• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija 6530 m2 najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele slovenija 6530 m2 najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija 6530 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija 6530 m2 najceneje" je bilo najdenih 60 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 40 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 6200 m2 (malo manjši)
    • 6860 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1100 eur
    • do 1400 eur (povprečna cena)
    • do 1700 eur
    • do 14 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, MANŽAN, 35.000 €, 6057,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-93 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji, kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja gozd, v naselju Manžan. Zemljišče je v skupni izmeri 6057m2 in je sestavljeno iz 4 parcel, ki se držijo skupaj in ima pogled na morje. Vabljeni na ogled.....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 7.360 €, 6134,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

6.134 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Blizu vasi Koritno v občini Brežice prodamo kmetijsko zemljišče. Kmetijsko zemljišče predstavljata 2 parceli, ki se NE držita skupaj. PARCELA 1: 1.235 m2 je 84 % najboljša kmetijska zemljišča in 16 % gozdna zemljišča. PARCELA....

 
 
 
  Zemljišče, SENADOLICE, 9.450 €, 6300,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se pet ločenih kmetijskih parcel, ki se nahajajo v neposredni bližini naselja Senadolice. Do njih peljejo kolovozne poti, dobro ohranjene, mogoč dostop tudi z avtom. .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele slovenija 6530 m2 najceneje'
58.000 €
15.000 €
15.000 €
  Zemljišče, KUBED, 9.771 €, 6514,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

6.514 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.771,00 EUR Parcela leži vzhodno nad vasjo Kubed, nad kraško prelomnico, približno 80 m SV nad hišo Kubed št. 47 B, oziroma cca 13 m severno pod cesto, ki vodi proti kubejskem Gradu. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je....

 
 
 
  Zemljišče, KOSTRIVNICA, 14.000 €, 6301,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

6.301 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijsko zemljišče, ravna, osončena parcela, ob glavni cesti, dobra lokacija, Kostrivnica, Šentjur, prodamo. Cena: 14.000,00 EUR Na prodaj kmetijsko zemljišče – 6.301 m² – Kalobje, Kostrivnica Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri....

 
 
 
  Zemljišče, RAZKRIŽJE, 17.300 €, 6233,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2025.,

www.indomio.si

6.233 m2, kmetijsko zemljišče, Na prodaj je 6.233 m2 sončnega kmetijskega zemljišča v k.o. Veščica. Odlična priložnost za pridelavo, zasaditve ali naložbo. Mirna lokacija, čudovita narava in urejen dostop. Idealno za vse, ki cenijo kakovostne kmetijske površine. Kontaktirajte za ogled,....

 
 
 
  Zemljišče, SVETI JURIJ, 18.300 €, 6071,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

6.071 m2, kmetijsko zemljišče, v prelepi naravi na sončni legi smer jugo zahod čaka kmetijsko zemljišče novega lastnika, prodamo. Cena: 18.300,00 EUR Pozdravljeni, v prelepi naravi na sončni legi smer jugo zahod čaka kmetijsko zemljišče novega lastnika !!!! KJE: Malna do Jurovskega....

 
 
 
  Zemljišče, TURŠKI VRH, 20.000 €, 6090,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

6.090 m2, zazidljiva, delno stavbno, povečini kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR V Turškem vrhu, zelo razpršenem naselju v občini Zavrč, prodamo sončno, delno stavbno, delno kmetijsko zemljišče skupne površine 6.090 m2. Nekaj ravnega, ostalo pa pod manjšim ali večjim....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 25.000 €, 6229,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.indomio.si

6.229 m2, kmetijsko zemljišče, V kraju Tinsko vam nudimo v prodaj zidanico z zemljiščem. Zidanica ni priklopljena na elektriko niti na vodo, vse pa imate v neposredni bližini. Voda je celo na parceli in enako elektrika, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR V kraju Tinsko vam nudimo v prodaj....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 28.580 €, 6143,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

6.143 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 28.580,00 EUR V Trnovem se prodaja parcela, ki meji na rob naselja. Parcela je združena iz dveh parcel v skupni velikosti 6.193 m2 od tega je 2.493 m2 površin za oddih, rekreacijo in šport, 292 m2 površine podeželskega naselja in 3.358m2 gozdnih....

 
 
 
  Zemljišče, GAŽON, 30.590 €, 6118,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

6.118 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijsko zemljišče v zaraščanju na vrhu stare šmarske ceste, prodamo. Cena: cca 5,00 EUR/m2 Parcela spada v II. območje kmetijskih zemljišč. Nahaja se v neposredni bližini stare šmarske ceste. Parcela je ža dalj časa neobdelana in posledično rahlo zaraščena.....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 32.735 €, 6547,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

6.547 m2, kmetijsko zemljišče, Na zanimivi lokaciji se prodaja kmetijsko zemljišče, z urejenim dostopom. UGODNO, prodamo. Cena: 32.735,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, MANŽAN, 35.000 €, 6057,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

6.057 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Manžan, kmetijsko zemljišče - gozd, 6057 m2, prodamo. Cena: cca 35.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji, kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja gozd, v naselju Manžan. Zemljišče je v skupni izmeri 6057m2 in je sestavljeno iz 4 parcel, ki....

