• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija do 2180 m2 čim manjše - GoHome vsi mali oglasi
  • zemljišča parcele slovenija do 2180 m2 čim manjše - GoHome vsi mali oglasi
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija do 2180 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija do 2180 m2 čim manjše" je bilo najdenih 865 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 169 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2070 m2 (malo manjši)
    • 2290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6800 eur
    • do 8500 eur (povprečna cena)
    • do 10000 eur
    • do 85 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VALBURGA, 280.000 €, 1400,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica - Medvode (Valburga), čudovit razgled, na mirni lokaciji tik ob gozdu, 1400 m2, urejen dostop. Cena 200,00 EUR/m2. V čudovitem naselju Valburga, v občini Medvode, prodamo zazidljivo zemljišče v velikosti 1400 m2 s prekrasnim pogledom na Triglav,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 17.500 €, 1402,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2023.,

www.kumi.si

Posredojemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča v izmeri 1.402m², zazidljiv del predstavlja cca. 160m². Parcela je v naklonu, dostop je urejen preko občinske ceste. Primerno za postavitev manjše hiše oziroma bivalnega vikenda. Priključki v bližini. Prodajalčev pogoj: kupec prevzame....

 
 
 
  Zemljišče, ZABUKOVICA, 69.000 €, 1402,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

1.402 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, parcela s staro hišo za rušenje in manjši gospodarski objekt, vsi priključki na parceli/v stari hiši, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Prodamo parcelo, kjer stoji stara hiša za rušenje in gospodarski objekt. Pri gradnji nove hiše se upošteva komunalni....

 
 
 
  Zemljišče, RAVNE PRI ZDOLAH, 69.900 €, 1407,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2025.,

www.novdom.si

V kraju Ravne pri Zdolah na izjemni panoramski in osončeni lokaciji, ki je objeta v prijeten objem narave vendar še v urbani okolici je naprodaj ravninsko zemljišče v enem kosu. Zemljišče ponuja čudovit razgled na okoliško hribovje in na Krško polje vse do Gorjancev. Zemljišče je....

 
 
 
  Zemljišče, TRZIN, 507.000 €, 1410,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

1.410,53 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 507.000,00 EUR Redka priložnost za nakup gradbene parcele v Trzinu Idealno za investitorje ali gradnjo v lastni režiji. Na prodaj je ravno in odlično osončeno zemljišče v Trzinu, skupne površine 1410 m², ki je v celoti zazidljivo. Možna je gradnja....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 42.540 €, 1418,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zemljišča so deljena zaradi pripravljenega projekta izgradnje bivalnih enot, zato je možen dogovor glede investicijske gradnje oz priložnost za gradbena podjetja(projekt je že izdelan) ali nakup posameznih zemljišč. .

 
 
 
  Zemljišče, OSP, 27.000 €, 1421,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.indomio.si

1.421 m2, kmetijsko zemljišče, V Ospu prodamo lep oljčnik z urejenim dostopom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR V slikovitem Ospu prodamo lep, sončen oljčnik z 28 rodovitnimi oljkami. Parcela v izmeri 1.421 m² se nahaja na mirni in odprti lokaciji z veliko sonca,....

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 56.960 €, 1424,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.424 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Prodamo zazidljivo parcelo v velikosti 1.424 m2. Parcela spada v območje CD-i: območja centralnih dejavnosti za izobraževanje, vendar je še vedno pod OPPN. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin (DPN), vse....

 
 
 
  Zemljišče, BEREČA VAS, 25.686 €, 1427,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

1.427 m2, zazidljiva, v umirjenem bivalnem okolju, JZ lega, ob cesti Novo mesto - Metlika, možen je tudi nakup parcele velikosti 750 m2 ali več parcel v skupni izmeri 2177 m2, vsa potrebna infrastruktura je v neposredni bližini, možen takojšen začetek pridobivanja gradbene dokumentacije,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 140.000 €, 1427,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.427 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela na obrobju naselja Brezovica. Na parceli je zgrajen počitniški objekt. Na parceli ali ob parceli je vodovod, elektrika, optika in kanalizacija. Možna gradnja več stanovanjskih enot, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, STRAŽA, 7.155 €, 1431,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.12.2024.,

www.indomio.si

1.431 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 5,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, DANE PRI SEŽANI, 186.810 €, 1437,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.437 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 130,00 EUR/m2 Parcela v celoti zazidljiva, lepa in ravna, sončna, obrnjena prozi JZ, vpisano v ZK. VREDNA OGLEDA IN NAKUPA! Kupec ne plača provizije. Kupec plača davek na promet nepremičnin (DPN) v višini 2% od prodajne cene. .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 240.000 €, 1439,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

