• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija 2480 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • zemljišča parcele slovenija 2480 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija 2480 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija 2480 m2" je bilo najdenih 85 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 71 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2360 m2 (malo manjši)
    • 2600 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 3200 eur
    • do 4000 eur (povprečna cena)
    • do 4800 eur
    • do 40 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LENDAVA, 20.000 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je na mirni lokaciji, 3km od Lendave. vsi priključki v blizini. Dodatne informacije na tel. 041-921-055. .

 
 
 
  Zemljišče, PODSABOTIN, 299.000 €, 2600,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.600 m2, za investicijo, za poslovno gradnjo, zemljišče za investicijo, prodamo. Cena: 115,00 EUR/m2 V Podsabotinu ob glavni cesti posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča za investicijo. Zemljišče je po namenski rabi opredeljeno kot stavbno zemljišče PO (ostale prometne površine)....

 
 
 
  Zemljišče, DROBTINCI, 65.500 €, 2605,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

2.605 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 2.605 m2 v mirnem naselju Drobtinci (občina Apače). Parcela je ravna, z urejenim dostopom z asfaltirane ceste in komunalno infrastrukturo v bližini (voda, elektrika, kanalizacija). Nahaja se na območju....

 
 
 
  Zemljišče, BORŠT, 28.000 €, 2348,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

2.348 m2, kmetijsko zemljišče, Oljčnik z urejenim betonskim dostopom - potjo, prodamo. Cena: cca 28.000,00 EUR Na parceli je 50 oljk ( sorte belice, askolana za vlagat, lecino, maurino, frantoio, lece del corno - ki zagotavljajo manj pikantno olje cca 180l /sezono)) Oljke so v odličnem....

 
 
 
  Zemljišče, GALICIJA, 78.000 €, 2348,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

2.348 m2, nezazidljiva, V naselju Galicija prodamo posest s stavbo- stanovanje in kmetijskim zemljiščem, prodamo. Cena: 78.000,00 EUR V naselju Galicija prodamo zemljišče na katerem stoji stavba-vikend s hišno številko in vso infrastrukturo (voda, elektrika, čistilna naprava). Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, KAMPEL, 496.470 €, 2613,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje gradbeno zemljišče, v naravi tri parcele za tri ločene stanovanjske gradnje, na zelo mirnem, zelenem in redko poseljenem predelu, na strmem terenu, s čudovitim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico, oddaljeno le približno 4 km iz centra Kopra. Cena je za m2,....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 496.470 €, 2613,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

2.613 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo večje gradbeno zemljišče, v naravi tri parcele za tri ločene stanovanjske gradnje, na zelo mirnem, zelenem in redko poseljenem predelu, na strmem terenu, s čudovitim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico, oddaljeno le približno....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 50.000 €, 2500,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela za izgradnjo vikenda. .

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 195.680 €, 2446,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

.

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 71.000 €, 2618,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2024.,

www.indomio.si

2.618 m2, zazidljiva, ob glavni cesti, v neposredni bližini centra kraja, za stanovanjsko, večstanovanjsko in poslovno rabo, s širokim spektrom namembnosti, prodamo. Cena: 71.000,00 EUR Lokacija: center kraja, ob Apaški cesti, dobro prometno dostopna lokacija. Zemljišče je v nagibu.Vsa....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 163.660 €, 2338,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.07.2025.,

www.indomio.si

2.338 m2, za investicijo, sončna, rahlo nagnjena parcela, predviden OPPN, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 Prodamo rahlo nagnjeno, sončno parcelo, primerno za investicijo saj na tem območju trenutno OPPN še ni sprejet. Vpisano v zemljiško knjigo, brez bremen. Pogoj prodajalca pri prodaji....

 
 
 
  Zemljišče, SENOŽEČE, 5.128 €, 2564,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

031 449 833 .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 19.900 €, 2631,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V osrčju Kozjanskega narodnega parka, na lepi sončni legi, prodamo zemljišče v skupni velikosti 2631 m2. Od tega je kmetijskega zemljišča 1809 m2 in 822 m2 stavbišča. Na zemljišču stoji stara kmečka hiša. V hiši je stara krušna peč, vaška voda in elektrika. Na razpolago so 4 prostori....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 15.000 €, 2632,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

2.632 m2, zazidljiva, Sonce, mir in strateška lokacija: elitna vzhodna lega z vinogradom in gradbenim delom le 10 minut od avstrijske meje in avtoceste. Idealno za tiste, ki iščejo popolno zasebnost v območju z nizko gostoto poselitve, a s hitrim dostopom do infrastrukture in priključki....

 
 
 
  Zemljišče, VANEČA, Po dogovoru, 2380,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2025.,

www.halodom.com

Gradbena parcela z razgledom na Vaneči .

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 16.289 €, 2327,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Elektrika je na parceli, voda do parcel. .

