• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija 1720 m2 čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • zemljišča parcele slovenija 1720 m2 čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija 1720 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija 1720 m2 čim manjše" je bilo najdenih 80 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 111 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1630 m2 (malo manjši)
    • 1810 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 4800 eur
    • do 6000 eur (povprečna cena)
    • do 7200 eur
    • do 60 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VIPAVA, 136.240 €, 1703,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2025.,

www.indomio.si

1.703 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Lozice, stavbno zemljišče, 1.703 m2, možnost nakupa celote ali polovico zemljišča. OPPN v pripravi, prodamo. Cena: cca 60,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega stavbnega zemljišča, skupne velikosti 1.703m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa.....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 83.643 €, 1707,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

1.707 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče v Lokah, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Na območju Lok naprodaj stavbno zemljišče v skupni izmeri 1707 m2. Gradnja sicer v tem trenutku ni mogoča zaradi predvidenega OPPN-ja, je pa nakup zemljišča odlična priložnost za investicijo....

 
 
 
  Zemljišče, GODEMARCI, 37.500 €, 1710,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

1.710 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 37.500,00 EUR Zazidljiva parcela v skupni velikosti 1710 m² ( stavbno ter gozdno zemljišče ) se nahaja v mirnem okolju naselja Bodislavci pri Ljutomeru. Parcela je namenjena za gradnjo in ponuja izredno priložnost za vse, ki iščejo prostor za postavitev....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 27.500 €, 1712,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela v izmeri 1.712 m², ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. .

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 49.880 €, 1713,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2025.,

www.indomio.si

1.713 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbne parcel v skupni velikosti 1.713 m2. Zemljišče se nahaja v mirnem naselju Šentgotard v občini Zagorje ob Savi. Lega zemljišča je pod naklonom. Parcela je pravilne pravokotne oblike in ima urejene parcelne meje. Dostop je urejen....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 135.000 €, 1741,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

Zazidljivo zemljišče v Slatni – Srednja Vas v velikosti 1741 m2 na sončni lokaciji in čudovitim razgledom na okoliške hribe – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini regionalne ceste, od tega je zazidljivo v izmeri 1132 m2 in je namenjeno za stanovanjsko gradnjo ter kmetijsko v....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 430.000 €, 1741,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.07.2025.,

www.indomio.si

1.741 m2, zazidljiva, Na Šaredu prodamo zazidljivo parcelo s čudovitim in odprtim pogledom na morje. Za gradnjo dveh eno- ali dvostanovanjskih objektov. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Na Šaredu prodamo v celoti zazidljivo parcelo s čudovitim in odprtim pogledom....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 430.000 €, 1741,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.07.2025.,

www.indomio.si

1.741 m2, zazidljiva, Šared, zazidljivo zemljišče, 1.741 m2, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, velikosti1.741 m2 v naselju Šared nad Izolo. Zemljišča ima odprt pogled na morje ter ima urejen dostop iz asfaltirane javne ceste. Izdela je tudi....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 65.000 €, 1748,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2025.,

www.indomio.si

1.748 m2, zazidljiva, Prodamo zidanico s pomožnim kmetijskim objektom, sadovnjakom in manjšim gozdičkom.Objekt je bil zgrajen leta 1980 in legaliziran z gradbenim dovoljenjem za zidanico leta 1989. Zidanica ima pripadajoči parceli velikosti 1380 m2 in 368 m2, na parceli ob zidanici....

 
 
 
  Zemljišče, VOGRSKO, 85.000 €, 1750,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

1.750 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR V naselju Renče, predel Žigoni, na goriškem prodamo zemljišče v skupni izmeri cca. 1750 m2, ki po namenski rabi predstavlja delno stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo ter spremljajoče dejavnosti (cca. 850 m2)....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 61.600 €, 1760,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

1.760 m2, zazidljiva, prodamo lepo, sončno parcelo z izjemnim pogledom, prodamo. Cena: cca 35,00 EUR/m2 Sončna lokacija z odprtim pogledom. Na mirni in sončni lokaciji v osrčju Menišije je naprodaj zazidljiva parcela velikosti približno 1.760 m². Ko bo znan kupec se bo izvedla parcelacija,....

