• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija 2620 m2 parkirno mesto - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • zemljišča parcele slovenija 2620 m2 parkirno mesto - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija 2620 m2 parkirno mesto

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija 2620 m2 parkirno mesto" je bilo najdenih 88 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 71 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2490 m2 (malo manjši)
    • 2750 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 3100 eur
    • do 3900 eur (povprečna cena)
    • do 4700 eur
    • do 39 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VIDEM, 305.000 €, 2498,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2024.,

www.indomio.si

2.498 m2, zazidljiva, zemljišče, zazidljivo, gospodarske cone, prodamo. Cena: 305.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v industrijski coni v naselju Ponikve, Občina Dobrepolje, v velikosti 2497 m2. Na parceli so priključki za elektriko, vodo in telekomunacije.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠEMPETER PRI GORICI, 374.400 €, 2496,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

2.496 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo, z krasnim razgledom na Goriški grad in goriško univerzo, vsa infrastruktura na območju parcele, dostop iz asfaltirane javne poti. Odlična sončna lega in lokacija, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m² Kontakt....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 449.100 €, 2495,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

2.495 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, na mirni in sončni lokaciji, z dobrim dostopom, odmaknjeno od mestnega vrveža, z projektom za novogradnjo 2 stanovanjskih enot - dvojčkov, z gradbenim dovoljenjem in izdelanimi projekti, vsa infrastruktura je na zemljišču, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Vič, 835.000 €, 2749,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

2.749 m2, zazidljiva, hiter in enostaven dostop do priključka na obvoznico, ravna, nasuta in utrjena parcela, prodamo. Cena: 835.000,00 EUR Po lokacijski informaciji je primerno za: - samostojno parkirišče - kamp, počivališče za avtodome - športno igrišče na prostem brez spremljajočih....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 15.000 €, 2750,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-19 Ogled oglasa na strani ponudnika Priložnost za nakup parcele v prekrasnem območju Rošpoha. Po GURSU parcela v celoti meri 2.750 m2 in je sestavljena iz treh parcel. S svojo raznolikostjo ponuja priložnost za različne vrste dejavnosti. Tu so podrobnosti: Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 10.000 €, 2750,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

2.750 m2, nezazidljiva, Gozd + Kmetijsko zemljišče v Rošpohu. Parcela je v naklonu. Dejanska raba vinograd, kmetijska zemljišča in gozd, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR Priložnost za nakup parcele v prekrasnem območju Rošpoha. Po GURSU parcela v celoti meri 2.750 m2 in je sestavljena....

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI BOROVNICI, 435.400 €, 2488,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

2.488 m2, zazidljiva, 4 parcele + dovozna pot, za gradnjo eno in dvostanovanjskih stavb s spremljajočimi dejavnostmi, podolgovat tloris objekta lahko tudi lomljen v obliki črke L, razmerje stranic najmanj 1:1,2; Višinski gabarit največ (K)+P+1+M oziroma max. višina kapi 7,50 m, faktor....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 33.400 € na 31.400 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 31.400 €, 2753,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 38.000 €
26.03.2026 - 33.400 €
07.05.2026 - 31.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.kvadratnimeter.si

2.753 m², kmetijsko zemljišče, prodaja se zemljišče v izmeri 2502 m², ki ima trenutnjo status kmetijskega zemljišča v naravi je delno sadovnjak in delno travnik, parcela je cca. 350 metrov stran od najbližjih hiš, dostop je urejen po asfaltu, 350 m. je makedama, zemljišče je pravilne....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠČE NAD PIJAVO GORICO, 479.022 €, 2753,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.indomio.si

2.753 m2, zazidljiva, Na voljo so štiri parcele za gradnjo treh dvostanovanjskih hiš in eno enostanovanjsko hišo, prodamo. Cena: 174,00 EUR/m2 Možnost nakupa celotnega zemljišča ali posamezne parcele. Cena za posamezno parcelo je 100.000 eur + 22 % DDV skupaj 122.000,00 EUR. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, PIJAVA GORICA, 380.000 €, 2479,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

2.479 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, V območju okolice Ljubljane, se v Pijavi Gorici v bližini vse infrastrukture in hkrati v mirni soseski nahaja več stavbnih zemljišč, na katerih bo zrastla nova stanovanjska soseska. Izdelan urbanistični načrt OPPN, ki ureja celotno....

 
 
 
  Zemljišče, SENOŽEČE, 5.128 €, 2564,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

031 449 833 .

