• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija do 2180 m2 - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • zemljišča parcele slovenija do 2180 m2 - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija do 2180 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija do 2180 m2" je bilo najdenih 867 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 169 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2070 m2 (malo manjši)
    • 2290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6800 eur
    • do 8500 eur (povprečna cena)
    • do 10000 eur
    • do 85 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, POSTOJNA, 41.340 €, 1060,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Parcela se nahaja na odlični lokaciji ob regionalni cesti Logatec–Postojna in je namenjena industrijski gradnji, kar predstavlja izjemno priložnost za investicijo ali razvoj poslovne dejavnosti. Območje je trenutno vključeno v OPPN,....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 230.000 €, 1052,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 1052 m2. Parcela se nahaja na mirni lokaciji ter ima prečudovit pogled na celotni zaliv (od solin, marine, Portorož, Bernardin in Hrvaško obalo). VREDNO OGLEDA. .

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 78.900 €, 1052,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Omogočen dostop z javne ceste, komunalna, energetska, telekomunikacijska infrastruktura so v neposredni bližini parcele, prav tako kabelsko razdelilno omrežje. .

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 150.000 €, 1050,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2025.,

www.indomio.si

1.050 m2, zazidljiva, KOPER - BOŠAMARIN (proti Grinjanu), prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1050 m2 (zazidljivo 520 m2,530 m2 kmetijsko zemljišče), prodamo. Cena: 150.000,00 EUR KOPER - BOŠAMARIN (proti Grinjanu), prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1050m2 (zazidljivo 520m2,....

 
 
 
  Zemljišče, DOMŽALE, 231.000 €, 1050,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Eno ali dvostanovanjska hiša, poslovni prostor. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 168.000 €, 1050,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Komunalni priključki ob parceli, ureditev dostopa. .

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 150.000 €, 1045,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.045 m2, zazidljiva, VIŠNJA GORA, 1.045 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, območje eno in dvostanovanskih hiš na odlični lokaciji v objemu narave. Partizanska cesta, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Dodaten opis nepremičnine PRILOŽNOST ZA INVESTITORJE....

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 75.500 €, 1042,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

1.042 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 1042 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 50.000 €, 1041,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

1.041 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V centru Rimskih Toplic, v urejenem in prijetnem stanovanjskem okolju imamo na prodaj zazidljivo zemljišče velikosti 1.041 m², najbolj primerno za gradnjo družinske hiše. Lokacija združuje mirno bivalno okolje in odlično dostopnost....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 74.000 €, 1039,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2024.,

www.indomio.si

1.039 m2, zazidljiva, V bližini osnovne šole v Spodnjem Dupleku, na koncu slepe ulice, prodamo zazidljivo gradbeno parcelo. Zemljišče ima urejen dostop. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za gradnjo dvojčka ali samostojne individualne hiše,....

 
 
 
  Zemljišče, MALA SELA, 40.000 €, 1038,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja nad vasjo Mala sela ob gozdu, asfalten dostop, elektrika, telekomunikacije na oz. ob parceli, javni vodovod oddaljen cca. 300 m zračne razdalje. .

 
 
 
  Zemljišče, ZAZID, 57.000 €, 1038,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-129 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Morski jarek (del naselja v Sp. Kungoti v smeri proti Kamnici, Urbanu v Občini Kungota), prodamo dve povezani zazidljivi parceli za gradnjo ene ali dveh stanovanjskih hiš. Na sosednjih parcelah se bo v naslednjem....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 230.000 €, 1036,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-128 Ogled oglasa na strani ponudnika V Notranjih Goricah posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, velikosti 1036m2. Vsi priključki se nahajajo v neposredni bližini. Dostop do parcele je urejen. Parcela je ravna in primerno osončena.....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 19.640 €, 1034,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

1.034 m2, zazidljiva, moravske toplice / motvarjevci - izjemna priložnost, prodamo. Cena: 19.640,00 EUR MORAVSKE TOPLICE / MOTVARJEVCI – IZJEMNA PRILOŽNOST! Zazidljivo zemljišče 1.034 m² – sončna lokacija v naravi, številne možnosti gradnje Na odlični lokaciji v Motvarjevcih, v neposredni....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 41.100 € na 38.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NEBOVA, 38.000 €, 1027,00 m2 cca 40 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.05.2024 - 41.098 €
03.04.2025 - 41.100 €
23.04.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2024.,

www.indomio.si

1.027 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo gradbeno parcelo v velikosti 1.027,43 m2, ki se nahaja v naselju Nebova. Ta parcela ponuja izjemno priložnost za izgradnjo vašega sanjskega doma, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Parcela se nahaja v naselju Nebova, ki je del Maribora.....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 71.540 €, 1022,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nezazidano stavbno zemljišče za gradnjo individalne stanovanjske hiše. Informacije: 041 781-718, 031 301-241 .

 
 
 
  Zemljišče, HRASTJE, 533.925 €, 2373,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2.373 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 225,00 EUR/m2 Naprodaj je zemljišče v velikosti 2373 m2 v industrijski coni Hrastje, primerno za poslovno dejavnost. Dela se cestna infrastruktura. V 2 mesecih bo infrastruktura načeloma narejena. Cene so brez DDV. Zahteva prodajalca je, da mu....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 277.758 €, 2374,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ponujamo vam odlično priložnost za poslovno investicijo ali privatno gradnjo s prodajo posesti na Pobrežju ob Cesti XIV. divizije v izmeri 2374m2. Zemljišče je dostopno iz dveh strani. V bližini se nahjajo nakupovalni centri, avtobusno postajališče, avtocestne povezave. Po lokacijski....

 
 
 
  Zemljišče, MAČKOVEC PRI ŠKOCJANU, 5.000 €, 1014,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

1.014 m2, kmetijsko zemljišče, druga kmetijska zemljišča, prodamo. Cena: 5.000,00 EUR Prodamo zemljišče v izmeri 1.014 m2 po ceni 5.000,00 EUR. Kupec poleg kupnine poravna stroške vpisa lastninske pravice na svoje ime in plača davek na promet nepremičnin v višini 2% od prodajne cene.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 75.000 €, 1012,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

1.012 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Ste od nekdaj sanjali o svoji hiši, ki bi se nahajala na odlični lokaciji - v bližini mesta, ampak na obrobju mesta, v urejeni ulici, s sončno lego? V nakup ponujamo 1.012 m2 odlično parcelo (100% stavbno zemljišče) na odlični legi....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 341.250 € na 354.200 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, ŠENČUR, 354.200 €, 1012,00 m2 cca 350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.02.2026 - 390.000 €
21.04.2026 - 341.250 €
07.05.2026 - 354.200 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

1.012 m2, zazidljiva, zazidljiva parcela na prvovrstnii, ravni in mirni lokaciji v središču Šenčurja. Parcela ima urejen dostop in ima vse komunalne priključke: vodo, elektriko, kanalizacijo in ostale telekomunikacijske prilkjučke. Na njej je mogoča za takojšnja gradnja enostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 100.225 €, 1055,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

- .

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 50.000 €, 1007,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

1.007 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Naprodaj zazidalna parcela ob glavni cesti v Zarečju, bližina križa, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Prodaja se zazidalna parcela ob glavni cesti v Zarečju, bližina križa, v izmeri 1007 m2. Zemljišče se nahaja na sončni legi, vsa infrastruktura....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 25.000 €, 1007,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2025.,

www.indomio.si

1.007 m2, nezazidljiva, VRANJI VRH - nezazidljivo zemljišče z leseno brunarico, počitniško prikolico in samooskrbno infrastrukturo (sončni paneli, zbiralnik vode, zemeljski hladilnik), na večji ograjeni parceli, le nekaj minut od infrastrukture, naprodaj za 25.000 EUR, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 37.200 €, 1004,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-23 Ogled oglasa na strani ponudnika V Selnici ob Dravi prodamo stavbno zemljišče v velikosti 1.004 m2. Zemljišče se nahaja v neposredni bližini centra mesta in nedaleč stran od glavne ceste. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti s pločnikom na obeh....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 120.000 €, 1001,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

1.001 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Parcela za gradnjo stanovanjske hiše na robu vasi. približno polovica parcele je za gradnjo hiše (območje Sss) preostala polovice je tudi stavbno zemljišče - zeleni pas (območje ZD). Del parcele kjer je možna gradnja....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 260.000 €, 1000,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.dfi.si

1.000 m², zazidljiva, Kupimo sončno zazidljivo parcelo funkcionalne oblike za gradnjo družinske hiše, kupimo. Cena: 260.000,00 EUR Dodaten opis Zaželeno, da ima vse komunalne priključke ob parceli (voda, elektrika, kanalizacija, optika). Prednost imajo mirne lokacije z dobro dostopnostjo....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 250.000 €, 1000,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2023.,

www.mp-projekt.si

Odlična priložnost za investicijo! Na izredni in vidni lokaciji, ob glavni cesti Škofja Loka - Kranj ekskluzivno prodajamo zazidljivo parcelo v izmeri 1000 m2. Parcela se nahaja na območju centralnih dejavnosti - CU in je namenjena poslovni nestanovanjski gradnji. Dopustne dejavnosti....

