• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija 2590 m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele slovenija 2590 m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija 2590 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija 2590 m2 čim manjše" je bilo najdenih 83 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 71 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2460 m2 (malo manjši)
    • 2720 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 3100 eur
    • do 3900 eur (povprečna cena)
    • do 4600 eur
    • do 39 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, IZOLA, 48.000 €, 2506,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-34 Ogled oglasa na strani ponudnika Parcele meri 2506 m2, je ravna in pravokotna. Nahaja se na robu vasi in ima prelep, odprt pogled na piranski zaliv in Savudrijo, Gre za prvovrstno kmetijsko zemljišče deloma oljčnik. Ima dostopno pot in je primerna za kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 163.660 €, 2338,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.07.2025.,

www.indomio.si

2.338 m2, za investicijo, sončna, rahlo nagnjena parcela, predviden OPPN, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 Prodamo rahlo nagnjeno, sončno parcelo, primerno za investicijo saj na tem območju trenutno OPPN še ni sprejet. Vpisano v zemljiško knjigo, brez bremen. Pogoj prodajalca pri prodaji....

 
 
 
  Zemljišče, BORŠT, 28.000 €, 2348,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

2.348 m2, kmetijsko zemljišče, Oljčnik z urejenim betonskim dostopom - potjo, prodamo. Cena: cca 28.000,00 EUR Na parceli je 50 oljk ( sorte belice, askolana za vlagat, lecino, maurino, frantoio, lece del corno - ki zagotavljajo manj pikantno olje cca 180l /sezono)) Oljke so v odličnem....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele slovenija 2590 m2 čim manjše'
50.500 €
863.800 €
277.758 €
  Zemljišče, GALICIJA, 78.000 €, 2348,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

2.348 m2, nezazidljiva, V naselju Galicija prodamo posest s stavbo- stanovanje in kmetijskim zemljiščem, prodamo. Cena: 78.000,00 EUR V naselju Galicija prodamo zemljišče na katerem stoji stavba-vikend s hišno številko in vso infrastrukturo (voda, elektrika, čistilna naprava). Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTJE, 533.925 €, 2373,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2.373 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 225,00 EUR/m2 Naprodaj je zemljišče v velikosti 2373 m2 v industrijski coni Hrastje, primerno za poslovno dejavnost. Dela se cestna infrastruktura. V 2 mesecih bo infrastruktura načeloma narejena. Cene so brez DDV. Zahteva prodajalca je, da mu....

 
 
 
  Zemljišče, VANEČA, Po dogovoru, 2380,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2025.,

www.halodom.com

Gradbena parcela z razgledom na Vaneči .

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 179.000 €, 2398,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

2.398 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR V Brezovici pri Gradinu - notranjost slovenske Istre - prodajamo zazidljivo zemljišče v velikosti 2.398 m2. Zemljišče se nahaja na ureditvenem območju za poselitev. Možna je navezava na obstoječo....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 25.000 €, 2406,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

2.406 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče Škalce, prodamo. Cena: cca 25.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 2.406 m², ki se nahaja v naselju Škalce pri Slovenskih Konjicah. OPOMBA: Zmeljišče po podatkih občine ni primerna za klasično stanovanjsko gradnjo.....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 94.900 €, 2419,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

2.419 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 94.900,00 EUR V bližini centra Rogaške Slatine se v manjšem naselju hiš na sončni lokaciji ob robu gozda prodaja zazidljivo zemljišče skupne velikosti 2.419 m2. Za zemljišče je pridobljeno veljavno gradbeno dovoljenje za gradnjo enostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 259.988 €, 2419,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2025.,

www.indomio.si

2.419 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, Odlična investicijska priložnost za turbulentne čase - varna naložba v industrijsko zemljišče po konkurenčni ceni. Industrijska cona Kisovec (Loke pri Zagorju) za 88 evr/ m2. Zemljišče je opremljeno z vso potrebno infrastrukturo. Od avtocestnega....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 70.000 €, 2433,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.08.2024.,

www.indomio.si

2.433 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Parcela je lepe pravokotne oblike, je ravna, do nje vodi makadamska pot. Komunalni priključki so v bližini. Prodajalčev pogoj pri prodaji: kupec prevzame plačilo 2% davka na promet nepremičnin. .

 
 
 
  Zemljišče, PODVIN PRI POLZELI, 89.000 €, 2434,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

2.434 m2, zazidljiva, Stavbna parcela z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR Na prodaj je gradbena parcela, površine 1000 m2 in kmetijska površina velikosti 1434 m2, za katero je že podana vloga za spremembo namembnosti. Dostop do parcele z javne asfaltne ceste. Pogled....

