• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija do 1980 m2 - GoHome iskalnik za nepremičnine GoHome
  • zemljišča parcele slovenija do 1980 m2 - GoHome iskalnik za nepremičnine GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija do 1980 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija do 1980 m2" je bilo najdenih 834 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 173 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1880 m2 (malo manjši)
    • 2080 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 7000 eur
    • do 8800 eur (povprečna cena)
    • do 10000 eur
    • do 88 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, DOBROVA, 196.000 €, 700,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2024.,

www.kumi.si

Zazidljiva parcela v izmeri cca. 700m² katera ima odprt pogled in Južno sončno orientacijo. Oddaljenost od Ljubljane le 10km in 12km od Vrhnike. Trenutno parcelacija še ni zaključena, kar je velika prednost za kupca, saj se lahko v primeru nakupa dogovorimo za malo večjo ali pa manjšo....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE GORJE, 105.000 €, 700,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja več zazidljivih parcel, velikosti 550 do 1060 m². Parcele so v naklonu s pogledom na Blejsko jezero. Parcele imajo urejeno zemljiško-knjižno stanje in so brez bremen. Dostop do parcel je po občinski cesti Spodnje Gorje - Podhom. Komunalna....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE GORJE, 105.000 €, 700,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

700 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m2 V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja več zazidljivih parcel, velikosti 550 do 1060 m2. Parcele so v naklonu s pogledom na Blejsko jezero. Parcele imajo urejeno zemljiško-knjižno stanje in so brez bremen. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 49.000 €, 700,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2024.,

www.indomio.si

700 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stavbnega zemljišča v Selu. Na robu vasi v mirnem predelu se nahaja zazidljivo zemljišče velikosti 700m2. Zemljišče na deloma dvignjeni lokaciji ponuja....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠČE NAD PIJAVO GORICO, 122.000 €, 700,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2025.,

www.indomio.si

700 m2, zazidljiva, Za postavitev enostanovanjske ali dvostanovanjske hiše. Sončna lega. Lep razgled, prodamo. Cena: 122.000,00 EUR Dostop je urejen. Komunalni vodi so v bližini, oz se bodo urejali celostno. Rahlo nagnjen teren, kar omogoča zanimive arhitekturne rešitve. Mirno naselje,....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 278.000 €, 698,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

698 m2, posest, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče na jugozahodni legi v Luciji za naložbo, prodamo. Cena: 278.000,00 EUR Prodamo stavbo zemljišče velikosti 698 m2, ki se nahaja tik na robu pozidave vrstnih hiš v Luciji, z jugozahodno lego 50 m nad morjem, oddaljeno vsega 850 m....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 165.000 €, 698,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

698 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, 2x stavbi parceli v Kavaličih, prodamo. Cena: cca 165.000,00 EUR 1. Stavbna parcela površine 698m2 + pripadajoči delež dostopne poti cca 100m2. cena 165.000€ 2. Stavbna parcela površine 667m2 + pripadajoči delež dostopne poti cca....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 39.900 €, 698,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2024.,

www.indomio.si

698 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39.900,00 EUR Ste od nekdaj sanjali o svoji hiši, ki bi se nahajala na odlični lokaciji - v bližini mesta, ampak v naravi, na urejeni ulici, z lepim razgledom in lego ki je obsijana s soncem? V nakup ponujamo 698 m² odlično parcelo (100% stavbno....

 
 
 
  Zemljišče, LUKOVICA PRI DOMŽALAH, 290.000 €, 697,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.salomon.si

LUKOVICA PRI DOMŽALAH, CENTER , 697 m2, zazidljiva, izdelana idejna zasnova za stavbo z 9. stanovanji, bližina AC priključka Lukovica, komunalni priključki ob parceli oz. na parceli, infrastruktura v neposredni bližini, ZK urjeno, brez bremen, meje parcele urejene, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 45.000 €, 694,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Gradilište sa započetom izgradnjom- Nova Vas .

 
 
 
  Zemljišče, ČREŠNJEVCI, 15.500 €, 692,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-83 Ogled oglasa na strani ponudnika ČREŠNJEVCI- zazidljiva parcela, PARCELA Črešnjevci ČREŠNJEVCI naprodaj zazidljiva parcela, skupaj v izmeri 692 m2 . Vrsta namenska raba: površine razpršene poselitve. V naselju Črešnjevci, je naprodaj zazidljiva parcela; v bližini....