 
 
 
  Zemljišče, MORAVČE, 244.629 €, 2471,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

2.471 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Prodamo stavbno zemljisce za gradnjo 2 samostojnih stanovanjskih his ali dveh enot ( ker sta lahko hisi dvostanovajnski). Asfaltni dostop do zemljisca. Infrastruktura v neposredni blizini oziroma ob zemljiscu. Cudovit razgled na Kamniske....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 1.009.750 € na 863.800 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PRIMSKOVO, 863.800 €, 2468,00 m2 cca 350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.12.2025 - 1.037.750 €
17.01.2026 - 1.009.750 €
28.02.2026 - 863.800 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.mp-projekt.si

Kranj Primskovo – poslovna cona, prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 2.468m² . Primerno za poslovno rabo, investicijo. Ključne značilnosti Komunalno opremljeno zemljišče – vsa infrastruktura ob parceli Odlična prometna povezava – bližina regijskih cest, visoka prepoznavnost....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 212.000 €, 2779,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

2.779 m2, nezazidljiva, prodamo. Cena: 212.000,00 EUR Prodamo 2779 m2 trenutno nezazidljivega zemljišča na lepi lokaciji, med zazidljivimi zemljišči. Primerno kot srednje ali dolgoročna naložba za nekoga, ki se spozna na postopke spremembe namembnosti. .

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 54.400 €, 2720,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

a isto .

 
 
 
  Zemljišče, PODKRAJ, 282.095 €, 2453,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2024.,

www.indomio.si

2.453 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, zazidljiva zemljišča - Ljubljana / okolica, prodamo. Cena: 115,00 EUR/m2 V Podkraju pri Ljubljani, občina IG, prodajamo sklop zazidljivih zemljišč v skupni velikosti 2.453 m2. Zemljišča obsegajo 4 parcele po cca. 440 m2 na katerih....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 50.000 €, 2500,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela za izgradnjo vikenda. .

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 392.160 €, 2451,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.indomio.si

2.451 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 Na prijetni odprti poziciji z direktnim razgledom proti Kopru in morju leži ravna in zahodno orientirana parcela, ki je locirna na robu naselja. Že dalj časa je v pripravi sprejem OPPN, po katerem bo parcela predvidoma v celoti ležala....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 69.800 € na 55.840 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LIPOVCI, 55.840 €, 2792,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.07.2025 - 69.800 €
12.03.2026 - 55.840 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2025.,

www.indomio.si

2.792 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 55.840,00 EUR Na sončni odprti lokaciji ob stranski lokalni cesti v Lipovcih (občina Beltinci) prodamo povsem ravno stavbno zemljišče, skupne površine 2.792 m2, po namembnosti za stanovanjsko naselje, sprejet OPPN, in sicer cona....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 85.505 €, 2443,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zazidljivo zemljišče ob glavni magistralni cesti Postojna-Pivka, parcela je primerna za poslovno, obrtno in industrijsko gradnjo. Parcela ima urejen dostop, ki je direkten z glavne ceste. Zemljišče ni na osamljenem predelu, ampak se okrog že gradijo poslovni objekti. Ceno na podlagi....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 560.000 €, 2800,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2024.,

www.inf-ing.si

V poslovno-proizvodni coni v Radovljici se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 2800 m². .

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 560.000 €, 2800,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2024.,

www.indomio.si

2.800 m2, za investicijo, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 V poslovno-proizvodni coni v Radovljici se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 2800 m2. Namembnost je proizvodna, trgovska, storitvena, skladiščna, Območje cone se nahaja 500 m od AC uvoza/izvoza Radovljica....

 
 
 
  Zemljišče, ZABUKOVICA, 97.400 €, 2435,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

2.435 m2, zazidljiva, Prodamo stavbo zemljišče v izmeri 2435 m2, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 V naselju Zabukovica prodamo večje stavbno zemljišče z rahlim naklonom. Možen je še dokup kmetijskega zemljišča, ki meji na parcelo. Parcela leži v zgornjem delu naselja Zabukovica. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 246.840 €, 2805,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

2.805 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče s pogledom na Piranski zaliv, prodamo. Cena: 246.840,00 EUR Na prodaj je kmetijsko zemljišče, v naselju Seča blizu slikovitega Portoroža, v slovenski Istri. Nepremičnina meri skupno 2.805 kvadratnih metrov in je idealna za tiste,....

 
 
 
  Zemljišče, PODVIN PRI POLZELI, 89.000 €, 2434,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

2.434 m2, zazidljiva, Stavbna parcela z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR Na prodaj je gradbena parcela, površine 1000 m2 in kmetijska površina velikosti 1434 m2, za katero je že podana vloga za spremembo namembnosti. Dostop do parcele z javne asfaltne ceste. Pogled....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 70.000 €, 2433,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.08.2024.,

www.indomio.si

2.433 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Parcela je lepe pravokotne oblike, je ravna, do nje vodi makadamska pot. Komunalni priključki so v bližini. Prodajalčev pogoj pri prodaji: kupec prevzame plačilo 2% davka na promet nepremičnin. .

 
 
 
  Zemljišče, HRASTNIK, 47.000 €, 2819,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

2.819 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V občini Hrastnik imate na voljo večjo parcelo za gradnjo stanovanjske hiše. Parcela je komunalno opremljena. Na parceli je Elektrika, kanalizacija, voda, plin. Poleg navedenega imate za poletje primerno brunarico za preživljanje prostih uric....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 50.220 €, 2790,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

a .