 
 
 
  Zemljišče, KASAZE, 35.000 €, 5969,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2024.,

www.indomio.si

5.969 m2, zazidljiva, Na sončni lego ob gozdnem robu, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V naselju Kasaze je na prodaj zemljiše skupne površine 5.969m2 od tega 2.065m2 stavbenga zemljišča preostali del pa predstavlja gozd. Sam terenen je pod naklonom. Na delu kjer je teren nekoliko ravnejši....

 
 
 
  Zemljišče, GAŽON, 39.000 €, 6134,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2025.,

www.indomio.si

6.134 m2, kmetijsko zemljišče, V GAŽONU prodamo oljčni nasad z vodovodom in 167 oljkami (samo OLJKE brez nepremičnine) mešanih sort starih preko 20 let, ki dobro obrodijo. Dostopno z avtomobilom - urejena javna kolovozna pot. Nahaja se na mirni lokaciji z odprtim pogledom na jugo-vzhod....

 
 
 
  Zemljišče, RAZKRIŽJE, 39.998 €, 6874,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

6.874 m2, zazidljiva, Deloma gradbena in deloma kmetijska zemljišča prodamo na Gibini. Možnost nakupa posamezne parcelne številke. Zdaj je čas, prodamo. Cena: 39.998,00 EUR Tip nepremičnine: Zazidljiva in kmetijska zemljišča Opis: Ta izjemna nepremičninska priložnost predstavlja zazidljive....

 
 
 
  Zemljišče, OPLOTNICA, 40.308 €, 6718,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

6.718 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče na odlični legi in lokaciji - Gorica pri Oplotnici, prodamo. Cena: 6,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.718 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti.....

 
 
 
  Zemljišče, KOMPOLE, 45.000 €, 6655,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2024.,

www.indomio.si

6.655 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljive parcele v Kompolah. Če iščete parcelo za gradnjo hiše, vikenda ali podobno, je to zemljišče za vas! Parcela obsega 6655m2 površin, od tega je cca 440m2 zazidljivega....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 49.000 €, 6997,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

6.997 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela za gradnjo stanovanjske hiše. Približno 570 m2 je stavbnega zemljišča, ostalo je kmetijsko. Na parceli je elektrika in optika. Dostop je po asfaltirani javni cesti, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, GRINJAN, 68.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.12.2025.,

www.indomio.si

6.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR Na voljo kmetijsko zemljišče, ob dostopni cesti in z odprtim pogledom proti Kopru in morju. Kje: pod naseljem Šmarje pri Kopru Velikost: 6.000 m2 Oblika: terasasta Dostop: da, ob javni cesti. Vpisana v ZK, brez bremen Neobdelana,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 72.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

40-letna poraščena rjavolaska, lepa in urejena, oprsja 4, išče avanturista za diskretno druženje v Ljubljani. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 72.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 75.000 €, 7000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.salomon.si

KLANC , 7.000 m2, posest, od tega stavbno zemljišče v izmeri 2.500 m2 in kmetijsko zemljišče v izmeri 4.500 m2, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji posestva v naselju Klanc v Občini Dobrna , ki predstavlja delno stavbno zemljišče v okvirni velikosti 2.500 m2 in delno....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 79.900 €, 6473,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

6.473 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Naprodaj je zazidljivo zemljišče v Ivanovcih, deset minut vožnje iz Moravskih Toplic.4240 m2 zemljišča je zazidljivega (površine podeželskega naselja), na fotografiji je to desni oz. vzhodni del zemljišča.Infrastruktura je v neposredni bližini,....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 90.000 €, 6295,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v naravi Oljčnika, v skupni izmeri 6295m2 v Borštu. Na zemljišču je možna postavitev gospodarskega objekta velikosti 35m2. Lega je južna, osončena in odprta. Lepo vabljeni na ogled.....

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 91.234 €, 7018,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje kmetijsko zemljišče na Bošamarinu, v bližini stavbnih zemljišč, primerno za oljčnik, vinograd ali nasad sadnega drevja, z urejenim dostopom in lepim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico. Izhodiščna cena znaša le 13 EUR/m2. .

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 98.252 € na 91.234 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOPER, 91.234 €, 7018,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.10.2024 - 98.252 €
15.04.2025 - 80.612 €
11.09.2025 - 98.252 €
22.04.2026 - 91.234 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

7.018 m2, kmetijsko zemljišče, Prodamo večje kmetijsko zemljišče na Bošamarinu, v bližini stavbnih zemljišč, primerno za oljčnik, vinograd ali nasad sadnega drevja, z urejenim dostopom in lepim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico. Izhodiščna cena znaša 98.252 EUR. Nova....

