• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija do 2180 m2 ekskluzivno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele slovenija do 2180 m2 ekskluzivno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija do 2180 m2 ekskluzivno najceneje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija do 2180 m2 ekskluzivno najceneje" je bilo najdenih 20 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 305 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2070 m2 (malo manjši)
    • 2290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 20000 eur
    • do 25000 eur (povprečna cena)
    • do 30000 eur
    • do 250 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 15.348 €, 1279,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-49 Ogled oglasa na strani ponudnika Nepremičnina za tiste, ki želijo v toplejšem delu leta prosti čas preživljati v naravi -si urediti svoj piknik prostor, vrt, manjši nasad, postaviti manjši objekt (do 40m2 površine). Ekskluzivno posredujemo pri prodaji zadnje....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 25.000 €, 1007,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2025.,

www.indomio.si

1.007 m2, nezazidljiva, VRANJI VRH - nezazidljivo zemljišče z leseno brunarico, počitniško prikolico in samooskrbno infrastrukturo (sončni paneli, zbiralnik vode, zemeljski hladilnik), na večji ograjeni parceli, le nekaj minut od infrastrukture, naprodaj za 25.000 EUR, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 30.807 €, 1467,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

1.467 m2, zazidljiva, Varna naložba v Prlekiji. Hitra ureditev prepisa lastništva. Možnost takojšnje gradnje na sončni legi, prodamo. Cena: 30.807,00 EUR FANTASTIČNA, ENKRATNA PRILOŽNOST ZA INVESTICIJO ALI GRADNJO VAŠEGA SANJSKEGA DOMA V OSREDNJEM DELU PRLEKIJE! V mirnem in urejenem....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele slovenija do 2180 m2 ekskluzivno najceneje'
24.990 €
38.000 €
53.500 €
  Zemljišče, STARŠE, 34.900 €, 667,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

667 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela na umirjeni lokaciji - Trniče, prodamo. Cena: 34.900,00 EUR Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča (velikost zemljišča 667 m2 po GURS-u) na prisojni lokaciji v naselju Trniče - Marjeta na Dravskem polju v občini Starše.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 110.000 €, 413,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

413 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 413 m2. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino. Lokacije parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave.....

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 115.000 €, 436,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

436 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 436 m2. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino. Lokacija parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave.....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 130.000 €, 505,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

505 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji zazidljive parcele velikosti 505m2 v Vanganelu pri Kopru. Parcela je pravilne oblike, kar omogoča enostavno načrtovanje in gradnjo. Dostop je urejen. Vsi priključki so v neposredni bližini. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, PERNICA, 135.000 €, 1295,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

EKSKLUZIVNO PRODAMO 1295 m² VELIKO ZAZIDLJIVO STAVBNO ZEMLJIŠČE V PERNICI, S POGLEDOM NA JEZERO, Z GRADBENIM DOVOLJENJEM, IZDELANIM PROJEKTOM in PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM .

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 160.000 €, 1087,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

1.087 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Stavbna parcela z delnim pogledom na morje! Prodamo zelo lepo zazidljivo stavbno zemljišče, ki se nahaja v Krkavčah ( oddaljeno 15 km od Kopra) na mirni lokaciji. Zemljišče je velikosti 1.087,00 m2, je na južni legi s panoramskim....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBEČNA, 170.000 €, 329,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

329 m2, kmetija, 18.444 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Predmet prodaje je kmetijska stavba - hlev, ki stoji na parceli velikosti 1.217m2, pretežno kmetijsko in delno stavbno zemljišče. Dodatno se daje v najem kmetijsko zemljišče travnik oz. njiva v velikosti 17.229m2....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 195.000 €, 458,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

458,78 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost za nakup komunalno opremljene gradbene parcele v Kamniku – Godič V mirnem in naravnem okolju Kamnika, natančneje v naselju Godič, prodajamo gradbeno parcelo, ki omogoča gradnjo eno- ali dvostanovanjske hiše.....

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 198.000 €, 849,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

849 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 849 m2. Lokacije parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino.....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 209.250 €, 675,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.08.2024.,

www.indomio.si

675 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ekskluzivna priložnost za gradnjo sanjskega doma v slikoviti vasici Gatina pri Grosupljem, prodamo. Cena: 310,00 EUR/m2 Če si želite ubežati vrvežu mesta in se prebuditi ob nežnem šepetu narave, je ta nepremičnina kot nalašč za vas. V osrčju....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 250.000 €, 1000,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2023.,

www.mp-projekt.si

Odlična priložnost za investicijo! Na izredni in vidni lokaciji, ob glavni cesti Škofja Loka - Kranj ekskluzivno prodajamo zazidljivo parcelo v izmeri 1000 m2. Parcela se nahaja na območju centralnih dejavnosti - CU in je namenjena poslovni nestanovanjski gradnji. Dopustne dejavnosti....

 
 
 
  Zemljišče, DEKANI, 275.000 €, 1509,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

1.509 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR EKSKLUZIVNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V DEKANIH – IDEALNA ZA VAŠO PRIHODNJO HIŠO! Parcela 1.509 m² na lokaciji Koper – Dekani Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče v urejenem stanovanjskem naselju, obdano z moderno infrastrukturo....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 450.000 € na 399.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PARECAG, 399.000 €, 500,00 m2 cca 800 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 450.000 €
08.05.2026 - 399.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, Na izjemni lokaciji v Parecagu, nad Portorožem, prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 786 m2, z že pridobljenim gradbenim dovoljenjem za izgradnjo prestižne samostojne vile.Projekt predvideva moderno zasnovano luksuzno vilo skupne površine 500 m2, razporejeno....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 410.000 €, 600,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

600 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1900, 39,3 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 410.000,00 EUR Ekskluzivno zemljišče za zasebno domačijo v zgodovinskem naravnem okolju – Rifnik pri Šentjurju. Redka priložnost za posameznike s čutom za naravo, prostor in eleganco. Na slikovitem hribu....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 477.000 € na 445.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 445.000 €, 635,00 m2 cca 700 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 477.000 €
10.05.2026 - 445.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR IZOLA - EKSKLUZIVNA PONUDBA STAVBNO ZEMLJIŠČE Z GRADBENIM DOVOLJENJEM! za izgradnjo enostanovanjske hiše, na eni izmed zadnjih razpoložljivih zemljišč v bližini mestnega jedra. Predmet prodaje: stavbno zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, CERKLJE NA GORENJSKEM, 850.000 €, 1169,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

1.169 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 850.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PONUDBA- idilično obrobljen z Alpami, blizu vse infrastrukture - trgovine, avtobus, gostinstvo, itd. Parcela v izmeri 1.169 m² na kateri je možnost dodatne gradnje kar omogoča odlično investicijo. Hiša: ✔ 224,60 m² stanovanjske....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-19 (od skupaj 19)

<< <1> >>