• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija do 2180 m2 najceneje - GoHome preiščite nepremičnine
  • zemljišča parcele slovenija do 2180 m2 najceneje - GoHome preiščite nepremičnine
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija do 2180 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija do 2180 m2 najceneje" je bilo najdenih 865 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 169 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2070 m2 (malo manjši)
    • 2290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6800 eur
    • do 8500 eur (povprečna cena)
    • do 10000 eur
    • do 85 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŽALEC, 179.000 €, 855,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

855 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR PRODAJA: Parcela z gradbenim dovoljenjem za rekonstrukcijo – Levec, Žalec Na odlični lokaciji v kraju Levec pri Žalcu se prodaja zazidljiva parcela-poslovni kompleks (namembnost po rekonstrukciji) s pripadajočim pomožnim objektom,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Polje, 179.000 €, 403,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2025.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana Polje (Sneberje), velikost zemljišča 403,00 m2. Cena: 179.000 € OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. Na odlični lokaciji v Sneberjah, prodamo sončno in čudovito umeščeno zazidljivo zemljišče v velikosti 403,00 m2.....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 208.950 € na 179.100 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NOVO MESTO, 179.100 €, 597,00 m2 cca 300 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.10.2025 - 298.500 €
27.11.2025 - 208.950 €
26.03.2026 - 179.100 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

597 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 179.100,00 EUR NOVO MESTO, Brod, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 597,00 m2. Po namenski rabi se parcela v celoti nahaja v območju stavbnih zemljišč (stanovanjske površine). Parcela je v rahlem naklonu, sončne, vzhodne lege in je komunalno urejena.....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 179.900 €, 1651,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2025.,

www.indomio.si

1.651 m2, zazidljiva, sončna lega, ravno zemljišče, obdano z naravo, 2 km do centra Kamnice, dostop je urejen, prodamo. Cena: 179.900,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo v Kamnici, Maribor – Rošpoh-del Iščete idealno zemljišče za gradnjo? To sončno zazidljivo zemljišče je prava priložnost,....

 
 
 
  Zemljišče, LASENO, 180.000 €, 2027,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391004-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prekrasni lokaciji v kraju Laseno občina Kamnik, posredujemo pri prodaji parcele v velikosti 2.027m2, ki je bila že sprejeta prva obravnava OPPN in je trenutno v drugi obravnavi. Možnost izgradnje dveh stanovanjskih hiš, kot....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 180.000 €, 1870,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.09.2025.,

www.indomio.si

1.870 m2, zazidljiva, ravna parcela, omogoča gradnjo dveh individualnih hiš ali dveh dvojčkov, urejen dostop, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Izjemna priložnost za gradnjo vašega doma ali investicije! OPIS ZEMLJIŠČA V Brezovici pri Gradinu je na voljo zazidljivo zemljišče v izmeri 1870....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 180.000 €, 1508,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

1.508 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Od celotne površine je približno 207 m2 vodnega zemljišča. Sicer je parcela ravna in le v manjšem delu (cca 100 m2) predstavlja strm teren. Priključki za vodovod, elektriko in telekomunikacije so na ali ob parceli, v bližini....

 
 
 
  Zemljišče, ROGOZA, 180.000 €, 615,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

615 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Parcela z gradbenim dovoljenjem + temeljna plošča in opeka z lepilom za celotno hišo in garažo Na prodaj je odlična zazidljiva parcela v Rogozi, v urejenem naselju novejših hiš, z že urejeno dokumentacijo in začetkom gradnje. Idealna....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Radvanje, 180.000 €, 600,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

