• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija 2260 m2 čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • zemljišča parcele slovenija 2260 m2 čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija 2260 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija 2260 m2 čim manjše" je bilo najdenih 71 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 90 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2150 m2 (malo manjši)
    • 2370 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 4000 eur
    • do 5000 eur (povprečna cena)
    • do 6000 eur
    • do 50 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, CERKNICA, 115.000 €, 2259,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

2.259 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Sanjska lokacija ob Cerkniškem jezeru – ko se narava združi z bivanjem Predstavljamo vam redko priložnost za vse, ki iščete popoln mir, zasebnost in stika z neokrnjeno naravo. Na prodaj je parcela s pomožnim kmetijskim objektom,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 136.680 €, 2278,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

2.278 m2, zazidljiva, Prodaja zemljišča v Šmartnem v Rožni dolini, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 Na mirni, sončni in prijetni lokaciji v Šmartnem v Rožni dolini posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 2.278 m². Zemljišče se nahaja v urejenem in mirnem naselju, z enostavnim....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 148.915 €, 2291,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

2.291 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicija Predstavljamo vam atraktivno zemljišče na odlični lokaciji v Hočah, ki ponuja številne možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma ali kot donosen investicijski projekt. Značilnosti....

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 127.000 €, 2293,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – okolica , k.o. Škovec -zazidljivo zemljišče 2.293,oo m2, , na odlični lokaciji, mirna, sončna prisoja lega, na obrobju manjšega naselja , voda, elektrika in optika do parcele, primerno za ljubitelje narave . Cca 5 minut do AC priključka Lj. - NM . Prodamo - cena 127.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, STARI TRG PRI LOŽU, 57.500 €, 2300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Prijeten kraj -turistično razvito okolica ponuja veliko različnih aktivnosti tako kulturnih kot turističnih. Infrastruktura je v kraju Stari trg pri Ložu, ki je odmaknjen cca.1,2km v katerem je šola, ZD, trgovine, banka, Možnost nakupa še dodatnega zemljišča v izmeri 2.700m². Skupno....

 
 
 
  Zemljišče, SEVNICA, 65.000 €, 2300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam kmetijo ali zamenjam za manjše stanovanje. Na Razborju, 7km iz Sevnice. Kmetija je na samem, v neokrnjeni naravi. Na zemljišču je nova nedokončana hisa 128 m2. Stari objekti: gospodarsko poslopje, skedenj, čebeljnak, drvarnica, stara hiša in klet. Na posesti je izvir vode,....

 
 
 
  Zemljišče, HAJDOŠE, 169.900 €, 2300,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2.300 m2, zazidljiva, Naprodaj je zazidljiva gradbena parcela v naselju Hajdoše (občina Hajdina), v neposredni bližini Ptuja. Zemljišče velikosti 2.309 m2 ponuja odlične možnosti za gradnjo družinske hiše ali investicijski razvoj več stanovanjskih parcel. Lokacija združuje mirno okolje....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 9.220 €, 2305,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

2.305 m2, kmetijsko zemljišče, V Slovenski Istri v bližini naselja Kubed se prodaja kmetijska parcela v velikosti 2305 m2. Parcela ima nagib in nima urejenega dostopa in je zaraščena. Parcela se nahaja 20min stran od obale.Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davek na promet nepremičnin....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 1.112.700 €, 2309,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

2.309 m2, zazidljiva, na najboljši tržni lokaciji v centru sežane ob partizanski cestiprodamo zazidalno parcelo s projektom za gradnjo stanovanjsko-poslovnega bloka s:4.400 m2 prodajnih površin v 55 stanovanjih,80 parkirnih mest v garažni hiši pod objektom700 m2 poslovnih površin....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 15.000 €, 2313,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2024.,

www.indomio.si

2.313 m2, kmetijsko zemljišče, Skrbno in redno obdelovan vinograd z brunarico, do Črnomlja 5 km, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR Zemljišče obsega vinograd z 200 trtami, sadovnjak, njivo in stavbišče, na katerem stoji brunarica cca 18 m2. Vinograd in sadovnjak sta redno in skrbno vzdrževana.....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 16.289 €, 2327,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Elektrika je na parceli, voda do parcel. .

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 163.660 €, 2338,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.07.2025.,

www.indomio.si

2.338 m2, za investicijo, sončna, rahlo nagnjena parcela, predviden OPPN, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 Prodamo rahlo nagnjeno, sončno parcelo, primerno za investicijo saj na tem območju trenutno OPPN še ni sprejet. Vpisano v zemljiško knjigo, brez bremen. Pogoj prodajalca pri prodaji....

 
 
 
  Zemljišče, BORŠT, 28.000 €, 2348,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

2.348 m2, kmetijsko zemljišče, Oljčnik z urejenim betonskim dostopom - potjo, prodamo. Cena: cca 28.000,00 EUR Na parceli je 50 oljk ( sorte belice, askolana za vlagat, lecino, maurino, frantoio, lece del corno - ki zagotavljajo manj pikantno olje cca 180l /sezono)) Oljke so v odličnem....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTJE, 533.925 €, 2373,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2.373 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 225,00 EUR/m2 Naprodaj je zemljišče v velikosti 2373 m2 v industrijski coni Hrastje, primerno za poslovno dejavnost. Dela se cestna infrastruktura. V 2 mesecih bo infrastruktura načeloma narejena. Cene so brez DDV. Zahteva prodajalca je, da mu....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 277.758 €, 2374,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ponujamo vam odlično priložnost za poslovno investicijo ali privatno gradnjo s prodajo posesti na Pobrežju ob Cesti XIV. divizije v izmeri 2374m2. Zemljišče je dostopno iz dveh strani. V bližini se nahjajo nakupovalni centri, avtobusno postajališče, avtocestne povezave. Po lokacijski....

