• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija 2720 m2 čim manjše - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • zemljišča parcele slovenija 2720 m2 čim manjše - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija 2720 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija 2720 m2 čim manjše" je bilo najdenih 93 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 81 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2580 m2 (malo manjši)
    • 2860 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 3100 eur
    • do 3900 eur (povprečna cena)
    • do 4600 eur
    • do 39 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • pritličje
    • gradbeno dovoljenje
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, TINJAN, 58.480 €, 2924,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2024.,

www.indomio.si

2.924 m2, kmetijsko zemljišče, Prodajajo se kmetijska zemljišča v skupni velikosti 2924 s pogledom na morje, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 Na pobočju tinjanskega hriva se prodajajo 3 kmetijska zemljišča. Eno zemljišče se nahaja v bližini vasi Slatine. Dostopno je po poljski poti in....

 
 
 
  Zemljišče, OKROGLO, 479.000 €, 2928,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

2.928 m2, zazidljiva, naklo, zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 479.000,00 EUR V Naklem, na mirni lokaciji je naprodaj zazidljivo zemljišče, ki nosi naslednje namembnosti: Gradbeno dovoljenje PROJEKT 1 in je veljavno še do začetka aprila letos. Za izdajo novega je potrebno plačati....

 
 
 
  Zemljišče, NAKLO, 483.120 €, 2928,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

2.928 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 Izjemna investicijska priložnost, ki jo ne gre zamuditi! Na zelo dobri lokaciji v Naklem prodamo zazidljivo parcelo, s pripravljeno projektno dokumentacijo (DGD) in delno plačanim komunalnim prispevkom. Na parceli je predvidena izgradnja....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 590.000 €, 2950,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

2.950 m2, zazidljiva, V Šmarjah pri Kopru prodamo veliko zazidalno parcelo (2.950 m2), na čudoviti lokaciji, s prelepim razgledom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 V Šmarjah pri Kopru prodamo veliko zazidalno parcelo (2.950 m2), na čudoviti lokaciji, s prelepim....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 590.000 €, 2950,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

2.950 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče v Šmarjah pri Kopru (2.950 m2) z odprtim pogledom na morje. Odlična investicijska priložnost - parcela omogoča gradnjo več stanovanjskih objektov v mirnem okolju, le nekaj minut od Kopra, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 Prodamo zazidljivo....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 395.000 €, 2958,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391009-464 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji le 15km iz Ljubljane, v Senožetih, posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, v velikosti 2.958 m2. Zemljišče je pravokotne oblike in je malo pod naklonom ter je poraščeno z drevesi in podrastjo. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI LJUBLJANI, 591.600 €, 2958,00 m2 cca 200 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.11.2023. - 591.600 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.11.2023.,

www.indomio.si

2.958 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na odlični lokaciji le 15km iz Ljubljane, v Senožetih, posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, v velikosti 2.958 m2. Zemljišče je pravokotne oblike in je malo pod naklonom ter je poraščeno z drevesi in podrastjo. Zemljišče je na sončni....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 14.875 €, 2975,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Komen okolica, Brestovica pri Komnu, 2975 m2, najboljše kmetijsko zemljišče, ki se drži zazidljivega območja hiš. Ključne specifikacije Parcela: 2975 m 2 Cena: 5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 28.500 € na 24.000 € z dne 18.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NOVO MESTO, 24.000 €, 2975,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 28.500 €
18.03.2026 - 24.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

2.975 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Parcela za gradnjo zidanice. Na parcele že stoji brunarica, ki jo je možno legalizirati, sicer je možna gradnja zidanice 6 m x 8 m pritličje plus mansadra - zgrajena temelna plošča. Del parcele cca 160 m2 je stavbno....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-93 (od skupaj 94)

<< <1 2 3> >>