 
 
 
  Zemljišče, LOZICE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-137 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji več stavbnih zemljišč (6x) velikosti 1000 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča so stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske stavbe....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 28.000 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Šentjur, Podgrad, 1.000 m2, zazidljiva, na lepi lokaciji, za nogometnim igriščem, dovoz, sončna, bližina infrastrukture, prodam. Cena: 28 EUR /m2 .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V mirnejšem predelu osrednjeslovenske regije, do 45 km iz Ljubljane, zazeljeno v smeri Trebnje, Ig oziroma Velike Lašče. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 60.000 €, 1000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

trenutno na zemljišču ni ničesar. .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Želiva si zemljišče, ki je v naravi in nudi zasebnost. Zaželeno je tudi, da so na parceli oziroma v njeni bližini priključki (elektrika, vodovod...) Minimalno 1000m2 .

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 900.000 €, 1000,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo na izredno mirni lokaciji parcelo v izmeri 1.000 m2 za katero je bilo pridobljeno gradbeno dovoljenje za stanovanjsko hišo cca 400 m2, P+1 ter bazen. Dostop do parcele je urejen. Voda, elektrika in kanalizacija v bližini. Južna sončna lega. Pogled iz parcele je prečudovit....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 250.000 €, 1000,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Prezide – Prodaje se građevinsko zemljište prvi red do mora površine 1000 m2; Prilaz na parcelu sa puta širine 5 metra – moguće je odmah ishodovati građevinsku dozvolu; Jedna od najljepših pozicija na otoku Viru – idealno za vilu ili apartmane; Vlasništvo uredno; Cijena....

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI HRASTNIKU, 52.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2023.,

www.indomio.si

1.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 52,00 EUR/m2 Prodaja, posest, zazidljiva: DOL PRI HRASTNIKU, 1000 m2 Na prijetni in zelo dostopni lokaciji na Dolu pri Hrastniku, v občini Hrastnik, prodamo zelo lepo, sončno, zazidljivo zemljišče, ki je primerno za gradnjo individualnih hiš. Nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, VOGRSKO, 110.000 €, 1000,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2025.,

www.indomio.si

1.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1000m2, predhodno bo potrebna parcelacija dela zemljišča. Zemljišče se nahaja v naselju Vogrsko (del v smeri proti Prvačini) na Goriškem. Telekomunikacije so ob dostopni poti, elektrika je na....

 
 
 
  Zemljišče, RUŠE, 115.000 €, 1000,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2025.,

www.indomio.si

1.000 m2, za investicijo, za industrijsko gradnjo, Investicijska priložnost.Na prodaj več zazidljivih zemljišč v industrijski coni Ruše. Zemljišča, različnih velikosti, imajo ravninsko lego, ključne priključke na ali v neposredni bližini, od AC odaljena zgolj 18 km in v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 1.000.000 €, 1000,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.000 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijska in gozdna zemljišča v neposredni okolici Kubeda, možen nakup posameznih enot, prodamo. Cena: cca 1,00 EUR/m2 Prodamo obsežno posest kmetijskih in gozdnih zemljišč v vasi Kubed in Gračišče v skupni velikosti 319.010 m2. V ponudbi sta tudi dve....

 
 
 
  Zemljišče, DOKLEŽOVJE, 10.000 €, 1000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.08.2025.,

www.indomio.si

1.000 m2, kmetijsko zemljišče, priložnost za oddih ali investicijo - parcele v naravi, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR DOKLEŽOVJE – bližina Banovcev in Moravskih Toplic Na voljo je 5 parcel, velikosti od 440 m² do 1100 m² – popoln kraj za vse, ki si želite lasten vrtiček, vikend kotiček,....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 1.200.000 €, 1000,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

1.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Naprodaj je večje število parcel: K.O. 2476 LANDOL: - parcela 887 kmetijsko zemljišče 4.557 m2 (celotna) delež do 1/2 cena 1,20 €/m2 - parcela 853 kmetijsko zemljišče 4.863 m2 (celotna) delež do 1/2 cena 1,20 €/m2 - parcela....

 
 
 
  Zemljišče, KRASNO, 65.000 €, 999,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

999 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Goriških brdih, v vasi Krasno . Na vrhu vasi je naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela ima lep, odprt pogled na Goriška brda. Mirna in sončna lega. Brez provizije za kupca, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 379-420 (od skupaj 803)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>