 
 
 
  Zemljišče, LOG, 45.000 €, 687,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-331 Ogled oglasa na strani ponudnika V Logu, le 3 km iz Bistrice ob Dravi in 8 km iz Maribora, prodamo zazidljivo parcelo velikosti 687 m2. Parcela je delno ravna, delno pod naklonom, vendar v celoti zazidljiva in ves dan osončena. Lokacijska informacija glede....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 75.460 €, 686,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela se nahaja nad vasjo Velika loka. Sončna lega v okolici gozda z pogledom na dolino Velike loke in Žalne. Na mirni lokaciji. V bližini so še 3-4 počitniške hišice. Od mesta Grosuplje oddaljeno 5 km. Do avtoceste cca. 5min. Dobra cestna povezava. Na parceli je manjši sadovnjak....

 
 
 
  Zemljišče, RUŠE, 20.520 €, 684,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo.Ob parceli so vsi priključki! Parcela je popolnoma ravna.ZK urejena. Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo velikosti 684 m2. Ob parceli so vsi priključki!....

 
 
 
  Zemljišče, OKROGLO, 105.270 €, 683,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

683 m2, zazidljiva, naklo, zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 105.270,00 EUR V Naklem - Podreber, na mirni lokaciji, je naprodaj zazidljiva parcela v velikosti 683 m2, primerna za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše. Vsa potrebna omrežja gospodarske javne infrastrukture se nahajajo....

 
 
 
  Zemljišče, TRZIN, 245.000 €, 681,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

681,87 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR Redka priložnost za nakup zazidljive parcele v Trzinu Idealna izbira za investitorje ali za gradnjo lastnega doma. Na voljo je ravna in zelo sončna parcela v Trzinu, velikosti 565 m² z dodatnimi 116 m² dovozne poti. Parcela je v....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 150.000 €, 679,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.04.2025.,

www.indomio.si

679 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji parcele s pridobljenim pravnomočnim gradmenim dovoljenjem za gradnjo enostanovanjske hiše, etažnosti K+P+M, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Parcela se nahaja na lokaciji Cesta v Šmartno. S prodajalcem je možen dogovor, da kot investitor zgradi....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 35.000 €, 678,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Vurberku prodamo zazidljivo zemljišče sestavljeno iz 2 parcel. Parceli stojita ena ob drugi,vmes ni meje. Zemljišče je iz vseh strani ograjeno,urejena sta že priključka za vodo in elektriko. Za več informacij in ogled pokličite ali pošljite sporočilo na telefon 040/225-838 (ga.....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 73.000 €, 678,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

678 m2, zazidljiva, Sončna, rahlo dvignjena, zazidljiva parcela na robu naselja, blizu narave, vendar še vedno blizu šole, vrtca, dostop v polovični solastnini s sosedom, prodamo. Cena: 73.000,00 EUR Parcela se nahaja v mirnem in zelenem okolju, idealnem za gradnjo družinske hiše....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 119.000 € na 124.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, HRPELJE, 124.000 €, 678,00 m2 cca 180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 119.000 €
16.04.2026 - 124.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

678 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 124.000,00 EUR Na odlični lokaciji, prodamo osončeno parcelo. Zemljišče je umeščeno na koncu vasi, v bližini sprehajalnih poti in gozda. Pridobljeno je že gradbeno dovoljenje za gradnjo enostanovanjske hiše, v kratkem, pa bo do....

 
 
 
 
+8%

Spremembe cen iz 119.000 € na 129.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, HRPELJE, 129.000 €, 678,00 m2 cca 190 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.10.2025 - 119.000 €
16.04.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

678 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbna parcela s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem skupne površine s lastniško dostopno potjo 788 m2, prodamo. Cena: cca 129.000,00 EUR V Rodiku, 3 min od Kozine prodajmo gradbeno parcelo s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem in pravnomočnim....

 
 
 
  Zemljišče, STUDENICE, 24.000 €, 677,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

677 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče v Studenicah pri Poljčanah v velikosti 677 m2, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Po lokacijski informaciji je navedeno, da je zemljišče stavbno. Ob parceli je tudi elektirka in voda. Priporočamo ogled in nakup! .

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 18.000 €, 675,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lega parcele je lepa in sončna, neporaščena, urejen ima dostop do vode, elektrike, urejeno ima služnostno pot, vpisana v zemljiško knjigo. Podatki na GURSu - parcela št. 1612/6 k.o 1659 - RAKEK (ID 4384704) .