 
 
 
  Zemljišče, KRASNO, 140.000 €, 2635,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

2.635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Goriških brdih, v vasi Krasno, je naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela ima lep, odprt pogled na Goriška brda. Mirna in sončna lega. Brez provizije za kupca, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, GORENJA VAS, 197.200 €, 2320,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

2.320 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 197.200,00 EUR Stavbno zemljišče za investicijo v skupni izmeri 2320 m2 se nahaja v Gorenji vasi - Poljane, natančneje v naselju Lučine. Lokacija omogoča dostop do naravnega podeželskega okolja, kar predstavlja prednost za različne investicijske....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 15.000 €, 2313,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2024.,

www.indomio.si

2.313 m2, kmetijsko zemljišče, Skrbno in redno obdelovan vinograd z brunarico, do Črnomlja 5 km, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR Zemljišče obsega vinograd z 200 trtami, sadovnjak, njivo in stavbišče, na katerem stoji brunarica cca 18 m2. Vinograd in sadovnjak sta redno in skrbno vzdrževana.....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA VOLIČINA, 86.000 €, 2649,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

2.649 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo s površino 2.649 m2 od tega cca 1.700 m2 zazidljivega zemljišča na odlični lokaciji v naselju Zgornja Voličina, v občini Lenart, tudi kot investicija za izgradnjo treh stanovanjskih hiš, prodamo. Cena: 86.000,00 EUR Pozdravljeni,....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 1.112.700 €, 2309,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

2.309 m2, zazidljiva, na najboljši tržni lokaciji v centru sežane ob partizanski cestiprodamo zazidalno parcelo s projektom za gradnjo stanovanjsko-poslovnega bloka s:4.400 m2 prodajnih površin v 55 stanovanjih,80 parkirnih mest v garažni hiši pod objektom700 m2 poslovnih površin....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 9.220 €, 2305,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

2.305 m2, kmetijsko zemljišče, V Slovenski Istri v bližini naselja Kubed se prodaja kmetijska parcela v velikosti 2305 m2. Parcela ima nagib in nima urejenega dostopa in je zaraščena. Parcela se nahaja 20min stran od obale.Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davek na promet nepremičnin....

 
 
 
  Zemljišče, MARIJA GRADEC, 45.000 €, 2656,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2025.,

www.indomio.si

2.656 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče z razgledom na okoliške hribe in Laško, stavbno zemljišče v naklonu, primerno za enodružinsko hišo, dostop iz javne poti, blizu vse potrebne infrastrukture, na dosegu narave, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR Zemljišče z razgledom nad....

 
 
 
  Zemljišče, STARI TRG PRI LOŽU, 57.500 €, 2300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Prijeten kraj -turistično razvito okolica ponuja veliko različnih aktivnosti tako kulturnih kot turističnih. Infrastruktura je v kraju Stari trg pri Ložu, ki je odmaknjen cca.1,2km v katerem je šola, ZD, trgovine, banka, Možnost nakupa še dodatnega zemljišča v izmeri 2.700m². Skupno....

 
 
 
  Zemljišče, SEVNICA, 65.000 €, 2300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam kmetijo ali zamenjam za manjše stanovanje. Na Razborju, 7km iz Sevnice. Kmetija je na samem, v neokrnjeni naravi. Na zemljišču je nova nedokončana hisa 128 m2. Stari objekti: gospodarsko poslopje, skedenj, čebeljnak, drvarnica, stara hiša in klet. Na posesti je izvir vode,....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 38.000 €, 2660,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

2.660 m2, nezazidljiva, vaš skriti kotiček v slovenski Istri, Idilično posestvo s prikolico in nadstreškom, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Na prodaj je izjemno atraktivno zemljišče, ki ponuja edinstveno priložnost za pobeg v naravo in ustvarjanje lastnega mirnega zatočišča. Ta čudovit....

 
 
 
  Zemljišče, HAJDOŠE, 169.900 €, 2300,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2.300 m2, zazidljiva, Naprodaj je zazidljiva gradbena parcela v naselju Hajdoše (občina Hajdina), v neposredni bližini Ptuja. Zemljišče velikosti 2.309 m2 ponuja odlične možnosti za gradnjo družinske hiše ali investicijski razvoj več stanovanjskih parcel. Lokacija združuje mirno okolje....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Golovec, 97.000 €, 2661,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

2.661 m2, kmetijsko zemljišče, Na odlični lokaciji na koncu naselja, zraven urjenega šprtnega igrišča prodamo ravno parcelo - kmetijskio zemljišče, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR .

