• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija 1860 m2 ekskluzivno či - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele slovenija 1860 m2 ekskluzivno či - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija 1860 m2 ekskluzivno čim manjše

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija 1860 m2 ekskluzivno čim manjše" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1770 m2 (malo manjši)
    • 1950 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, IZOLA, 1.521.630 €, 5742,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-23 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivna priložnost za Investitorje Prodajamo sklop povezanih zazidalnih zemljišč v skupni izmeri 5.742 m2 v Šaredu nad Izolo. Predstavljamo edinstveno priložnost za investicijo v vrhunsko zemljišče na sončnem pobočju nad....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBEČNA, 170.000 €, 329,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

329 m2, kmetija, 18.444 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Predmet prodaje je kmetijska stavba - hlev, ki stoji na parceli velikosti 1.217m2, pretežno kmetijsko in delno stavbno zemljišče. Dodatno se daje v najem kmetijsko zemljišče travnik oz. njiva v velikosti 17.229m2....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 110.000 €, 413,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

413 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 413 m2. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino. Lokacije parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave.....

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 115.000 €, 436,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

436 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 436 m2. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino. Lokacija parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave.....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 195.000 €, 458,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

458,78 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost za nakup komunalno opremljene gradbene parcele v Kamniku – Godič V mirnem in naravnem okolju Kamnika, natančneje v naselju Godič, prodajamo gradbeno parcelo, ki omogoča gradnjo eno- ali dvostanovanjske hiše.....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 40.000 € na 38.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DVORJANE, 38.000 €, 523,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 40.000 €
28.03.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

523 m2, zazidljiva, EKSKLUZIVNO - zazidljiva parcela v naselju Dvorjane, v občini Duplek, v neposredni bližini osnovne infrastrukture in le 20 minut vožnje iz centra Maribora, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Predstavljamo vam 523 kvadratnih metrov veliko zazidljivo parcelo, idealno za....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 410.000 €, 600,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

600 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1900, 39,3 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 410.000,00 EUR Ekskluzivno zemljišče za zasebno domačijo v zgodovinskem naravnem okolju – Rifnik pri Šentjurju. Redka priložnost za posameznike s čutom za naravo, prostor in eleganco. Na slikovitem hribu....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 477.000 € na 445.000 € z dne 10.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 445.000 €, 635,00 m2 cca 700 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 477.000 €
10.05.2026 - 445.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR IZOLA - EKSKLUZIVNA PONUDBA STAVBNO ZEMLJIŠČE Z GRADBENIM DOVOLJENJEM! za izgradnjo enostanovanjske hiše, na eni izmed zadnjih razpoložljivih zemljišč v bližini mestnega jedra. Predmet prodaje: stavbno zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, STARŠE, 34.900 €, 667,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

667 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela na umirjeni lokaciji - Trniče, prodamo. Cena: 34.900,00 EUR Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča (velikost zemljišča 667 m2 po GURS-u) na prisojni lokaciji v naselju Trniče - Marjeta na Dravskem polju v občini Starše.....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 209.250 €, 675,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.08.2024.,

www.indomio.si

675 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ekskluzivna priložnost za gradnjo sanjskega doma v slikoviti vasici Gatina pri Grosupljem, prodamo. Cena: 310,00 EUR/m2 Če si želite ubežati vrvežu mesta in se prebuditi ob nežnem šepetu narave, je ta nepremičnina kot nalašč za vas. V osrčju....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • zemljišča parcele slovenija ekskluzivno čim manjše (51)
  • zemljišča parcele slovenija 1860 m2 čim manjše (88)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!