• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija banka - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele slovenija banka - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija banka

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija banka" je bilo najdenih 29 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 144 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1570 m2
    • do 1960 m2
    • 1960 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1960 m2
    • 2350 m2
  •  Po ceni
    • do 8400 eur
    • do 10000 eur (povprečna cena)
    • do 12000 eur
    • do 105 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, MENGEŠ, 140.000 €, 708,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191141-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji enkratne posesti, ki se ponaša s prečudovitim panoramskim pogledom na Ljubljano. Stavbno zemljišče velikosti 708 m2 je primerno za gradnjo stanovanjskega objekta. Vsi priključki so v neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, STARI TRG PRI LOŽU, 57.500 €, 2300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Prijeten kraj -turistično razvito okolica ponuja veliko različnih aktivnosti tako kulturnih kot turističnih. Infrastruktura je v kraju Stari trg pri Ložu, ki je odmaknjen cca.1,2km v katerem je šola, ZD, trgovine, banka, Možnost nakupa še dodatnega zemljišča v izmeri 2.700m². Skupno....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 74.120 €, 436,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2022.,

www.kumi.si

priključki: na parceli električna omarica za tri odjemna mesta infrastruktura: LPP št. 3 nakupovalno središče Supernova, E Leclerk zelene površine neposredni dostop do Golovca, PST, Krajinski park Barje banka, šola, vrtec, pošta, ZD - tri avtobusne postaje Možnost dokupa 90m² parcele....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele slovenija banka'
890.000 €
29.050 €
87.669 €
  Zemljišče, TREBNJE, 153.000 €, 575,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – zazidljivo zemljišče 575,oo m2, na katerem stoji starejša hiša 70,1o m2 , L. 1880, obnova 2005, z urejenim dvoriščem – parkirna mesta, zelenica, otroško igrišče, manjši zelenjavni vrt , sadovnjak , v bližini vsa infrastruktura, ( vrtec, šola, zdravstveni dom, športni center,....

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 1.090.000 €, 3424,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2026.,

www.indomio.si

3.424 m2, zazidljiva, Bertoki, 3.424 m2, zazidljivo zemljišče, komunalno opremljeno, možnost poslovno-stanovanjske gradnje, trenutni dohodek iz naslova najemnin 55.000 EUR/letno, prodamo. Cena: cca 1.090.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Bertokih, v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 1.200.000 €, 5022,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

5.022 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR EKSKLUZIVNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST – UNIKATNO POSESTVO V LOGATCU 5.022 m² zemljišča | 580 m² stanovanjskih površin | 609 m² gospodarskega poslopja Zasnujte svojo prihodnost v srcu urejenega naselja! Nepremičnina, ki združuje....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 1.500.000 €, 3142,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2024.,

www.indomio.si

3.142 m2, zazidljiva, nepozidano stavbno zemljišče na vrhunski lokaciji v Sežani se nahaja tik ob Partizanski cesti, ki pelje iz Sežane proti mejnemu prehodu Fernetiči in v bližini AC priključka Sežana zahod, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR V centru Sežane je naprodaj edinstvena 3.142....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 118.900 €, 949,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lastnosti zemljišča: Namembnost: samostojna/stanovanjska hiša Velikost zemljišča: 949 m2 Lokacija: Celje - Nova vas oddaljenost od centra 5 min dostop do avtoceste z dveh strani, izhoda (Celje center in Celje zahod) trgovina 2 min pošta, banka, lekarna 5 min vrtec 2 min bljižina osnovne....

 
 
 
  Zemljišče, BLED, 273.126 €, 26012,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

26.012 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 273.126,00 EUR Ekskluzivna prodaja zemljišča ob reki Savi Dolinki v neposredni bližini Bleda Na izjemni lokaciji v Občini Žirovnica, ob reki Savi Dolinki, prodamo zemljišče v skupni izmeri 26.012 m². Posest je delno kmetijska in delno....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 80.000 €, 602,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

602 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče z izdelanim zazidalnim načrtom, Slovenske Konjice, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča za gradnjo varovanega dvojčka – OBJEKTA, ki je primeren za starejše osebe in paraplegike. Na iskani....

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI BOROVNICI, 435.400 €, 2488,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

2.488 m2, zazidljiva, 4 parcele + dovozna pot, za gradnjo eno in dvostanovanjskih stavb s spremljajočimi dejavnostmi, podolgovat tloris objekta lahko tudi lomljen v obliki črke L, razmerje stranic najmanj 1:1,2; Višinski gabarit največ (K)+P+1+M oziroma max. višina kapi 7,50 m, faktor....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 350.000 €, 992,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-190 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 992 m2. Priključek za vodo, elektriko in mestno kanalizacijo se nahaja na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, ŽIROVNICA, 403.260 €, 26884,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.indomio.si

26.884 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 15,00 EUR/m2 Zemljišče ob reki Savi Dolinki v neposredni bližini Bleda Na izjemni lokaciji v Občini Žirovnica, ob reki Savi Dolinki, prodamo zemljišče s skupno površino 26.884 m². Zemljišče obsega 12.501 m2 kmetijskega zemljišča in 14.383....

