Vsi priključki se nahajajo na parceli. V blizini parcele se nahaja tudi kanalizacijski vod in pa mestni plinovod. Dostop do parcele....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 95.000 €, 1471,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.indomio.si

1.471 m2, za investicijo, Kmetijsko zemljišče z razgledom nad Koprom - priložnost za investicijo, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Semedeli, le nekaj minut od središča Kopra in morja, je naprodaj kmetijsko zemljišče v izmeri 1.471 m². Lokacija združuje zasebnost in....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 93.360 €, 1556,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nezahtevno zemljišče. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 88.000 €, 1600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2025.,

www.indomio.si

1.600 m2, zazidljiva, zazidljive parcele cca 400 m2, ostalo kmetijsko zemljišče, potrebna še parcelacija, možna gradnje enostanovanjske hiše K+P+M, na etažo 70 m2 bruto, torej 3 x 70 m2, lepa narava, sončna lega, dostop do občinske ceste, priključki ob parceli, prodamo. Cena: 55,00....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL, 85.500 €, 1672,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-103 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Topolu pri Medvodah posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča in gozda. Kvadratura stavbnega zemljišča znaša 499 m2, kvadratura gozda pa je v izmeri 1173 m2. Dostop do parcel je po kolovozni občinski cesti. Stavbna....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 83.643 €, 1707,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

1.707 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče v Lokah, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Na območju Lok naprodaj stavbno zemljišče v skupni izmeri 1707 m2. Gradnja sicer v tem trenutku ni mogoča zaradi predvidenega OPPN-ja, je pa nakup zemljišča odlična priložnost za investicijo....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKA VAS, 68.310 €, 1518,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.08.2025.,

www.indomio.si

1.518 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, "Prodamo: Sanjska zazidljiva parcela v Krški vasi", prodamo. Cena: 68.310,00 EUR Izjemna priložnost za nakup zazidljivega zemljišča v Krški vasi, Brežice, Posavje, Slovenija. To čudovito zemljišče na obrobju naselja, velikosti 1518....

 
 
 
  Zemljišče, VELENJE, 67.500 €, 1500,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Iščem zazidljivo parcelo na območju Šmartnega ob Paki, Polzele ali Velenja. Parcela mora biti sončna, lahko dostopna in po možnosti ravna ali v rahlem naklonu. Kombinacija stavbnega in kmetijskega zemljišča je možna, pri čemer mora biti stavbno zemljišče veliko vsaj 1000 m2. Ponujam....

 
 
 
  Zemljišče, VRHNIKA PRI LOŽU, 66.800 €, 1670,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

1.670 m2, zazidljiva, vrhnika pri ložu, parcela, zazidljiva, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Na Vrhniki pri Ložu ( Občina Loška dolina ) je v sklopu petih parcel ( dve sta že prodani ) z dostopno potjo naprodaj 1670 m2 velika zazidljiva parcela. Oznaka namenske rabe: SSe Naziv podrobne....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 65.000 €, 1748,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2025.,

www.indomio.si

1.748 m2, zazidljiva, Prodamo zidanico s pomožnim kmetijskim objektom, sadovnjakom in manjšim gozdičkom.Objekt je bil zgrajen leta 1980 in legaliziran z gradbenim dovoljenjem za zidanico leta 1989. Zidanica ima pripadajoči parceli velikosti 1380 m2 in 368 m2, na parceli ob zidanici....

 
 
 
  Zemljišče, GORENJE GRADIŠČE, 59.000 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

1.500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, lepa, mirna, intimna in idilična lokacija, ravno zemljišče, sončna lega, bližina centra kraja Šentjernej, dobra prometna povezava, elektrika, vodovod, optika ob oz. na parceli, projekt- hiša 143 m2, hiter pričetek gradnje, vrt, neokrnjena narava,....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 58.500 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Narejen je Oppn, vsi komunalni priključki so v neposredni bližini parcele (elektrika, voda, komunala, plin, telekomunikacije) Objekti so etažnosti P+M ali K+P+M. - objekt na parceli 3: 12 m x 8 m +12 x 6,50 m -objekt na parceli 4 in 5:12 m x 8 m +12 x3,50m .

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJERNEJ, 55.000 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.11.2023.,

www.indomio.si

1.500 m2, zazidljiva, ravno zemljišče na čudoviti sončni lokaciji, ob manjšem potoku, z idejnim projektom za gradnjo manjše hiše in pridobljenimi soglasji, lokacija ima dobro prometno povezavo z Novim mestom in Šentjernejem, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Zemljišče je v celoti stavbno,....

 
 
 
  Zemljišče, ČRMOŠNJICE PRI STOPIČAH, 55.000 €, 1494,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

1.494 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na res lepi in mirni lokaciji ter v neposredni bližini Novega mesta prodamo večjo zazidljivo parcelo za individualno stanovanjsko gradnjo, po namenski rabi opredeljeno kot "površine podeželskega naselja", voda, el. kanalizacija, optika,....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 52.000 €, 1458,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.458 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče za gradnjo po predvidenem OPN, mirna lokacija, 3 minute vožnje iz centra Celja, Polule, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR Če iščete zemljišče za gradnjo v okolici Celja, na mirni lokaciji, v objemu narave imamo eno res zanimivo ponudbo....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 49.880 €, 1713,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2025.,

www.indomio.si

1.713 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbne parcel v skupni velikosti 1.713 m2. Zemljišče se nahaja v mirnem naselju Šentgotard v občini Zagorje ob Savi. Lega zemljišča je pod naklonom. Parcela je pravilne pravokotne oblike in ima urejene parcelne meje. Dostop je urejen....