 
 
 
  Zemljišče, VANEČA, Po dogovoru, 2380,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2025.,

www.halodom.com

Gradbena parcela z razgledom na Vaneči .

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 179.000 €, 2398,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

2.398 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR V Brezovici pri Gradinu - notranjost slovenske Istre - prodajamo zazidljivo zemljišče v velikosti 2.398 m2. Zemljišče se nahaja na ureditvenem območju za poselitev. Možna je navezava na obstoječo....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 25.000 €, 2406,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

2.406 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče Škalce, prodamo. Cena: cca 25.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 2.406 m², ki se nahaja v naselju Škalce pri Slovenskih Konjicah. OPOMBA: Zmeljišče po podatkih občine ni primerna za klasično stanovanjsko gradnjo.....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 259.988 €, 2419,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2025.,

www.indomio.si

2.419 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, Odlična investicijska priložnost za turbulentne čase - varna naložba v industrijsko zemljišče po konkurenčni ceni. Industrijska cona Kisovec (Loke pri Zagorju) za 88 evr/ m2. Zemljišče je opremljeno z vso potrebno infrastrukturo. Od avtocestnega....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 94.900 €, 2419,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

2.419 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 94.900,00 EUR V bližini centra Rogaške Slatine se v manjšem naselju hiš na sončni lokaciji ob robu gozda prodaja zazidljivo zemljišče skupne velikosti 2.419 m2. Za zemljišče je pridobljeno veljavno gradbeno dovoljenje za gradnjo enostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 70.000 €, 2433,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.08.2024.,

www.indomio.si

2.433 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Parcela je lepe pravokotne oblike, je ravna, do nje vodi makadamska pot. Komunalni priključki so v bližini. Prodajalčev pogoj pri prodaji: kupec prevzame plačilo 2% davka na promet nepremičnin. .

 
 
 
  Zemljišče, PODVIN PRI POLZELI, 89.000 €, 2434,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

2.434 m2, zazidljiva, Stavbna parcela z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR Na prodaj je gradbena parcela, površine 1000 m2 in kmetijska površina velikosti 1434 m2, za katero je že podana vloga za spremembo namembnosti. Dostop do parcele z javne asfaltne ceste. Pogled....

 
 
 
  Zemljišče, ZABUKOVICA, 97.400 €, 2435,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

2.435 m2, zazidljiva, Prodamo stavbo zemljišče v izmeri 2435 m2, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 V naselju Zabukovica prodamo večje stavbno zemljišče z rahlim naklonom. Možen je še dokup kmetijskega zemljišča, ki meji na parcelo. Parcela leži v zgornjem delu naselja Zabukovica. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 85.505 €, 2443,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zazidljivo zemljišče ob glavni magistralni cesti Postojna-Pivka, parcela je primerna za poslovno, obrtno in industrijsko gradnjo. Parcela ima urejen dostop, ki je direkten z glavne ceste. Zemljišče ni na osamljenem predelu, ampak se okrog že gradijo poslovni objekti. Ceno na podlagi....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 195.680 €, 2446,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

.

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 392.160 €, 2451,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.indomio.si

2.451 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 Na prijetni odprti poziciji z direktnim razgledom proti Kopru in morju leži ravna in zahodno orientirana parcela, ki je locirna na robu naselja. Že dalj časa je v pripravi sprejem OPPN, po katerem bo parcela predvidoma v celoti ležala....

 
 
 
  Zemljišče, PODKRAJ, 282.095 €, 2453,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2024.,

www.indomio.si

2.453 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, zazidljiva zemljišča - Ljubljana / okolica, prodamo. Cena: 115,00 EUR/m2 V Podkraju pri Ljubljani, občina IG, prodajamo sklop zazidljivih zemljišč v skupni velikosti 2.453 m2. Zemljišča obsegajo 4 parcele po cca. 440 m2 na katerih....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 1.009.750 € na 863.800 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PRIMSKOVO, 863.800 €, 2468,00 m2 cca 350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.12.2025 - 1.037.750 €
17.01.2026 - 1.009.750 €
28.02.2026 - 863.800 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.mp-projekt.si

Kranj Primskovo – poslovna cona, prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 2.468m² . Primerno za poslovno rabo, investicijo. Ključne značilnosti Komunalno opremljeno zemljišče – vsa infrastruktura ob parceli Odlična prometna povezava – bližina regijskih cest, visoka prepoznavnost....

 
 
 
  Zemljišče, PIJAVA GORICA, 380.000 €, 2479,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

2.479 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V območju okolice Ljubljane, se v Pijavi Gorici v bližini vse infrastrukture in hkrati v mirni soseski nahaja več stavbnih zemljišč, na katerih bo zrastla nova stanovanjska soseska. Izdelan urbanistični načrt OPPN, ki ureja celotno področje....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-71 (od skupaj 72)

<< <1 2> >>