 
 
 
  Zemljišče, PUCONCI, 94.125 €, 6275,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

6.275 m2, za investicijo, Prodamo parcelo v Puconcih, v neposredni bližini regionalne ceste in le približno 2 km od centra mesta Murska Sobota, prodamo. Cena: 94.125,00 EUR Prodamo parcelo velikosti 6.275 m², ki se nahaja v Puconcih, v neposredni bližini regionalne ceste in le približno....

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 100.000 €, 7150,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

7.150 m2, kmetijsko zemljišče, Večje kmetijsko zemljišče ob naselju Babiči, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR PRODAJA: Večje kmetijsko zemljišče ob naselju Babiči Ob začetku vasi Babiči prodamo večje kmetijsko zemljišče s skupno površino 7.150 m², ki predstavlja odlično priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, LEPENA, 117.991 €, 6210,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

6.210,1 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 19,00 EUR/m2 Čudovita parcela, ki se nahaja v Lepeni, naprodaj. Nahaja se v slikoviti dolini v objemu Julijskih Alp. Gre za kmetijsko zemljišče na ravni površini. Do parcele se dostopa po cesti. Nahaja se v občini Bovec. Pogoj prodaje:....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 119.000 €, 6569,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2025.,

www.indomio.si

6.569 m2, zazidljiva, *Zemljišče na odlični lokaciji, *delno stavbno (3.538 m2), delno kmetijsko (3.031 m2), *komunalno urejen, *dobra investicijska priložnost za razvoj zemljišča, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Zemljišče za investicijo, 6.569 m2, Šmarje pri Jelšah - Šerovo Na lepi....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 148.580 €, 6460,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za tiste, ki vedo kaj je zeleno okolje in hkrati bližina Ljubljane. Prosimo, če kličejo le resni interesenti, ker je cena znižana (le 23 €/m2) in se o njej ne pogajamo. .

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zelo ugodna znižana cena !! GSM: 041-698-432 .

 
 
 
  Zemljišče, KAMPEL, 150.000 €, 6044,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2022.,

www.indomio.si

6.044 m2, kmetijsko zemljišče, oljčni nasad, prodamo. Cena: cca 150.000,00 EUR V Kopru v naselju Kampel posredujemo pri prodaji zelo lepega in urejenega oljčnega nasada - cca 255 starih med 20-30 let. Nasad pridela med 700 in 1000 l. olja na leto. Celotno zemljišče meri 6044 m2 in....

 
 
 
  Zemljišče, LEPENA, 180.090 €, 6210,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

6.210 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 29,00 EUR/m2 Naprodaj je čudovita parcela, ki se nahaja v Lepeni – v slikoviti dolini v objemu Julijskih Alp. Gre za kmetijsko zemljišče na ravni površini. Do parcele se dostopa po cesti. Nahaja se v občini Bovec. Pogoj prodaje: Kupec....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 199.000 €, 6636,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je primerna za poslovno, obrtno in industrijsko gradnjo. Parcela ima urejen dostop po asfaltirani cesti, vsi priključki so na robu parcele. Cena je spuščena za 20%, tako da je trenutna cena daleč najbolj ugodna za tovrstno nepremičnino v Postojni in okolici. Lega ob avtocesti....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 214.585 €, 6131,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

6.131 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 Iščete popolno lokacijo za stanovanjsko gradnjo? V mirnem in urejenem naselju individualnih stanovanjskih hiš na Hardeku, v neposredni bližini osnovne šole, športne dvorane in Gimnazije Ormož je na prodaj prostorno....

 
 
 
  Zemljišče, GLOBOČE, 250.000 €, 7028,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2025.,

www.indomio.si

7.028 m2, posest, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Zazidljivo in kmetijsko zemljišče-Globoče-Vojnik, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni izmeri izmeri 7.028 m2 od tega je zazidljivega 1.234 m2 in 5.794 m2 kmetijskega zemljišča. Na zazidljivem....

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 252.440 €, 6311,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na odlični lokaciji na robu naselja v Komnu je naprodaj zazidljiva parcela v skupni izmeri 6.311 m². Parcela se nahaja v mirnem in urejenem okolju, v neposredni bližini osnovne šole, kar zagotavlja prijetno bivanje in dobro dostopnost do osnovne infrastrukture. .

 
 
 
  Zemljišče, ANKARAN, 255.000 €, 7102,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.indomio.si

7.102 m2, kmetijsko zemljišče, večje urejeno zemljišče primerno tudi za vadbišča, rekreacijo, športne dejavnosti, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR Večje urejeno in melioririano kmetijsko in gozdno zemljišče v bližini Ankarana Na izjemno dostopni in mirni lokaciji, le 2,5 km od Ankarana....

 
 
 
  Zemljišče, TRČOVA, 279.000 €, 6781,00 m2 cca 40 €/m2