 
 
 
  Zemljišče, ZABUKOVICA, 97.400 €, 2435,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

2.435 m2, zazidljiva, Prodamo stavbo zemljišče v izmeri 2435 m2, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 V naselju Zabukovica prodamo večje stavbno zemljišče z rahlim naklonom. Možen je še dokup kmetijskega zemljišča, ki meji na parcelo. Parcela leži v zgornjem delu naselja Zabukovica. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 85.505 €, 2443,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zazidljivo zemljišče ob glavni magistralni cesti Postojna-Pivka, parcela je primerna za poslovno, obrtno in industrijsko gradnjo. Parcela ima urejen dostop, ki je direkten z glavne ceste. Zemljišče ni na osamljenem predelu, ampak se okrog že gradijo poslovni objekti. Ceno na podlagi....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 195.680 €, 2446,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

.

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 392.160 €, 2451,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.indomio.si

2.451 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 Na prijetni odprti poziciji z direktnim razgledom proti Kopru in morju leži ravna in zahodno orientirana parcela, ki je locirna na robu naselja. Že dalj časa je v pripravi sprejem OPPN, po katerem bo parcela predvidoma v celoti ležala....

 
 
 
  Zemljišče, PODKRAJ, 282.095 €, 2453,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2024.,

www.indomio.si

2.453 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, zazidljiva zemljišča - Ljubljana / okolica, prodamo. Cena: 115,00 EUR/m2 V Podkraju pri Ljubljani, občina IG, prodajamo sklop zazidljivih zemljišč v skupni velikosti 2.453 m2. Zemljišča obsegajo 4 parcele po cca. 440 m2 na katerih....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVČE, 244.629 €, 2471,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

2.471 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Prodamo stavbno zemljisce za gradnjo 2 samostojnih stanovanjskih his ali dveh enot ( ker sta lahko hisi dvostanovajnski). Asfaltni dostop do zemljisca. Infrastruktura v neposredni blizini oziroma ob zemljiscu. Cudovit razgled na Kamniske....

 
 
 
  Zemljišče, PIJAVA GORICA, 380.000 €, 2479,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

2.479 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V območju okolice Ljubljane, se v Pijavi Gorici v bližini vse infrastrukture in hkrati v mirni soseski nahaja več stavbnih zemljišč, na katerih bo zrastla nova stanovanjska soseska. Izdelan urbanistični načrt OPPN, ki ureja celotno področje....

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI BOROVNICI, 435.400 €, 2488,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

2.488 m2, zazidljiva, 4 parcele + dovozna pot, za gradnjo eno in dvostanovanjskih stavb s spremljajočimi dejavnostmi, podolgovat tloris objekta lahko tudi lomljen v obliki črke L, razmerje stranic najmanj 1:1,2; Višinski gabarit največ (K)+P+1+M oziroma max. višina kapi 7,50 m, faktor....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 449.100 €, 2495,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

2.495 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, na mirni in sončni lokaciji, z dobrim dostopom, odmaknjeno od mestnega vrveža, z projektom za novogradnjo 2 stanovanjskih enot - dvojčkov, z gradbenim dovoljenjem in izdelanimi projekti, vsa infrastruktura je na zemljišču, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, ŠEMPETER PRI GORICI, 374.400 €, 2496,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

2.496 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo, z krasnim razgledom na Goriški grad in goriško univerzo, vsa infrastruktura na območju parcele, dostop iz asfaltirane javne poti. Odlična sončna lega in lokacija, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m² Kontakt....

 
 
 
  Zemljišče, VIDEM, 305.000 €, 2498,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2024.,

www.indomio.si

2.498 m2, zazidljiva, zemljišče, zazidljivo, gospodarske cone, prodamo. Cena: 305.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v industrijski coni v naselju Ponikve, Občina Dobrepolje, v velikosti 2497 m2. Na parceli so priključki za elektriko, vodo in telekomunacije.....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 50.000 €, 2500,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela za izgradnjo vikenda. .