 
 
 
  Zemljišče, MALEČNIK, 48.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321054-125 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v Zg. Ruperčah, 10 minut iz Maribora, je na prodaj parcela, kjer bo omogočena gradnja enega ali dveh stanovanjskih objektov - s tem se ponuja možnost za lastno gradnjo ali investicijsko priložnost. Pravkar....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 45.000 €, 1657,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vpisano v zemljiško knjigo. 031 752 894 .

 
 
 
  Zemljišče, APAČE, 44.225 €, 1525,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.525 m2, zazidljiva, Lokacija izstopa predvsem zaradi svoje lege na robu naselja, ki nudi več zasebnosti, odprt razgled in mir, hkrati pa omogoča hiter dostop do vsakodnevnih storitev in prometnih povezav. Parcela je primerna za vse, ki iščejo urejeno okolje za gradnjo doma ali dolgoročno....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 39.500 €, 1700,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

1.700 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 39.500,00 EUR Prodamo stavbno zemljišče v Laškem v naselju Marija Gradec. Zemljišče obsega skupno 10.656 m², od tega je cca 1.700 m² zazidljive površine, preostalo pa predstavlja kmetijsko zemljišče. Parcela je v nekoliko v naklonu,....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 39.000 €, 1537,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

1.537 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR LASTNOSTI NEPREMIČNINE: Lokacija: Bukovnica Površina zemljišča: 1.537m2 Zahodna lega Rahli naklon Asfaltirana cesta do zemljišča Priključki ob parceli V naravi je zemljišče delno poraščeno Zemljišče spada v območje površin podeželskega....

 
 
 
  Zemljišče, GODEMARCI, 37.500 €, 1710,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

1.710 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 37.500,00 EUR Zazidljiva parcela v skupni velikosti 1710 m² ( stavbno ter gozdno zemljišče ) se nahaja v mirnem okolju naselja Bodislavci pri Ljutomeru. Parcela je namenjena za gradnjo in ponuja izredno priložnost za vse, ki iščejo prostor za postavitev....

 
 
 
  Zemljišče, ŽEPOVCI, 35.000 €, 1623,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

1.623 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v Žepovcih, občina Apače, ki ponuja priložnost za uresničitev različnih investicijskih ali bivalnih načrtov, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v Žepovcih, občina Apače, ki ponuja....

 
 
 
  Zemljišče, GORICA PRI SLIVNICI, 35.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

parcela ca 1500 m2, na parceli stoji 1/2 stare kmečke kamnite hiše s kletjo in star lesen pomožni objekt, na lepi sončni legi,primerno za ambiente, dostop po obstoječem vaškem kolovozu. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 35.000 €, 1466,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

k.o. 1265 VOLČJE, številka parcele: 333/3, 334/2 in 136, lastništvo zasebno in čisto. trenutno je zasajeno vočnjak in vinograd na dijelu parcele u nagibu. .

 
 
 
  Zemljišče, TINJAN, 33.900 €, 1694,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

1.694 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče ob asfaltirani cesti, prodamo. Cena: 33.900,00 EUR Na pobočju tinjanskega hriva se prodajajo 3 kmetijska zemljišča. Eno zemljišče se nahaja v bližini vasi Slatine. Dostopno je po poljski poti in ima južno lego. Velikost zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 30.807 €, 1467,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

1.467 m2, zazidljiva, Varna naložba v Prlekiji. Hitra ureditev prepisa lastništva. Možnost takojšnje gradnje na sončni legi, prodamo. Cena: 30.807,00 EUR FANTASTIČNA, ENKRATNA PRILOŽNOST ZA INVESTICIJO ALI GRADNJO VAŠEGA SANJSKEGA DOMA V OSREDNJEM DELU PRLEKIJE! V mirnem in urejenem....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 35.000 € na 29.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, GORNJA RADGONA, 29.000 €, 1445,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026 - 35.000 €
07.05.2026 - 29.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

1.445 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v mirnem okolju Gornje Radgone, natančneje v naselju Police - odlična priložnost za investicijo ali gradnjo novega doma, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v mirnem okolju Gornje....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 27.500 €, 1712,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela v izmeri 1.712 m², ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 25.000 €, 1675,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina ima lokacijo na vrhu hriba na lokaciji Burjevci. Izreden pogled na novomeško kotlino, Gorjance, Kočevski rog Javna cesta do parcele, elektrika v bližini. Okolica je primerna za sprehode in ljubitelje narave. Ker je trenutno poleg začate gradnje-gradbišča še vedno zasajen....

 
 
 
  Zemljišče, ZABUKOVJE, 24.990 €, 1581,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1.581 m2 velikega stavbnega zemljišča obdanega z gozdovi. Dostop je možen direktno iz javne ceste. Na zemljišču se nahajajo voda in komunikacije, elektrika pa je v neposredni bližini. Nahaja....