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

2.661 m2, kmetijsko zemljišče, Na odlični lokaciji na koncu naselja Bizovik, zraven urjenega športnega igrišča, prodamo ravno parcelo - kmetijskio zemljišče, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 547.400 €, 2297,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.09.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281008-339 Ogled oglasa na strani ponudnika Na blatu pod goro lahko gradite 6 večstanovanjskih objektov. Objekti imajo od 5-6 stanovanj. Zemljišče je zanimivo investitorjem za gradnjo za trg. Možnost imate kupiti vseh 6 parcel in vinsko klet takrat pa dobite popust na....

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 127.000 €, 2293,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – okolica , k.o. Škovec -zazidljivo zemljišče 2.293,oo m2, , na odlični lokaciji, mirna, sončna prisoja lega, na obrobju manjšega naselja , voda, elektrika in optika do parcele, primerno za ljubitelje narave . Cca 5 minut do AC priključka Lj. - NM . Prodamo - cena 127.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 148.915 €, 2291,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

2.291 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicija Predstavljamo vam atraktivno zemljišče na odlični lokaciji v Hočah, ki ponuja številne možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma ali kot donosen investicijski projekt. Značilnosti....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 136.680 €, 2278,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

2.278 m2, zazidljiva, Prodaja zemljišča v Šmartnem v Rožni dolini, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 Na mirni, sončni in prijetni lokaciji v Šmartnem v Rožni dolini posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 2.278 m². Zemljišče se nahaja v urejenem in mirnem naselju, z enostavnim....

 
 
 
  Zemljišče, VRHNIKA PRI LOŽU, 105.183 €, 2697,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

2.697 m2, zazidljiva, vrhnika pri ložu, parcela, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Na Vrhniki pri Ložu ( Občina Loška dolina ) je v sklopu petih parcel ( dve sta že prodani ) z dostopno potjo naprodaj 2.697 m2 velika zazidljiva parcela. Oznaka namenske rabe: SSe Naziv podrobne....

 
 
 
  Zemljišče, MIRNA PEČ, 11.000 €, 2697,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

2.697 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, bližina naselja Čemše, s čebelnjakom, ob asfaltni cesti, prodamo. Cena: 11.000,00 EUR V občini Mirna peč prodajamo gozd, ki se nahaja ob asfaltni cesti, v bližini naselja Grivec. Na parcelo je narejena dovozna pot z rampo. Za lesen čebelnjak, ki....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 270.000 €, 2700,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo zazidljivo zemljišče namenjeno za večstanovanjsko gradnjo. Parcela je primerna za večstanovanjski objekt ali prestižno vilo.Predviden je nepremičninski projekt dveh vila blokov. Pridobljena so vsa soglasja za graditev. Parcela leži na odlični ravni legi, kjer se ne sliši nobenih....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 115.000 €, 2259,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

2.259 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Sanjska lokacija ob Cerkniškem jezeru – ko se narava združi z bivanjem Predstavljamo vam redko priložnost za vse, ki iščete popoln mir, zasebnost in stika z neokrnjeno naravo. Na prodaj je parcela s pomožnim kmetijskim objektom,....

 
 
 
  Zemljišče, RADEČE, 17.500 €, 2246,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

2.246 m2, kmetijsko zemljišče, ravno zemljišče, blizu center Radeče, prodamo. Cena: 17.500,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v bližini centra Radeč. Zemljišče oz. travnik je na ravnem in je v velikosti 2.246m2. PRILOŽNOST! Tel.: 041 866 822 Mail: gasper.kos@b-n.si Borza Nepremičnin....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 98.000 €, 2245,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.245 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 707,00 m2 stavbnega zemljišča in 1.538,00 m2 kmetijskega, bližina avtobusne postaje, šole, trgovine, Zdravstvenega doma, prodamo. Cena: cca 98.000,00 EUR V Kropi prodamo zemljišče v izmeri 2.245,0m2, od česar predstavlja 707,0m2 stavbnega zemljišča....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 81.570 € na 75.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOSTANJEVICA, 75.000 €, 2719,00 m2 cca 30 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.10.2025 - 85.000 €
13.03.2026 - 81.570 €
09.05.2026 - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

2.719 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Zemljišče v gospodarski coni, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Na območju občine Miren - Kostanjevica na razpolago zemljišče za gospodarske dejavnosti - v neposredni bližini obrata za predelavo lesa.Zemljišče se nahaja ob dostopni cesti in....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 50.000 €, 2725,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2025.,

www.indomio.si

2.725 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče v Šmarjah Posredujem pri prodaji treh kmetijskih zemljišč v katastrski občini Šmarje pri Kopru. Njihova skupna velikost je 2.725 m2 in je usmerjena proti samem jugu, v smeri vasi Puče. Prva parcela je....

 
 
 
  Zemljišče, POLJUBINJ, 111.700 €, 2234,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.234 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo stanovanjske hiše ali več hiš. Poljubinj pri Tolminu, pretežno ravna parcela, prosta bremen, prodamo. Cena: 111.700,00 EUR .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 43-84 (od skupaj 86)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled