• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija 6530 m2 čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • zemljišča parcele slovenija 6530 m2 čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija 6530 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija 6530 m2 čim manjše" je bilo najdenih 61 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 40 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 6200 m2 (malo manjši)
    • 6860 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1200 eur
    • do 1500 eur (povprečna cena)
    • do 1800 eur
    • do 15 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KRKAVČE, 32.735 €, 6547,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

6.547 m2, kmetijsko zemljišče, Na zanimivi lokaciji se prodaja kmetijsko zemljišče, z urejenim dostopom. UGODNO, prodamo. Cena: 32.735,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 119.000 €, 6569,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2025.,

www.indomio.si

6.569 m2, zazidljiva, *Zemljišče na odlični lokaciji, *delno stavbno (3.538 m2), delno kmetijsko (3.031 m2), *komunalno urejen, *dobra investicijska priložnost za razvoj zemljišča, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Zemljišče za investicijo, 6.569 m2, Šmarje pri Jelšah - Šerovo Na lepi....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 792.240 €, 6602,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

6.602 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Posest za poslovno stanovanjsko gradnjo ob eni od bodočih vpadnic v Novo mesto. Potrebna urbanistična ureditev, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 Za to območje OPN Novo mesto določa da se: "Območje se ureja za stanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 199.000 €, 6636,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je primerna za poslovno, obrtno in industrijsko gradnjo. Parcela ima urejen dostop po asfaltirani cesti, vsi priključki so na robu parcele. Cena je spuščena za 20%, tako da je trenutna cena daleč najbolj ugodna za tovrstno nepremičnino v Postojni in okolici. Lega ob avtocesti....

 
 
 
  Zemljišče, KOMPOLE, 45.000 €, 6655,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2024.,

www.indomio.si

6.655 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljive parcele v Kompolah. Če iščete parcelo za gradnjo hiše, vikenda ali podobno, je to zemljišče za vas! Parcela obsega 6655m2 površin, od tega je cca 440m2 zazidljivega....

 
 
 
  Zemljišče, OPLOTNICA, 40.308 €, 6718,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

6.718 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče na odlični legi in lokaciji - Gorica pri Oplotnici, prodamo. Cena: 6,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.718 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti.....

 
 
 
  Zemljišče, SEČOVLJE, 590.000 €, 6744,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

6.744 m2, kmetijsko zemljišče, rodaja kmetijskega zemljišča z edinstvenim razgledom nad Sečovljami, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Opis nepremičnine: Lokacija: Nad slikovitimi Sečovljami, na mirni in sončni legi. Površina: (vstavite površino) Razgled: Neprekosljiv pogled na čudovite....

 
 
 
  Zemljišče, TRČOVA, 279.000 €, 6781,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

6.781 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Zemljišče z izdanim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom. Si želite miru, narave in razgleda v občini Maribor? S prelepim razgledom, na s soncem obsijani lokaciji, prodamo zemljišče primerno za izgradnjo stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, RAZKRIŽJE, 39.998 €, 6874,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

6.874 m2, zazidljiva, Deloma gradbena in deloma kmetijska zemljišča prodamo na Gibini. Možnost nakupa posamezne parcelne številke. Zdaj je čas, prodamo. Cena: 39.998,00 EUR Tip nepremičnine: Zazidljiva in kmetijska zemljišča Opis: Ta izjemna nepremičninska priložnost predstavlja zazidljive....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 835.560 €, 6963,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2024.,

www.indomio.si

6.963 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 Lokacija: · neposredna bližina mesta, · je mirno in zeleno okolje (ob robu gozda), · zemljišče se nahaja v bližini osnovnih storitev in dobrin, kot so šole, trgovine (Eurospin, Spar, Hofer,) · okolica....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 49.000 €, 6997,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

6.997 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela za gradnjo stanovanjske hiše. Približno 570 m2 je stavbnega zemljišča, ostalo je kmetijsko. Na parceli je elektrika in optika. Dostop je po asfaltirani javni cesti, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 700.000 €, 7000,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V Poslovni coni prodamo zazidljivo zemljišče - za poslovno gradnjo. Nahaja se na odlični lokaciji v neposredni bližini avtocestnega priključka. .

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 91.234 €, 7018,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje kmetijsko zemljišče na Bošamarinu, v bližini stavbnih zemljišč, primerno za oljčnik, vinograd ali nasad sadnega drevja, z urejenim dostopom in lepim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico. Izhodiščna cena znaša le 13 EUR/m2. .

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 98.252 € na 91.234 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOPER, 91.234 €, 7018,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.10.2024 - 98.252 €
15.04.2025 - 80.612 €
11.09.2025 - 98.252 €
22.04.2026 - 91.234 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

7.018 m2, kmetijsko zemljišče, Prodamo večje kmetijsko zemljišče na Bošamarinu, v bližini stavbnih zemljišč, primerno za oljčnik, vinograd ali nasad sadnega drevja, z urejenim dostopom in lepim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico. Izhodiščna cena znaša 98.252 EUR. Nova....

 
 
 
  Zemljišče, GLOBOČE, 250.000 €, 7028,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2025.,

www.indomio.si

7.028 m2, posest, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Zazidljivo in kmetijsko zemljišče-Globoče-Vojnik, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni izmeri izmeri 7.028 m2 od tega je zazidljivega 1.234 m2 in 5.794 m2 kmetijskega zemljišča. Na zazidljivem....

 
 
 
  Zemljišče, GRAHOVO OB BAČI, 379.000 €, 7036,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

7.036 m2, zazidljiva, občina tolmin, grahovo ob bači, zazidljivo zemljišče z industrijskim objektom - žaga, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR V občini Tolmin, v naselju Grahovo ob Bači, je naprodaj 7.036 m2 veliko zemljišče na katerem stoji industrijski objekt za razrez lesa - žaga, (....

 
 
 
  Zemljišče, ANKARAN, 255.000 €, 7102,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je