 
 
 
  Zemljišče, ZAMARKOVA, 212.460 €, 3541,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.01.2026.,

www.indomio.si

3.541 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 3.541 m2 v Zamarkovi pri Lenartu ravno, sončno in dostopno. Idealno za investitorje ali za družino, ki želi mirno lokacijo za gradnjo doma, saj je možen odkup manjšega dela po vaših željah. Elektrika in voda....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 75.600 €, 392,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.600,00 EUR Zazidljiva parcela v Žalcu. Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Cena je 62.500 + DDV. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 392 m2 je zazidljivo.....

 
 
 
  Zemljišče, LAHOMNO, 35.000 €, 915,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.indomio.si

915 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče na sončni lokaciji z komunalnimi priključki v neposredni bližini parcele, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V mirnem naselju Lahomno (v občini Laško) je naprodaj stavbno zemljišče, ki ga obdaja lepo naravno okolje. Imate pa tudi nekaj sosedov, tako....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 99.750 €, 950,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2025.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 105,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 950m2 je zazidljivo. Sprejet je bil OPPN za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, SENOVO, 477.945 €, 10621,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

10.621 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 477.945,00 EUR ZEMLJIŠČE V PRIVLAČNI LOKACIJI – KRŠKO, SENOVO – IDEALNO ZA VAŠ NASLEDNJI PROJEKT! KRŠKO, Senovo, 10.621 m2 zazidljivega zemljišča v odlično povezani lokaciji, samo nekaj korakov od vseh potrebnih storitev. Neposredna bližina: ✔️....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 167.490 €, 3722,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2025.,

www.indomio.si

3.722 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 167.490,00 EUR KRŠKO, Senovo, 3722 m2, zazidljivo zemljišče se nahaja na odlični lokaciji v neposredni bližini vse infrastrukture: šola, vrtec, trgovine, storitvene in gostinske dejavnosti, banka, pošta, avtobusna postaja, dostop na AC PO lokacijski....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 19.500 €, 563,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

563 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.500,00 EUR Gradbena parcela Paridol, občina Šentjur pri Celju Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup gradbene parcele v idiličnem kraju Paridol, ki se nahaja v občini Šentjur pri Celju. Parcela v velikosti 563 m2 (po GURS) predstavlja odlično....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 102.214 €, 2086,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2023.,

www.indomio.si

2.086 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, odlična lokacija, asfaltni dostop do parcele, v bližina vsa potrebna infrastruktura, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Prodamo stavbno zemljišče na odlični, sončni lokaciji v Laškem (naselje Debro) v izmeri 2.086 m2. Dostop do parcele je po asfaltni....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA VELKA, 29.000 €, 1314,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

1.314 m2, zazidljiva, Zgornja Velka, Trate, prodamo zazidano stavbno zemljišče v izmeri 1314 m2, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Zgornja Velka, Trate, prodamo zazidano stavbno zemljišče v izmeri 1314 m2. Na zemljišču stoji stanovanjska hiša, ki v naravi predstavlja ruševino. Objekt je....

 
 
 
  Zemljišče, ŽUŽEMBERK, 165.000 €, 1940,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

1.940 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela na prelepi lokaciji, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR V Dolgi vasi pri Žužemberku na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji lepe parcele, v skupni velikosti 1940 m2, od tega 948 m2 stavbnega zemljišča in 992 m2 zemljišča mešane....

 
 
 
  Zemljišče, KOMPOLE, 45.000 €, 6655,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2024.,

www.indomio.si

6.655 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljive parcele v Kompolah. Če iščete parcelo za gradnjo hiše, vikenda ali podobno, je to zemljišče za vas! Parcela obsega 6655m2 površin, od tega je cca 440m2 zazidljivega....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 265.965 €, 2533,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2025.,

www.indomio.si

2.533 m2, zazidljiva, Zazidljiva parcela v Žalcu, prodamo. Cena: 105,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 2533m2 je zazidljivo. Sprejet je bil OPPN....

 
 
 
  Zemljišče, ZAMARKOVA, 41.250 €, 750,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 750 m2 v Zamarkovi pri Lenartu ravno, sončno in dostopno. Idealno za gradnjo enodružinske hiše, na mirni lokaciji in samo 3 km od Lenarta. Elektrika in voda na parceli. Ne zamudite priložnosti, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, RESNIK, 250.000 €, 1961,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

1.961 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče z gradbenim dovoljenjem nune - rogla, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izjemnega stavbnega zemljišča na eni izmed najbolj iskanih turističnih lokacij v Sloveniji na Rogli. Zemljišče v skupni izmeri 1961 m² se....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 415.000 €, 3420,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

3.420 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Gradbena parcela nekaj minut iz centra Maribora, prodamo. Cena: 415.000,00 EUR Na mirni lokaciji nad zadnjimi hišami na pobočjih Piramide je na prodaj veliko, unikatno zemljišče v izmeri 3.470 m2. Sestavlja ga obsežen del za stanovanjsko gradnjo....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-28 (od skupaj 27)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

• stanovanja Ljubljana
  • prodaja nepremičnin ljubljana