• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija banka najdražje do 249 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele slovenija banka najdražje do 249 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija banka najdražje do 2490 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija banka najdražje do 2490 m2" je bilo najdenih 17 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 160 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2360 m2 (malo manjši)
    • 2610 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 10000 eur
    • do 12000 eur (povprečna cena)
    • do 15000 eur
    • do 127 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, BERTOKI, 890.000 €, 1580,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-132 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Bertokih, v neposredni bližini AC priključka, v izmeri 1.580 m2. Zemljišče je pravokotne, podolgovate oblike. Teren je in raven. Zemljišče je trenutno delno komunalno opremljeno....

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI BOROVNICI, 435.400 €, 2488,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

2.488 m2, zazidljiva, 4 parcele + dovozna pot, za gradnjo eno in dvostanovanjskih stavb s spremljajočimi dejavnostmi, podolgovat tloris objekta lahko tudi lomljen v obliki črke L, razmerje stranic najmanj 1:1,2; Višinski gabarit največ (K)+P+1+M oziroma max. višina kapi 7,50 m, faktor....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 350.000 €, 992,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-190 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 992 m2. Priključek za vodo, elektriko in mestno kanalizacijo se nahaja na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele slovenija banka najdražje do 2490 m2'
250.000 €
165.000 €
118.900 €
  Zemljišče, ŽALEC, 265.965 €, 2533,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2025.,

www.indomio.si

2.533 m2, zazidljiva, Zazidljiva parcela v Žalcu, prodamo. Cena: 105,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 2533m2 je zazidljivo. Sprejet je bil OPPN....

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 153.000 €, 575,05 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – zazidljivo zemljišče 575,oo m2, na katerem stoji starejša hiša 70,1o m2 , L. 1880, obnova 2005, z urejenim dvoriščem – parkirna mesta, zelenica, otroško igrišče, manjši zelenjavni vrt , sadovnjak , v bližini vsa infrastruktura, ( vrtec, šola, zdravstveni dom, športni center,....

 
 
 
  Zemljišče, MENGEŠ, 140.000 €, 708,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191141-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji enkratne posesti, ki se ponaša s prečudovitim panoramskim pogledom na Ljubljano. Stavbno zemljišče velikosti 708 m2 je primerno za gradnjo stanovanjskega objekta. Vsi priključki so v neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 102.214 €, 2086,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2023.,

www.indomio.si

2.086 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, odlična lokacija, asfaltni dostop do parcele, v bližina vsa potrebna infrastruktura, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Prodamo stavbno zemljišče na odlični, sončni lokaciji v Laškem (naselje Debro) v izmeri 2.086 m2. Dostop do parcele je po asfaltni....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 99.750 €, 950,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2025.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 105,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 950m2 je zazidljivo. Sprejet je bil OPPN za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 80.000 €, 602,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

602 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče z izdelanim zazidalnim načrtom, Slovenske Konjice, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča za gradnjo varovanega dvojčka – OBJEKTA, ki je primeren za starejše osebe in paraplegike. Na iskani....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 75.600 €, 392,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.600,00 EUR Zazidljiva parcela v Žalcu. Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Cena je 62.500 + DDV. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 392 m2 je zazidljivo.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 74.120 €, 436,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2022.,

www.kumi.si

priključki: na parceli električna omarica za tri odjemna mesta infrastruktura: LPP št. 3 nakupovalno središče Supernova, E Leclerk zelene površine neposredni dostop do Golovca, PST, Krajinski park Barje banka, šola, vrtec, pošta, ZD - tri avtobusne postaje Možnost dokupa 90m² parcele....

 
 
 
  Zemljišče, STARI TRG PRI LOŽU, 57.500 €, 2300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Prijeten kraj -turistično razvito okolica ponuja veliko različnih aktivnosti tako kulturnih kot turističnih. Infrastruktura je v kraju Stari trg pri Ložu, ki je odmaknjen cca.1,2km v katerem je šola, ZD, trgovine, banka, Možnost nakupa še dodatnega zemljišča v izmeri 2.700m². Skupno....

 
 
 
  Zemljišče, ZAMARKOVA, 41.250 €, 750,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

12.05.2026.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 750 m2 v Zamarkovi pri Lenartu ravno, sončno in dostopno. Idealno za gradnjo enodružinske hiše, na mirni lokaciji in samo 3 km od Lenarta. Elektrika in voda na parceli. Ne zamudite priložnosti, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, LAHOMNO, 35.000 €, 915,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.indomio.si

915 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče na sončni lokaciji z komunalnimi priključki v neposredni bližini parcele, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V mirnem naselju Lahomno (v občini Laško) je naprodaj stavbno zemljišče, ki ga obdaja lepo naravno okolje. Imate pa tudi nekaj sosedov, tako....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 29.050 €, 581,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcele ležijo na ravnini, so pravilnih oblik, v mirnem in zelenem okolju, komunalno urejene, vsi priključki (elektro, vodovod, telekomunikacije) so v pripravi oziroma gradnji. Dostop do parcel je omogočen z nove dostopne ceste (cesta je v gradnji, dokončano predvidoma 07/2022). Parcele....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA VELKA, 29.000 €, 1314,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

1.314 m2, zazidljiva, Zgornja Velka, Trate, prodamo zazidano stavbno zemljišče v izmeri 1314 m2, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Zgornja Velka, Trate, prodamo zazidano stavbno zemljišče v izmeri 1314 m2. Na zemljišču stoji stanovanjska hiša, ki v naravi predstavlja ruševino. Objekt je....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 19.500 €, 563,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

563 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.500,00 EUR Gradbena parcela Paridol, občina Šentjur pri Celju Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup gradbene parcele v idiličnem kraju Paridol, ki se nahaja v občini Šentjur pri Celju. Parcela v velikosti 563 m2 (po GURS) predstavlja odlično....