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 33.400 € na 31.400 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 31.400 €, 2502,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 38.000 €
26.03.2026 - 33.400 €
07.05.2026 - 31.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.kvadratnimeter.si

2.502 m², za investicijo, prodaja se zemljišče v izmeri 2502 m², ki ima trenutnjo status kmetijskega zemljišča v naravi je delno sadovnjak in delno travnik, parcela je cca. 350 metrov stran od najbližjih hiš, dostop je urejen po asfaltu, 350 m. je makedama, zemljišče je pravilne oblike....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 70.000 €, 2505,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2024.,

www.indomio.si

2.505 m2, kmetijsko zemljišče, Na razgledni legi v Marezigah, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Na lepi razgledni legi v bližini poselitvenih površin. Zemljišče pravokotne oblike v rahlem naklonu z zahodno lego. Dejansko rabo zemljišča predstavljajo 1/2 površine travnik ter 1/2 zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK POD KRIMOM, 288.000 €, 2507,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

2.507 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče, Brezovica - Kamnik pod Krimom, skupne velikosti 2.507 m2, sončna in mirna lokacija, odprt razgled proti Sveti Ani in Krimu, infrastruktura v bližini, možnost gradnje treh samostojnih objektov, odlična investicijska priložnost. Cena: 288.000....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 50.000 €, 2521,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, na izjemni lokaciji v mirnem naselju enodružinskih hiš Velike Malence prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 2.521,00 m2, ki ponuja popolno kombinacijo narave, zasebnosti in možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma. Po namenski rabi je 855,13 m2 stanovansjkih površin....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 500.000 €, 2530,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2024.,

www.inf-ing.si

Na S-delu industrijske cone Radovljica se prodaja zazidljiva parcela za industrijsko gradnjo. Parcela se nahaja poleg čistilne naprave v Radovljici.Parcele so v fazi komunalnega opremljanja in ravnanja terena. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 253.000 €, 2530,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

GROSUPLJE, ŠMARJE SAP, 2.530 m2 ali 9.500 m2, zazidljive parcele, v centru mesta Šmarje Sap s potrjenim zazidalnim načrtom za gradnjo dvojčkov v treh etažah P+N+M. Vsa infrastruktura (voda, kanalizacija, el. ob parceli). .

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 265.965 €, 2533,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2025.,

www.indomio.si

2.533 m2, zazidljiva, Zazidljiva parcela v Žalcu, prodamo. Cena: 105,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 2533m2 je zazidljivo. Sprejet je bil OPPN....

 
 
 
  Zemljišče, OPATJE SELO, 128.000 €, 2542,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

2.542 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, večja parcela za stanovanjsko gradnjo v Opatjem selu na Goriškem Krasu. Zemljišče dostopno, voda, elektrika na parceli. Sončna lega, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Kontakt Prodajalec: FORMA nepremičnine KLAVDIO ŠTRUKELJ S.P. Naslov: Delpinova....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNI KAL, 180.000 €, 2542,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.542 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče s potencialom, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR V neposredni bližini glavne ceste in pošte Črni Kal se prodaja zazidljiva parcela v velikosti 2.542 m2. Številka parcele je 2354/37 k.o. Črni Kal. Gre za lokacijo, ki je na robu....

 
 
 
  Zemljišče, KAPLJA VAS, 21.000 €, 2551,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2024.,

www.indomio.si

2.551 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo Zemljišče v Idilični Slovenski Vasi, na vrhu hriba z vinogradom, prodamo. Cena: 21.000,00 EUR Predstavljamo vam edinstveno priložnost za nakup stavbnega zemljišča v idilični Kaplji vasi, Prebold, ki se nahaja v čudoviti Savinjski....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 114.795 €, 2551,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

2.551 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 Novemu kupcu je na voljo 2551 m2 zazidljivega zemljiča po ceni cca 45 eur/m2. Več informacij na telefonski 051 649 173 .

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 360.000 €, 2554,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

2.554 m2, zazidljiva, Na prodaj je zazidljivo zemljišče z izjemnim potencialom za razvoj različnih dejavnosti. Lokacija omogoča odlično dostopnost, visoko vidnost in privlačnost za poslovne priložnosti, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR Vsa potrebna infrastruktura (voda, elektrika, optika)....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVA, 102.280 €, 2557,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

2.557 m2, zazidljiva, Na voljo so tri parcele namenjene za gradnjo stanovanjskih objektov, za katere je izdelan OPPN za del enote urejanja EUO RA 11/8 stanovanjsko območje Dobrava v Radečah.Prodaja je možna ločeno za vsako predvideno enoto posebej, v kombinaciji ali c v kompletu.Velikost....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 166.465 €, 2561,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.nesta.si

SPODNJI HOTIČ - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI HOTIČ, 166.465 €, 2561,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2023.,

www.indomio.si

2.561 m2, zazidljiva, Na sončni legi, z lepim razgledom na okolico ob reki Savi, prodamo večje stavbno zemljišče, katero je rahlo nagnjeno proti JZ in ima pravno urejen dostop do javne ceste. Lokacija zemljišča je oddaljena 20 min vožnje do obvoznice in 5 min do Litije, do avtobusne....

 
 
 
  Zemljišče, SENOŽEČE, 5.128 €, 2564,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

031 449 833 .