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 353.400 € na 388.740 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KOSEZE, 388.740 €, 1767,00 m2 cca 220 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.03.2026 - 353.400 €
07.03.2026 - 388.740 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

1.767 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 220,00 EUR/m2 Na prodaj je zazidljiva parcela za oddih, rekreacijo in šport v skupni izmeri 1.767 m2, ki se nahaja na izredno iskani lokaciji v Šiški, v naselju Šmartno pod Šmarno goro. Lokacija odlikuje dobra dostopnost in neposredna bližina narave,....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 141.920 €, 1774,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

1.774 m2, zazidljiva, Na voljo je čudovita zazidljiva parcela v Kamnici, idealna tako za posameznike, ki si želijo zgraditi sanjski dom v objemu narave, kot tudi za investitorje, ki iščejo odlično priložnost z velikim potencialom, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 LASTNOSTI: velika površina,....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 141.920 €, 1774,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

1.774 m2, zazidljiva, Spoštovani,prodamo zemljišče s parcelno št. 701/9, k. o. 636 Kamnica v velikosti 1774 m2 na dvignjeni in osončeni parceli ob naslovu Kamniška Graba 78a, Kamnica, Upravna enota Maribor, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Namenska raba zemljišča je v deležu 63% kot območje....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 10.000 €, 1777,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2024.,

www.kumi.si

Stavbno zameljišče je v namenski rabi: površine podeželskega naselja, mešano kmetije in stanovanjske stavbe: stanovanjske stavbe, nestanovanjske stavbe, kmetijski objekti in spremljajočimi objekti v okviru podželskega naselja in objekti, namenjeni dopolnilnim dejavnostim na kmetiji,....

 
 
 
  Zemljišče, VRANSKO, 79.965 €, 1777,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2026.,

www.indomio.si

1.777 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče: Prisvoji si Vransko zdaj, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče, ki je novo na trgu, v Vranskem, slikovitem naselju v osrčju Slovenije. To prazno zazidljivo zemljišče ponuja 1777 kvadratnih....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 211.000 €, 1790,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

enkratna priložnost! .

 
 
 
  Zemljišče, MAČKOVCI, 21.528 €, 1794,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2022.,

www.indomio.si

1.794 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, v Mačkovcih prodamo stavbno zemljišče z možnostjo gradnje stanovanjskih, proizvodnih, kmetijskih, obrtnih, servisnih, trgovskih ali gostinskih objektov, prodamo. Cena: 12,00 EUR/m2 V Mačkovcih prodamo stavbno zemljišče z možnostjo gradnje stanovanjskih,....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 160.000 €, 1798,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2025.,

www.indomio.si

1.798 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na prodaj je zazidljivo zemljišče v izmeri 1798 m2, ki se nahaja v naselju Počehova, le 5 kilometrov severno od središča Maribora, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Parcela je skoraj pravokotne oblike in le rahlo pod naklonom, kar omogoča razgibano....

 
 
 
  Zemljišče, GRABROVEC, 42.000 €, 1809,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.809 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Parcela za gradnjo stanovanjeske hiše. Za gradnjo je pridobljeno pravnomočno gradbeno dovoljenje, ki velja še 3 leta. Plačan je komunalni prispevek. Pri UE Metlika je bila opravljena prijava pričetka gradnje. Narejena....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJ, Center, 1.268.400 €, 1812,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.inf-ing.si

Na območju Trnovega , med Cesto v Mestni log in Cesto dveh cesarjev se prodaja večje zemljišče, velikosti 1812 m², namenjeno poslovno-stanovanjski gradnji. Pozidljivost parcele je do 40% ali do 650 m² stavbnega tlorisa. Primerna je gradnja 2-3 objektov tipa stavb V, P+2+m ali T(10-15....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Trnovo, 1.268.400 €, 1812,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

1.812 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 1.268.400,00 EUR Na območju Trnovega , med Cesto v Mestni log in Cesto dveh cesarjev se prodaja večje zemljišče, velikosti 1812 m2, namenjeno poslovno-stanovanjski gradnji. Pozidljivost parcele je do 40% ali do....

 
 
 
  Zemljišče, KOROŠKA BELA, 200.055 €, 1822,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1.822 m2, zazidljiva, Naprodaj je zazidljivo zemljišče pravokotne oblike v izmeri 1.822 m2 na Koroški Beli v Občini Jesenice, prodamo. Cena: 109,80 EUR/m2 Naprodaj je zazidljivo zemljišče pravokotne oblike v izmeri 1.822 m2 na Koroški Beli v Občini Jesenice. Med drugimi je dovoljena....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 20.000 €, 1829,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela, gozdiček z vrhunskim potencialom in odprtim pogledom na Piranski zaliv in Udine. .