 
 
 
  Zemljišče, JAGODJE, 58.000 €, 675,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

675 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR JAGODJE NAD IZOLO – OLIČNIK Z ODPRTIM POGLEDOM NA MORJE V Jagodju nad Izolo je naprodaj kmetijska parcela velikosti 675 m², na kateri raste približno 20 oljk. Parcela se nahaja tik ob asfaltirani cesti in je enostavno dostopna....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 209.250 €, 675,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.08.2024.,

www.indomio.si

675 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ekskluzivna priložnost za gradnjo sanjskega doma v slikoviti vasici Gatina pri Grosupljem, prodamo. Cena: 310,00 EUR/m2 Če si želite ubežati vrvežu mesta in se prebuditi ob nežnem šepetu narave, je ta nepremičnina kot nalašč za vas. V osrčju....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 50.325 €, 671,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

671 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Obstoječi objekt z zemljiščem za individualno gradnjo ali investicijo - naprodaj v celoti kot del simetrične celote, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 50.325 €, 671,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

671 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šiška, 86.970 €, 669,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

669m2, elektrika, voda, kanalizacija, telefon .

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE POLJANE, 39.500 €, 668,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2025.,

www.inteleks.si

Zemljišče se nahaja v mirnem predelu vasi Velike Poljane, na izrazito sončni legi. Teren je položen. Na parceli sta dva objekta: kozolec in kmetijski objekt-svinjaki Infrastruktura ob zemljišču: vodovod, elektrika, optika Poleg zemljišča kupec dobi v last že 1/4 solastniški delež....

 
 
 
  Zemljišče, STARŠE, 34.900 €, 667,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

667 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela na umirjeni lokaciji - Trniče, prodamo. Cena: 34.900,00 EUR Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča (velikost zemljišča 667 m2 po GURS-u) na prisojni lokaciji v naselju Trniče - Marjeta na Dravskem polju v občini Starše.....

 
 
 
  Zemljišče, DVORJANE, 27.000 €, 663,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

663 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR V Občini Duplek prodamo stavbno zemljišče s čudovitim razgledom. Zemljišče je po podatkih iz GURS-a v celoti zazidljivo (namenska raba je stanovanjske površine) in je v velikosti 663m2. Dostop je po javni asfaktirani cesti. Nahaja se....

 
 
 
  Zemljišče, TOLMIN, 20.416 €, 704,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

parcela je v naklonu, .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 72.000 €, 658,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2024.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, v urejenem naselju s hišami, v bližini centra mesta, parcela je v nagibu proti jugu, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR Lokacija: v urejenem naselju z dobro prometno dostopnostjo do centra mesta in avtoceste. V bližini so trgovine, center mesta, tovarna Krka. Možna je....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 45.195 €, 655,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče A – 655 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 28.820 €, 655,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-40 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo edinstveno priložnost za nakup treh zazidljivih parcel na vrhu hriba v Gradiški, ki se ponašajo z izjemnim razgledom med vinogradi. Ta priljubljena lokacija je idealna za gradnjo sanjskega doma ali pa za investicijo....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA PRI MARIBORU, 28.820 €, 655,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

655 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 3 zazidljive parcele z razgledi na vinograde, prodamo. Cena: 28.820,00 EUR Ponujamo edinstveno priložnost za nakup treh zazidljivih parcel na vrhu hriba v Gradiški, ki se ponašajo z izjemnim razgledom med vinogradi. Ta priljubljena lokacija je....

 
 
 
  Zemljišče, GOLO BRDO, 107.250 €, 650,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2023.,

www.visa.si

Golo Brdo, prodamo zazidljivo parcelo, možnost gradnje eno ali dvostanovanjske stavbe, dostop do zemljišča je asfaltni, voda je na parceli, ostala infrastruktura v neposredni bližini. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 111.280 €, 648,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

648 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 111.280,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, VINTAROVCI, 25.000 €, 646,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

646 m2, zazidljiva, Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino. Parcela meri 646,0 m², od tega je 71,3% namenjenih za gradnjo, preostanek pa za kmetijsko rabo, trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 31.500 €, 643,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lepa lokacija za gradnjo hiše ali vikenda. Locirana je ob gozdu in ob vasi, do Ljubljane pa je cca. 30min vožnje. .

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 121.527 €, 643,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

643 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 189,00 EUR/m2 Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo redko priložnost za nakup zemljišča na eni izmed najbolj iskanih lokacij v Celju na Babnem. Zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel, od katerih predstavlja večja parcela 540m2 in manjša parcela....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 121.500 €, 643,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

643 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 121.500,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo redko priložnost za nakup zemljišča na eni izmed najbolj iskanih lokacij v Celju na Babnem. Zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel, od katerih predstavlja večja parcela 540m2 in manjša parcela....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 589-630 (od skupaj 805)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!