• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija do 2170 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • zemljišča parcele slovenija do 2170 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija do 2170 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija do 2170 m2" je bilo najdenih 867 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 170 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2060 m2 (malo manjši)
    • 2280 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6800 eur
    • do 8500 eur (povprečna cena)
    • do 10000 eur
    • do 85 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LUCIJA, 649.000 €, 1506,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na voljo je redka in izjemno privlačna priložnost za nakup zemljišča na mirni in iskani lokaciji v Luciji, na samem robu naselja. Gre za zadnje stavbno zemljišče v območju – naprej se razprostirajo le še kmetijske površine, kar zagotavlja zasebnost in dolgoročno nepozidanost okolice.....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 650.000 €, 1506,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.06.2024.,

www.indomio.si

1.506 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Zemljišče primerno za investicijo, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup zemljišča v eni izmed najbolj iskanih lokacij na slovenski obali. Zemljišče se nahaja v Luciji in je idealno za poslovno-stanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 647.580 €, 1506,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.10.2024.,

www.indomio.si

1.506 m2, zazidljiva, LUCIJA - lepa ravna komunalno opremljena zazidalna parcela 1506 m2 S POGLEDOM NA MORJE iz 4 etaže bodoče poslovno-stanovanjske stavbe izmere do 841,79 m2Več preberite v podrobnem opisu oglasaParcela v izmeri 1506 m2 sestoji iz zazidljivega dela parcele v izmeri....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 650.000 €, 1506,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.indomio.si

1.506 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, V Liminjanu prodamo zadnjo v nizu zazidljivih parcel v obrtni coni. Za poslovno-stanovanjsko gradnjo. Vsa infrastruktura v bližini, priključki ob parceli. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: cca 650.000,00 EUR V Liminjanu prodamo....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, Po dogovoru, 1552,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

GORNJI ROGATEC, PRI GROSUPLJU, 1552 m2, zazidljiva, s projektom in s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem, zazidljivo parcelo za enostanovanjsko hišo, plačani vsi komunalni prispevki, na robu naselja, meji na gozdne površine, sončna, elektrika in voda na parceli, asfaltni dostop, rahel....

 
 
 
  Zemljišče, MALEČNIK, 48.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321054-125 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v Zg. Ruperčah, 10 minut iz Maribora, je na prodaj parcela, kjer bo omogočena gradnja enega ali dveh stanovanjskih objektov - s tem se ponuja možnost za lastno gradnjo ali investicijsko priložnost. Pravkar....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 150.000 €, 1500,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.novdom.si

V Krškem in v Brestanici ali njeni okolici kupimo gradbeno zemljišče velikosti od 1000 do 2000 m². Gotovinsko plačilo. .

 
 
 
  Zemljišče, TRDOBOJCI, 16.000 €, 1500,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

1.500 m2, za investicijo, Podlehnik - okolica. 10 minut vožnje iz avtoceste prodamo zemljišče v Trdobojcih primerno za vikend, čebelnjak, oddih v naravi. Prečudvit razgled, mir, narava, prodamo. Cena: cca 17.000,00 EUR Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 58.500 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Narejen je Oppn, vsi komunalni priključki so v neposredni bližini parcele (elektrika, voda, komunala, plin, telekomunikacije) Objekti so etažnosti P+M ali K+P+M. - objekt na parceli 3: 12 m x 8 m +12 x 6,50 m -objekt na parceli 4 in 5:12 m x 8 m +12 x3,50m .

 
 
 
  Zemljišče, VELENJE, 67.500 €, 1500,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Iščem zazidljivo parcelo na območju Šmartnega ob Paki, Polzele ali Velenja. Parcela mora biti sončna, lahko dostopna in po možnosti ravna ali v rahlem naklonu. Kombinacija stavbnega in kmetijskega zemljišča je možna, pri čemer mora biti stavbno zemljišče veliko vsaj 1000 m2. Ponujam....

 
 
 
  Zemljišče, GORICA PRI SLIVNICI, 35.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

parcela ca 1500 m2, na parceli stoji 1/2 stare kmečke kamnite hiše s kletjo in star lesen pomožni objekt, na lepi sončni legi,primerno za ambiente, dostop po obstoječem vaškem kolovozu. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, GORENJE GRADIŠČE, 59.000 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

1.500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, lepa, mirna, intimna in idilična lokacija, ravno zemljišče, sončna lega, bližina centra kraja Šentjernej, dobra prometna povezava, elektrika, vodovod, optika ob oz. na parceli, projekt- hiša 143 m2, hiter pričetek gradnje, vrt, neokrnjena narava,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJERNEJ, 55.000 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.11.2023.,

www.indomio.si

1.500 m2, zazidljiva, ravno zemljišče na čudoviti sončni lokaciji, ob manjšem potoku, z idejnim projektom za gradnjo manjše hiše in pridobljenimi soglasji, lokacija ima dobro prometno povezavo z Novim mestom in Šentjernejem, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Zemljišče je v celoti stavbno,....

 
 
 
  Zemljišče, ČRMOŠNJICE PRI STOPIČAH, 55.000 €, 1494,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

1.494 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na res lepi in mirni lokaciji ter v neposredni bližini Novega mesta prodamo večjo zazidljivo parcelo za individualno stanovanjsko gradnjo, po namenski rabi opredeljeno kot "površine podeželskega naselja", voda, el. kanalizacija, optika,....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 103.017 €, 1493,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2024.,

www.indomio.si

1.493 m2, zazidljiva, sončna, s prekrasnim razgledom na alpe in ljubljansko kotlino. Voda in elektrika ob parceli. Urejen dostop. Do centra Ljubljane cca. 25 km, prodamo. Cena: 69,00 EUR/m2 Prodajalec nepremičnino prodaja pod pogojem, da kupec poleg kupnine plača tudi davek na promet....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 8.300 €, 1493,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

1.493 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče - vinograd, 1.493 m2, prodamo. Cena: 8.300,00 EUR Pri naselju Dvori (K.O. Movraž), posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja vinograd. Zemljišče je v izmeri 1.493 m2 in ima urejen dostop iz javne poti.....

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 110.000 €, 1491,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

1.491 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Prodamo zemljišče za investicijo. Nad kampom v Vrojbi se proda parcela, katere namenska raba je območje stavbnih zemljišč: površine za turizem. Namenjene za gostinske objekte, hotele, bungalove, apartmaje in druge objekte za....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 126.140 €, 1484,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo zazidljivo parcelo z urejeno dokumentacijo cca 15km iz Šentjakoba proti Litiji na odlični lokaciji. Cena po dogovoru. Parcela je v velikosti 1.184 m2 in se prodaja v celoti ali v dveh delih. Ima vso potrebno urejeno dokumentacijo .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 490.000 €, 1478,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.08.2024.,

www.indomio.si

1.478,2 m2, kmetija, Sodobna piščančja farma s sončno elektrarno in spremljajočim zemljiščem, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR SODOBNA PIŠČANČJA FARMA V BLIŽINI SLOVENSKE BISTRICE Posedujemo pri prodaji sodobne piščančje farme. V prodajo je vključeno: - sodobna piščančja farma v izmeri....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 180.000 € na 170.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOPER, 170.000 €, 1475,00 m2 cca 120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2025 - 180.000 €
16.04.2026 - 170.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2025.,

www.indomio.si

1.475 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 2 zazidljivi parceli na robu naselja in južne orientacije, prodamo. Cena: cca 170.000,00 EUR Dve stavbni parceli, ki se zaradi zagotavljanja dostopne poti prodajata skupaj. Zanimivi za ureditev sanjske hiše z možnostjo dodatne turistične dejavnosti.....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 191.750 €, 1475,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

1.475 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 130,00 EUR/m2 Nepremičnine Logatec – Prodaja zemljišča za gradnjo hiše na sončni, lokaciji z lepim razgledon na južno in zahodno stran. Zemljišče je namenjeno eno stanovanjski gradnji. Zemljišče se nahaja ob javni cesti, kjer....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 125.035 €, 1471,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.nesta.si

ŠMARTNO PRI LITIJI - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 95.000 €, 1471,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.indomio.si

1.471 m2, za investicijo, Kmetijsko zemljišče z razgledom nad Koprom - priložnost za investicijo, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Semedeli, le nekaj minut od središča Kopra in morja, je naprodaj kmetijsko zemljišče v izmeri 1.471 m². Lokacija združuje zasebnost in....

 
 
 
  Zemljišče, PODGORA PRI LOŽU, 20.000 €, 1471,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.471 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Pravokotna, podolgovata parcela se nahaja na robu vasi in je cel dan lepo osončena. Vsi komunalni priključki so v bližini, dostop je asfalten. Na parceli je možna gradnja hiše maksimalne širine 10 m. Ena četrtina parcele je kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 125.035 €, 1471,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2025.,

www.indomio.si

1.471 m2, zazidljiva, Na zahodnem robu naselja ob asfaltni javni poti prodamo stavbno zemljišče po namenski rabi osrednja območja cetralnih dejavnosti, prodamo. Cena: 85,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, ČRNA VAS, 515.000 €, 1471,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

1.471 m2, zazidljiva, avna zazidljiva parcela, možnost gradnje enostanovanjske ali dvostanovanjske hiše, poslovnih prostorov, trgovine, storitvene dejavnosti ali objekta družbenega pomena, celodnevna osončenost, hiter dostop do centra Ljubljane, prodamo. Cena: 515.000,00 EUR Prodamo....

