• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija 6530 m2 čim večje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • zemljišča parcele slovenija 6530 m2 čim večje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija 6530 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija 6530 m2 čim večje" je bilo najdenih 62 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 40 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 6200 m2 (malo manjši)
    • 6860 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1100 eur
    • do 1400 eur (povprečna cena)
    • do 1700 eur
    • do 14 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • gradbeno dovoljenje
    • urejeno
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LEPENA, 117.991 €, 6210,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

6.210,1 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 19,00 EUR/m2 Čudovita parcela, ki se nahaja v Lepeni, naprodaj. Nahaja se v slikoviti dolini v objemu Julijskih Alp. Gre za kmetijsko zemljišče na ravni površini. Do parcele se dostopa po cesti. Nahaja se v občini Bovec. Pogoj prodaje:....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Tezno, 804.050 €, 6185,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

6.185 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodajamo stavbna zemljišča v večini opredeljene po namenski rabi za centralne dejavnosti ali kot druga območja centralnih dejavnosti. Kmetijsko zemljišče se lahko kupi posamezno ali v paketu s stavbnimi zemljišči, prodamo. Cena: 130,00 EUR/m2....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 290.000 €, 6184,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2025.,

www.indomio.si

6.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Na voljo za nakup zazidljivo zemljišče v Starih Slemenah v bližini Žičke kartuzije. Sončna lokacija na nadmorski višini 620 m. Pridobljeno gradbeno dovoljenje za 6 objektov na parcellah cca 1000 m2. Plačan komunalni prispevek. Komunalno....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 28.580 €, 6143,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

6.143 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 28.580,00 EUR V Trnovem se prodaja parcela, ki meji na rob naselja. Parcela je združena iz dveh parcel v skupni velikosti 6.193 m2 od tega je 2.493 m2 površin za oddih, rekreacijo in šport, 292 m2 površine podeželskega naselja in 3.358m2 gozdnih....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 460.425 €, 6139,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stavbno zemljišče za namen športa in rekreacije. Možna gradnja gostinskega objekta s prostorom za šport in rekreacijo. Leži ob parceli hotela Grad Podvin, ki sedaj ne obratuje in je tudi naprodaj. .

 
 
 
  Zemljišče, KOMENDA, 2.750.000 €, 6135,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

6.135 m2, zazidljiva, 3/3 nad., prodamo. Cena: 2.750.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča v izmeri 6135m2 s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za izgradnjo poslovnega kompleksa s skupno površino 6.790 m2 v Poslovni coni Žeje pri Komendi, na izjemno strateški lokaciji, ki omogoča....

 
 
 
  Zemljišče, GAŽON, 39.000 €, 6134,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2025.,

www.indomio.si

6.134 m2, kmetijsko zemljišče, V GAŽONU prodamo oljčni nasad z vodovodom in 167 oljkami (samo OLJKE brez nepremičnine) mešanih sort starih preko 20 let, ki dobro obrodijo. Dostopno z avtomobilom - urejena javna kolovozna pot. Nahaja se na mirni lokaciji z odprtim pogledom na jugo-vzhod....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 7.360 €, 6134,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

6.134 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Blizu vasi Koritno v občini Brežice prodamo kmetijsko zemljišče. Kmetijsko zemljišče predstavljata 2 parceli, ki se NE držita skupaj. PARCELA 1: 1.235 m2 je 84 % najboljša kmetijska zemljišča in 16 % gozdna zemljišča. PARCELA....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 214.585 €, 6131,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

6.131 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 Iščete popolno lokacijo za stanovanjsko gradnjo? V mirnem in urejenem naselju individualnih stanovanjskih hiš na Hardeku, v neposredni bližini osnovne šole, športne dvorane in Gimnazije Ormož je na prodaj prostorno....

 
 
 
  Zemljišče, GAŽON, 30.590 €, 6118,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

6.118 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijsko zemljišče v zaraščanju na vrhu stare šmarske ceste, prodamo. Cena: cca 5,00 EUR/m2 Parcela spada v II. območje kmetijskih zemljišč. Nahaja se v neposredni bližini stare šmarske ceste. Parcela je ža dalj časa neobdelana in posledično rahlo zaraščena.....

 
 
 
  Zemljišče, TURŠKI VRH, 20.000 €, 6090,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

6.090 m2, zazidljiva, delno stavbno, povečini kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR V Turškem vrhu, zelo razpršenem naselju v občini Zavrč, prodamo sončno, delno stavbno, delno kmetijsko zemljišče skupne površine 6.090 m2. Nekaj ravnega, ostalo pa pod manjšim ali večjim....

 
 
 
  Zemljišče, SVETI JURIJ, 18.300 €, 6071,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

6.071 m2, kmetijsko zemljišče, v prelepi naravi na sončni legi smer jugo zahod čaka kmetijsko zemljišče novega lastnika, prodamo. Cena: 18.300,00 EUR Pozdravljeni, v prelepi naravi na sončni legi smer jugo zahod čaka kmetijsko zemljišče novega lastnika !!!! KJE: Malna do Jurovskega....

 
 
 
  Zemljišče, MANŽAN, 35.000 €, 6057,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-93 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji, kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja gozd, v naselju Manžan. Zemljišče je v skupni izmeri 6057m2 in je sestavljeno iz 4 parcel, ki se držijo skupaj in ima pogled na morje. Vabljeni na ogled.....

 
 
 
  Zemljišče, MANŽAN, 35.000 €, 6057,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

6.057 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Manžan, kmetijsko zemljišče - gozd, 6057 m2, prodamo. Cena: cca 35.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji, kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja gozd, v naselju Manžan. Zemljišče je v skupni izmeri 6057m2 in je sestavljeno iz 4 parcel, ki....

 
 
 
  Zemljišče, KAMPEL, 150.000 €, 6044,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2022.,

www.indomio.si

6.044 m2, kmetijsko zemljišče, oljčni nasad, prodamo. Cena: cca 150.000,00 EUR V Kopru v naselju Kampel posredujemo pri prodaji zelo lepega in urejenega oljčnega nasada - cca 255 starih med 20-30 let. Nasad pridela med 700 in 1000 l. olja na leto. Celotno zemljišče meri 6044 m2 in....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 72.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

40-letna poraščena rjavolaska, lepa in urejena, oprsja 4, išče avanturista za diskretno druženje v Ljubljani. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, GRINJAN, 68.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.12.2025.,

www.indomio.si

6.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR Na voljo kmetijsko zemljišče, ob dostopni cesti in z odprtim pogledom proti Kopru in morju. Kje: pod naseljem Šmarje pri Kopru Velikost: 6.000 m2 Oblika: terasasta Dostop: da, ob javni cesti. Vpisana v ZK, brez bremen Neobdelana,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 72.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, KASAZE, 35.000 €, 5969,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2024.,

www.indomio.si

5.969 m2, zazidljiva, Na sončni lego ob gozdnem robu, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V naselju Kasaze je na prodaj zemljiše skupne površine 5.969m2 od tega 2.065m2 stavbenga zemljišča preostali del pa predstavlja gozd. Sam terenen je pod naklonom. Na delu kjer je teren nekoliko ravnejši....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 826.000 €, 5897,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

5.897 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 826.000,00 EUR INVESTICIJSKA PRILOŽNOST – STAVBNO ZEMLJIŠČE ZA RAZVOJ MANJŠEGA STANOVANJSKEGA NASELJA, ŠKOFIJE Na strateški lokaciji ob mejnem prehodu Škofije prodamo večje stavbno zemljišče s površino 5.897 m², primerno za stanovanjsko pozidavo....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-62 (od skupaj 62)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!