• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija 2470 m2 urejeno najdra - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele slovenija 2470 m2 urejeno najdra - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija 2470 m2 urejeno najdražje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija 2470 m2 urejeno najdražje" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 75 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2350 m2 (malo manjši)
    • 2590 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 5600 eur
    • do 7000 eur (povprečna cena)
    • do 8400 eur
    • do 70 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • gradbeno dovoljenje
    • pritličje
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, NOVO MESTO, 449.100 €, 2495,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

2.495 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, na mirni in sončni lokaciji, z dobrim dostopom, odmaknjeno od mestnega vrveža, z projektom za novogradnjo 2 stanovanjskih enot - dvojčkov, z gradbenim dovoljenjem in izdelanimi projekti, vsa infrastruktura je na zemljišču, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 360.000 €, 2554,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

2.554 m2, zazidljiva, Na prodaj je zazidljivo zemljišče z izjemnim potencialom za razvoj različnih dejavnosti. Lokacija omogoča odlično dostopnost, visoko vidnost in privlačnost za poslovne priložnosti, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR Vsa potrebna infrastruktura (voda, elektrika, optika)....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNI KAL, 180.000 €, 2542,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.542 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče s potencialom, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR V neposredni bližini glavne ceste in pošte Črni Kal se prodaja zazidljiva parcela v velikosti 2.542 m2. Številka parcele je 2354/37 k.o. Črni Kal. Gre za lokacijo, ki je na robu....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele slovenija 2470 m2 urejeno najdražje'
70.000 €
65.500 €
15.000 €
  Zemljišče, HAJDOŠE, 169.900 €, 2300,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2.300 m2, zazidljiva, Naprodaj je zazidljiva gradbena parcela v naselju Hajdoše (občina Hajdina), v neposredni bližini Ptuja. Zemljišče velikosti 2.309 m2 ponuja odlične možnosti za gradnjo družinske hiše ali investicijski razvoj več stanovanjskih parcel. Lokacija združuje mirno okolje....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-4 (od skupaj 4)

<< <1> >>