1.439 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Spoštovani, Na sončni lokaciji Spodnje Preloge pri Slovenskih Konjicah prodamo stavbno zemljišče s starejšo hišo, ki predstavlja redko priložnost na trgu zaradi svoje lege, infrastrukture in razvojnega potenciala. Nepremičnina ima....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 23.120 €, 1445,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2026.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA – Lipica, na sončni lokaciji, prodamo ravno, kmetijsko zemljišče, v naravi travnik, v izmeri 1.445 m². .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 23.120 €, 1445,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

1.445 m2, kmetijsko zemljišče, ravno, kmetijsko zemljišče, sončna lega, travnik, prodamo. Cena: cca 16,00 EUR/m2 ŠKOFJA LOKA – Lipica, na sončni lokaciji, prodamo ravno, kmetijsko zemljišče, v naravi travnik, v izmeri 1.445 m2. Kupec plača 2 % davek na promet nepremičnin in stroške....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 35.000 € na 29.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, GORNJA RADGONA, 29.000 €, 1445,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026 - 35.000 €
07.05.2026 - 29.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

1.445 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v mirnem okolju Gornje Radgone, natančneje v naselju Police - odlična priložnost za investicijo ali gradnjo novega doma, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v mirnem okolju Gornje....

 
 
 
  Zemljišče, FRANKOLOVO, 97.500 €, 1450,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

1.450 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodaja stavbnega zemljišča - centralne dejavnosti, prodamo. Cena: cca 97.500,00 EUR Na odlični lokaciji v kraju Frankolovo, neposredno ob glavni cesti, je naprodaj stavbno zemljišče v skupni izmeri 1.450 m². Parcela je po namenski rabi predvidena....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 18.000 €, 1453,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-110 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v velikosti 1453 m2, v naselju Labor. Zemljišče se nahaja tik ob samem naselju, v bližini cerkve ter je pravokotne oblike, dimenzije 80m x 18m. V bližini se nahaja tudi vodovod....

 
 
 
  Zemljišče, LABOR, 18.000 €, 1453,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.453 m2, kmetijsko zemljišče, Labor, kmetijsko zemljišče - 1453 m2, pri cerkvi, prodamo. Cena: cca 18.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v velikosti 1453 m2, v naselju Labor. Zemljišče se nahaja tik ob samem naselju, v bližini cerkve ter je pravokotne oblike,....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 52.000 €, 1458,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.458 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče za gradnjo po predvidenem OPN, mirna lokacija, 3 minute vožnje iz centra Celja, Polule, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR Če iščete zemljišče za gradnjo v okolici Celja, na mirni lokaciji, v objemu narave imamo eno res zanimivo ponudbo....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 35.000 €, 1466,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

k.o. 1265 VOLČJE, številka parcele: 333/3, 334/2 in 136, lastništvo zasebno in čisto. trenutno je zasajeno vočnjak in vinograd na dijelu parcele u nagibu. .

 
 
 
  Zemljišče, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 30.807 €, 1467,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

1.467 m2, zazidljiva, Varna naložba v Prlekiji. Hitra ureditev prepisa lastništva. Možnost takojšnje gradnje na sončni legi, prodamo. Cena: 30.807,00 EUR FANTASTIČNA, ENKRATNA PRILOŽNOST ZA INVESTICIJO ALI GRADNJO VAŠEGA SANJSKEGA DOMA V OSREDNJEM DELU PRLEKIJE! V mirnem in urejenem....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 129.000 €, 1467,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

1.467 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, komunalno opremljeno, primerno za takojšnjo gradnjo, zadnja parcela v ulici, dvignjena pozicija, urejena, ravna, osončena, čudovit razgled, zasebnosti, urejen dostop, odprt razgled, bližina AC, bližina mesta Zagorje ob Savi, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 125.035 €, 1471,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.nesta.si

ŠMARTNO PRI LITIJI - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 95.000 €, 1471,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.indomio.si

1.471 m2, za investicijo, Kmetijsko zemljišče z razgledom nad Koprom - priložnost za investicijo, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Semedeli, le nekaj minut od središča Kopra in morja, je naprodaj kmetijsko zemljišče v izmeri 1.471 m². Lokacija združuje zasebnost in....

 
 
 
  Zemljišče, PODGORA PRI LOŽU, 20.000 €, 1471,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.471 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Pravokotna, podolgovata parcela se nahaja na robu vasi in je cel dan lepo osončena. Vsi komunalni priključki so v bližini, dostop je asfalten. Na parceli je možna gradnja hiše maksimalne širine 10 m. Ena četrtina parcele je kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 125.035 €, 1471,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2025.,

www.indomio.si

1.471 m2, zazidljiva, Na zahodnem robu naselja ob asfaltni javni poti prodamo stavbno zemljišče po namenski rabi osrednja območja cetralnih dejavnosti, prodamo. Cena: 85,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, ČRNA VAS, 515.000 €, 1471,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