 
 
 
  Zemljišče, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 30.807 €, 1467,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

1.467 m2, zazidljiva, Varna naložba v Prlekiji. Hitra ureditev prepisa lastništva. Možnost takojšnje gradnje na sončni legi, prodamo. Cena: 30.807,00 EUR FANTASTIČNA, ENKRATNA PRILOŽNOST ZA INVESTICIJO ALI GRADNJO VAŠEGA SANJSKEGA DOMA V OSREDNJEM DELU PRLEKIJE! V mirnem in urejenem....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 129.000 €, 1467,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

1.467 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, komunalno opremljeno, primerno za takojšnjo gradnjo, zadnja parcela v ulici, dvignjena pozicija, urejena, ravna, osončena, čudovit razgled, zasebnosti, urejen dostop, odprt razgled, bližina AC, bližina mesta Zagorje ob Savi, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 35.000 €, 1466,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

k.o. 1265 VOLČJE, številka parcele: 333/3, 334/2 in 136, lastništvo zasebno in čisto. trenutno je zasajeno vočnjak in vinograd na dijelu parcele u nagibu. .

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 52.000 €, 1458,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.458 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče za gradnjo po predvidenem OPN, mirna lokacija, 3 minute vožnje iz centra Celja, Polule, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR Če iščete zemljišče za gradnjo v okolici Celja, na mirni lokaciji, v objemu narave imamo eno res zanimivo ponudbo....

 
 
 
  Zemljišče, LABOR, 18.000 €, 1453,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.453 m2, kmetijsko zemljišče, Labor, kmetijsko zemljišče - 1453 m2, pri cerkvi, prodamo. Cena: cca 18.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v velikosti 1453 m2, v naselju Labor. Zemljišče se nahaja tik ob samem naselju, v bližini cerkve ter je pravokotne oblike,....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 18.000 €, 1453,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-110 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v velikosti 1453 m2, v naselju Labor. Zemljišče se nahaja tik ob samem naselju, v bližini cerkve ter je pravokotne oblike, dimenzije 80m x 18m. V bližini se nahaja tudi vodovod....

 
 
 
  Zemljišče, FRANKOLOVO, 97.500 €, 1450,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

1.450 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodaja stavbnega zemljišča - centralne dejavnosti, prodamo. Cena: cca 97.500,00 EUR Na odlični lokaciji v kraju Frankolovo, neposredno ob glavni cesti, je naprodaj stavbno zemljišče v skupni izmeri 1.450 m². Parcela je po namenski rabi predvidena....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 23.120 €, 1445,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2026.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA – Lipica, na sončni lokaciji, prodamo ravno, kmetijsko zemljišče, v naravi travnik, v izmeri 1.445 m². .

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 35.000 € na 29.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, GORNJA RADGONA, 29.000 €, 1445,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026 - 35.000 €
07.05.2026 - 29.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

1.445 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v mirnem okolju Gornje Radgone, natančneje v naselju Police - odlična priložnost za investicijo ali gradnjo novega doma, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v mirnem okolju Gornje....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 23.120 €, 1445,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

1.445 m2, kmetijsko zemljišče, ravno, kmetijsko zemljišče, sončna lega, travnik, prodamo. Cena: cca 16,00 EUR/m2 ŠKOFJA LOKA – Lipica, na sončni lokaciji, prodamo ravno, kmetijsko zemljišče, v naravi travnik, v izmeri 1.445 m2. Kupec plača 2 % davek na promet nepremičnin in stroške....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 148.915 €, 2291,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

2.291 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicija Predstavljamo vam atraktivno zemljišče na odlični lokaciji v Hočah, ki ponuja številne možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma ali kot donosen investicijski projekt. Značilnosti....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 240.000 €, 1439,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

1.439 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Spoštovani, Na sončni lokaciji Spodnje Preloge pri Slovenskih Konjicah prodamo stavbno zemljišče s starejšo hišo, ki predstavlja redko priložnost na trgu zaradi svoje lege, infrastrukture in razvojnega potenciala. Nepremičnina ima....

 
 
 
  Zemljišče, DANE PRI SEŽANI, 186.810 €, 1437,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.437 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 130,00 EUR/m2 Parcela v celoti zazidljiva, lepa in ravna, sončna, obrnjena prozi JZ, vpisano v ZK. VREDNA OGLEDA IN NAKUPA! Kupec ne plača provizije. Kupec plača davek na promet nepremičnin (DPN) v višini 2% od prodajne cene. .

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 127.000 €, 2293,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – okolica , k.o. Škovec -zazidljivo zemljišče 2.293,oo m2, , na odlični lokaciji, mirna, sončna prisoja lega, na obrobju manjšega naselja , voda, elektrika in optika do parcele, primerno za ljubitelje narave . Cca 5 minut do AC priključka Lj. - NM . Prodamo - cena 127.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, STRAŽA, 7.155 €, 1431,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.12.2024.,

www.indomio.si

1.431 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 5,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 140.000 €, 1427,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.427 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela na obrobju naselja Brezovica. Na parceli je zgrajen počitniški objekt. Na parceli ali ob parceli je vodovod, elektrika, optika in kanalizacija. Možna gradnja več stanovanjskih enot, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 169-210 (od skupaj 803)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!