• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija 1630 m2 čim večje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • zemljišča parcele slovenija 1630 m2 čim večje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija 1630 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija 1630 m2 čim večje" je bilo najdenih 95 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 113 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1550 m2 (malo manjši)
    • 1710 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 5500 eur
    • do 6900 eur (povprečna cena)
    • do 8200 eur
    • do 69 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • urejeno
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KAMNIK, 103.017 €, 1493,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2024.,

www.indomio.si

1.493 m2, zazidljiva, sončna, s prekrasnim razgledom na alpe in ljubljansko kotlino. Voda in elektrika ob parceli. Urejen dostop. Do centra Ljubljane cca. 25 km, prodamo. Cena: 69,00 EUR/m2 Prodajalec nepremičnino prodaja pod pogojem, da kupec poleg kupnine plača tudi davek na promet....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 8.300 €, 1493,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

1.493 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče - vinograd, 1.493 m2, prodamo. Cena: 8.300,00 EUR Pri naselju Dvori (K.O. Movraž), posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja vinograd. Zemljišče je v izmeri 1.493 m2 in ima urejen dostop iz javne poti.....

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 110.000 €, 1491,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

1.491 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Prodamo zemljišče za investicijo. Nad kampom v Vrojbi se proda parcela, katere namenska raba je območje stavbnih zemljišč: površine za turizem. Namenjene za gostinske objekte, hotele, bungalove, apartmaje in druge objekte za....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 126.140 €, 1484,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo zazidljivo parcelo z urejeno dokumentacijo cca 15km iz Šentjakoba proti Litiji na odlični lokaciji. Cena po dogovoru. Parcela je v velikosti 1.184 m2 in se prodaja v celoti ali v dveh delih. Ima vso potrebno urejeno dokumentacijo .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 490.000 €, 1478,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.08.2024.,

www.indomio.si

1.478,2 m2, kmetija, Sodobna piščančja farma s sončno elektrarno in spremljajočim zemljiščem, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR SODOBNA PIŠČANČJA FARMA V BLIŽINI SLOVENSKE BISTRICE Posedujemo pri prodaji sodobne piščančje farme. V prodajo je vključeno: - sodobna piščančja farma v izmeri....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 191.750 €, 1475,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

1.475 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 130,00 EUR/m2 Nepremičnine Logatec – Prodaja zemljišča za gradnjo hiše na sončni, lokaciji z lepim razgledon na južno in zahodno stran. Zemljišče je namenjeno eno stanovanjski gradnji. Zemljišče se nahaja ob javni cesti, kjer....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 180.000 € na 170.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOPER, 170.000 €, 1475,00 m2 cca 120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2025 - 180.000 €
16.04.2026 - 170.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2025.,

www.indomio.si

1.475 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 2 zazidljivi parceli na robu naselja in južne orientacije, prodamo. Cena: cca 170.000,00 EUR Dve stavbni parceli, ki se zaradi zagotavljanja dostopne poti prodajata skupaj. Zanimivi za ureditev sanjske hiše z možnostjo dodatne turistične dejavnosti.....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 125.035 €, 1471,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.nesta.si

ŠMARTNO PRI LITIJI - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 95.000 €, 1471,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.indomio.si

1.471 m2, za investicijo, Kmetijsko zemljišče z razgledom nad Koprom - priložnost za investicijo, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Semedeli, le nekaj minut od središča Kopra in morja, je naprodaj kmetijsko zemljišče v izmeri 1.471 m². Lokacija združuje zasebnost in....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 125.035 €, 1471,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2025.,

www.indomio.si

1.471 m2, zazidljiva, Na zahodnem robu naselja ob asfaltni javni poti prodamo stavbno zemljišče po namenski rabi osrednja območja cetralnih dejavnosti, prodamo. Cena: 85,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, PODGORA PRI LOŽU, 20.000 €, 1471,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.471 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Pravokotna, podolgovata parcela se nahaja na robu vasi in je cel dan lepo osončena. Vsi komunalni priključki so v bližini, dostop je asfalten. Na parceli je možna gradnja hiše maksimalne širine 10 m. Ena četrtina parcele je kmetijsko....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-95 (od skupaj 96)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!