1.471 m2, zazidljiva, avna zazidljiva parcela, možnost gradnje enostanovanjske ali dvostanovanjske hiše, poslovnih prostorov, trgovine, storitvene dejavnosti ali objekta družbenega pomena, celodnevna osončenost, hiter dostop do centra Ljubljane, prodamo. Cena: 515.000,00 EUR Prodamo....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 191.750 €, 1475,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

1.475 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 130,00 EUR/m2 Nepremičnine Logatec – Prodaja zemljišča za gradnjo hiše na sončni, lokaciji z lepim razgledon na južno in zahodno stran. Zemljišče je namenjeno eno stanovanjski gradnji. Zemljišče se nahaja ob javni cesti, kjer....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 180.000 € na 170.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOPER, 170.000 €, 1475,00 m2 cca 120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2025 - 180.000 €
16.04.2026 - 170.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2025.,

www.indomio.si

1.475 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 2 zazidljivi parceli na robu naselja in južne orientacije, prodamo. Cena: cca 170.000,00 EUR Dve stavbni parceli, ki se zaradi zagotavljanja dostopne poti prodajata skupaj. Zanimivi za ureditev sanjske hiše z možnostjo dodatne turistične dejavnosti.....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 490.000 €, 1478,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.08.2024.,

www.indomio.si

1.478,2 m2, kmetija, Sodobna piščančja farma s sončno elektrarno in spremljajočim zemljiščem, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR SODOBNA PIŠČANČJA FARMA V BLIŽINI SLOVENSKE BISTRICE Posedujemo pri prodaji sodobne piščančje farme. V prodajo je vključeno: - sodobna piščančja farma v izmeri....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 126.140 €, 1484,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo zazidljivo parcelo z urejeno dokumentacijo cca 15km iz Šentjakoba proti Litiji na odlični lokaciji. Cena po dogovoru. Parcela je v velikosti 1.184 m2 in se prodaja v celoti ali v dveh delih. Ima vso potrebno urejeno dokumentacijo .

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 110.000 €, 1491,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

1.491 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Prodamo zemljišče za investicijo. Nad kampom v Vrojbi se proda parcela, katere namenska raba je območje stavbnih zemljišč: površine za turizem. Namenjene za gostinske objekte, hotele, bungalove, apartmaje in druge objekte za nastanitev....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 103.017 €, 1493,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2024.,

www.indomio.si

1.493 m2, zazidljiva, sončna, s prekrasnim razgledom na alpe in ljubljansko kotlino. Voda in elektrika ob parceli. Urejen dostop. Do centra Ljubljane cca. 25 km, prodamo. Cena: 69,00 EUR/m2 Prodajalec nepremičnino prodaja pod pogojem, da kupec poleg kupnine plača tudi davek na promet....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 8.300 €, 1493,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

1.493 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče - vinograd, 1.493 m2, prodamo. Cena: 8.300,00 EUR Pri naselju Dvori (K.O. Movraž), posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja vinograd. Zemljišče je v izmeri 1.493 m2 in ima urejen dostop iz javne poti.....

 
 
 
  Zemljišče, ČRMOŠNJICE PRI STOPIČAH, 55.000 €, 1494,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

1.494 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na res lepi in mirni lokaciji ter v neposredni bližini Novega mesta prodamo večjo zazidljivo parcelo za individualno stanovanjsko gradnjo, po namenski rabi opredeljeno kot "površine podeželskega naselja", voda, el. kanalizacija, optika,....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 150.000 €, 1500,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.novdom.si

V Krškem in v Brestanici ali njeni okolici kupimo gradbeno zemljišče velikosti od 1000 do 2000 m². Gotovinsko plačilo. .

 
 
 
  Zemljišče, GORICA PRI SLIVNICI, 35.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

parcela ca 1500 m2, na parceli stoji 1/2 stare kmečke kamnite hiše s kletjo in star lesen pomožni objekt, na lepi sončni legi,primerno za ambiente, dostop po obstoječem vaškem kolovozu. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, GORENJE GRADIŠČE, 59.000 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

1.500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, lepa, mirna, intimna in idilična lokacija, ravno zemljišče, sončna lega, bližina centra kraja Šentjernej, dobra prometna povezava, elektrika, vodovod, optika ob oz. na parceli, projekt- hiša 143 m2, hiter pričetek gradnje, vrt, neokrnjena narava,....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 58.500 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Narejen je Oppn, vsi komunalni priključki so v neposredni bližini parcele (elektrika, voda, komunala, plin, telekomunikacije) Objekti so etažnosti P+M ali K+P+M. - objekt na parceli 3: 12 m x 8 m +12 x 6,50 m -objekt na parceli 4 in 5:12 m x 8 m +12 x3,50m .

 
 
 
  Zemljišče, VELENJE, 67.500 €, 1500,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,