 
 
 
  Zemljišče, HRVATINI, 475.000 €, 1846,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na izjemni lokaciji v občini Milje (Muggia), tik ob meji s Slovenijo, 5 minut od Hrvatinov, ponujamo edinstveno priložnost za gradnjo moderne enodružinske vile v enem najprivlačnejših predelov Tržaškega zaliva. Ta redka zazidljiva parcela z izjemnim razgledom, urejenimi dostopi in....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI ŽERJAVCI, 26.500 €, 1850,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

1.850 m2, zazidljiva, Na eni izmed lepših lokacij v Spodnjih Žerjavcih prodamo stavbno zemljišče v izmeri 1.850 m2, ki se nahaja na sončni legi z odprtim pogledom na okoliško dolino.Parcela leži na robu poselitve in ponuja idealno kombinacijo zasebnosti, narave in dostopnosti, saj....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 53.000 €, 1853,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.06.2024.,

www.indomio.si

1.853 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Parcela za gradnjo stanovanjske hiše. Približno 530 m2 je stavbnega zemljišča, ostalo je kmetijsko. del parcele, ki je kmetijski je del travnik in del sadovnjak. Na parceli stoji starejši kmetijski objekt. Infrastruktura:....

 
 
 
  Zemljišče, KANALSKI LOM, 12.000 €, 1856,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.856 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v naselju Kanalski lom. Lokacija je sončna, parcela leži ob občinski dostopni poti, v kateri poteka vodovod. Pogled se odpira v dolino proti vasi. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA VAS, 500.000 €, 1857,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2024.,

www.indomio.si

2.957 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče s stanovanjsko stavbo površine 140 m2 ter gospodarskim poslopje 250 m2, del zemljišča velikosti 1140 m2 je že nasut in utrjen, možnost poslovno stanovanjske gradnje, blizu AC izvoza, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 280.000 €, 1862,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Zemljišče je ob magistralni cesti Trst-Reka, le 300 m od AC priključka. 4km do bivšega mejnega prehoda Pesek. .

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 44.000 € na 38.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŽALEC, 38.000 €, 1867,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 44.000 €
09.05.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.867 m2, zazidljiva, V naselju Kale v občini Žalec prodamo stavbno zemljišče velikosti 1867 m2 (GURS). Po namenski rabi je zemljišče primerno za gradnjo stanovanjskega objekta. Lokacija je mirna, sončna ter z lepim razgledom. Teren je pod zmernim naklonom z dostopom iz javne ceste.....

 
 
 
  Zemljišče, GRINTOVEC, 22.400 €, 1869,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.869 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo - kmetijsko zemljišče na grintovcu v dolini pod vasjo, prodamo. Cena: 22.400,00 EUR Prodaja se zemljišče velikosti 1 869 m2 na Grintovcu pri Šmarjah. Gre za parcelo 2818 K.O. 2608 ŠMARJE, ki se nahaja v dolini pod vasjo. Zemljišče je izravnano....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 180.000 €, 1870,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.09.2025.,

www.indomio.si

1.870 m2, zazidljiva, ravna parcela, omogoča gradnjo dveh individualnih hiš ali dveh dvojčkov, urejen dostop, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Izjemna priložnost za gradnjo vašega doma ali investicije! OPIS ZEMLJIŠČA V Brezovici pri Gradinu je na voljo zazidljivo zemljišče v izmeri 1870....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 131.460 €, 1878,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2025.,

www.indomio.si

1.878 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 Odprta južno orientirana parcela, leži na koncu vasi tik pred avtocesto, 4km proč od Postojne (vas Studenec) . Parcela je ravna v rahlem nagibu proti vzhodu. Mogoča je gradnja največ dveh enodružinskih hiš s kmetijskimi gospodarstvi.....

 
 
 
  Zemljišče, VANEČA, 47.000 €, 1881,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.halodom.com

Na sončni in razgledni legi v naselju Vaneča prodamo v celoti gradbeno parcelo v izmeri 1.881 m², ki zaradi južne orientacije nudi obilico naravne svetlobe skozi ves dan, na višjem delu zemljišča pa se odpira čudovit razgled na okoliško pokrajino. .

 
 
 
  Zemljišče, PUCONCI, 47.000 €, 1881,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2026.,

www.indomio.si

1.881 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Gradbena parcela na hribu, z razgledom na Vaneči, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR Na sončni in razgledni legi v naselju Vaneča prodamo v celoti gradbeno parcelo v izmeri 1.881 m², ki zaradi južne orientacije nudi obilico naravne svetlobe skozi....

 
 
 
  Zemljišče, DOBROVNIK, 69.000 €, 1886,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

1.886 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR V Strehovcih, manjšem naselju sredi vasi v občini Dobrovnik, prodamo v celoti stavbno zemljišče pravilne, pravokotne oblike, skupne površine 1.886 m2. Sončno, popolnoma ravno zemljišče ob lokalni občinski cesti,....

 
 
 
  Zemljišče, DRAGONJA, 250.000 €, 1889,00 m2 cca 130 €/m2