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 94.900 €, 2419,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

2.419 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 94.900,00 EUR V bližini centra Rogaške Slatine se v manjšem naselju hiš na sončni lokaciji ob robu gozda prodaja zazidljivo zemljišče skupne velikosti 2.419 m2. Za zemljišče je pridobljeno veljavno gradbeno dovoljenje za gradnjo enostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 259.988 €, 2419,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2025.,

www.indomio.si

2.419 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, Odlična investicijska priložnost za turbulentne čase - varna naložba v industrijsko zemljišče po konkurenčni ceni. Industrijska cona Kisovec (Loke pri Zagorju) za 88 evr/ m2. Zemljišče je opremljeno z vso potrebno infrastrukturo. Od avtocestnega....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 195.680 €, 2446,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

.

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 25.000 €, 2406,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

2.406 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče Škalce, prodamo. Cena: cca 25.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 2.406 m², ki se nahaja v naselju Škalce pri Slovenskih Konjicah. OPOMBA: Zmeljišče po podatkih občine ni primerna za klasično stanovanjsko gradnjo.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 176.000 €, 2837,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.kvadratnimeter.si

2.837 m², nezazidljiva, prodajajo se dve parceli, nahajata se na robu naselja sta sončni, malo podolgovati, priključki so zraven, dostop urejen po asfaltu do obeh parcel, možen dokup še dodatnega kmetijskega zemljišča 1500 m² (cena po dogovoru), parceli se nahajajo v območju kjer....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 198.870 €, 2841,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

2.841 m2, zazidljiva, Ravna parcela, sončna lokacija, rob naselja odlična dostopnost, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 Prodamo zazidljivo parcelo velikosti 2.841 m², ki se nahaja na mirni lokaciji. Zemljišče je ravno, kar omogoča enostavno načrtovanje in gradnjo različnih objektov. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 179.000 €, 2398,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

2.398 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR V Brezovici pri Gradinu - notranjost slovenske Istre - prodajamo zazidljivo zemljišče v velikosti 2.398 m2. Zemljišče se nahaja na ureditvenem območju za poselitev. Možna je navezava na obstoječo....

 
 
 
  Zemljišče, VODICE, 550.000 €, 2850,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2024.,

www.indomio.si

2.850 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Vodicah. Zemljišče je ravno in osončeno ves dan. Namenska raba: 2.427m2 stanovanjske površine 171m2 površine cest 252m2 površine za oddih, rekreacijo in šport Zemljišče je po lokacijski....

 
 
 
  Zemljišče, STRAŽA, 112.000 €, 2861,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

2.861 m2, zazidljiva, ravna parcela ob glavni cesti, vsa infrastruktura je ob zemljišču, primerno tudi za poslovno stanovanjsko rabo, prodamo. Cena: 112.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO OB PAKI, 100.135 €, 2861,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.indomio.si

2.861 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V bližini Šmartnega ob Paki, naselje Gavce, prodamo večje stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 V bližini Šmartnega ob Paki, naselje Gavce, prodamo večje stavbno zemljišče, ki je orientirano na jug in vzhod, kar je idealno za energetsko....

 
 
 
  Zemljišče, JELOVEC, 43.900 €, 2865,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

2.865 m2, zazidljiva, Tri zazidljive parcele v bližini Maribora (K.O. Jelovec), primerne za gradnjo prostostoječih enodružinskih hiš (K+P+M ali K+P+1). Velikost posamezne parcele je okoli 900 m2, možnost nakupa posamezno ali skupaj. Dvokapna ali večkapna streha do 35°. Mirna in sončna....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 277.758 €, 2374,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ponujamo vam odlično priložnost za poslovno investicijo ali privatno gradnjo s prodajo posesti na Pobrežju ob Cesti XIV. divizije v izmeri 2374m2. Zemljišče je dostopno iz dveh strani. V bližini se nahjajo nakupovalni centri, avtobusno postajališče, avtocestne povezave. Po lokacijski....

 
 
 
  Zemljišče, STRMCA, 80.248 €, 2866,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

2.866 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo parcelo v Laškem - Strmca. Parcela se nahaja nad glavno cesto Laško - Rimske Toplice, kjer je možno urediti dovoz na parcelo. Zgornji del parcele je ravninski in vam nudi veliko zasebnosti. Cela parcela je obrnjena na jug in tako zagotovljeno....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTJE, 533.925 €, 2373,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2.373 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 225,00 EUR/m2 Naprodaj je zemljišče v velikosti 2373 m2 v industrijski coni Hrastje, primerno za poslovno dejavnost. Dela se cestna infrastruktura. V 2 mesecih bo infrastruktura načeloma narejena. Cene so brez DDV. Zahteva prodajalca je, da mu....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-84 (od skupaj 89)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!