600 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Zazidljiva parcela na prestižni lokaciji pod Pohorjem – Radvanje, Maribor V urejeni in mirni soseski stanovanjskih hiš v Radvanju prodamo zazidljivo parcelo, ki ponuja odlično priložnost za gradnjo sanjskega doma na eni izmed najbolj....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJ, 180.000 €, 500,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, kranj, stražišče, zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR V Kranju, v naselju Stražišče, je naprodaj zazidljiva parcela v velikosti 500 m2, pravokotne oblike ( cca 24 m x 20,8 m ). Na parceli je elektrika, voda in optika. Parcela je primerna za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 180.000 €, 464,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: šempeter v savinjski dolini ID oglasa: 490341006-66 Ogled oglasa na strani ponudnika V Šempetru v Savinjski dolini, Spodnje Grušovlje posredujemo pri prodaji gospodarskega poslopja hlev, zgrajenega leta 1984. Stoji na 10.808 m2 velikem zemljišču, prodamo, cena 180.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 180.000 €, 464,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

464 m2, kmetija, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR GOSPODARSKO POSLOPJE - HLEV IN RAVNINSKA ZEMLJIŠČA V Šempetru v Savinjski dolini, Spodnje Grušovlje posredujemo pri prodaji gospodarskega poslopja hlev, zgrajenega leta 1984. Stoji na 10.808 m2 velikem zemljišču, prodamo, cena 180.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, MARKOVŠČINA, 182.000 €, 814,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2024.,

www.indomio.si

814 m2, zazidljiva, Markovščina, Hrpelje, Kozina, parcela, zazidljiva, prodamo. Cena: 182.000,00 EUR V naselju Markovščina, Občina HRPELJE - KOZINA, je naprodaj ravna, zazidljiva parcela v velikosti 814m2 na zelo lepi in sončni lokaciji. Voda in elektrika sta tik ob parceli. Dovoz....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 185.000 €, 996,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 996 m2, zazidljiva, Na lepi lokaciji, le 500 m od Ivančne Gorice prodajamo sončno in ravno zazidljivo parcelo. z odprtim pogledom, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Meji na kmetijsko zemljišče. Možnost gradnje eno ali dvostanovanjske stavbe. Dostop je urejen iz občinske ceste.....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

996 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na lepi lokaciji, le 500 m od centra Ivančne Gorice, prodamo sončno in ravno parcelo. Parcela ima odprt pogled na naravo, kar omogoča kakovostno bivanje v stiku z naravo, hkrati pa nudi bližino vse potrebne infrastrukture, prodamo. Cena: 185.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 185.000 €, 130,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji posesti, v skupni velikosti 37.180 m2, od tega je 2.031 m2 zazidljive površine. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna, očiščena in primerno osončena, zato je idealna za....

 
 
 
  Zemljišče, DANE PRI SEŽANI, 186.810 €, 1437,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.437 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 130,00 EUR/m2 Parcela v celoti zazidljiva, lepa in ravna, sončna, obrnjena prozi JZ, vpisano v ZK. VREDNA OGLEDA IN NAKUPA! Kupec ne plača provizije. Kupec plača davek na promet nepremičnin (DPN) v višini 2% od prodajne cene. .

 
 
 
  Zemljišče, VRHNIKA, 189.000 €, 1185,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Zemljišče pravilne oblike z izdanim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem , na odlični sončni lokaciji in na meji zazidljivosti ! Gradbeno dovoljenje je za izgradnjo enodružinske hiše v izmeri 161m² v etažnosti pritličje in 1. nadstropje . Mirna - sončna lokacija ob majhnem potoku in....

 
 
 
  Zemljišče, LANIŠČE, 189.000 €, 568,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.08.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 568 m2, zazidljiva, V naravi. Obdana z zelenjem. Meji na kmetijsko in gozdno zemljišče. Lep razgled. Voda, elektrika, kanalizacija ob parceli. Možnost gradnje modernistične stanovanjske hiše. Lahko pritličje, nadstropje in mansardo. Nepremičnino odlikuje: – zemljišče obdano....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 189.000 €, 420,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

420 m2, zazidljiva, V naravi, obdana z zelenjem. Meji na kmetijsko in gozdno zemljišče. Lep razgled, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR Voda, elektrika, kanalizacija ob parceli. Možnost gradnje modernistične stanovanjske hiše. Lahko pritličje, nadstropje, mansarda. Nepremičnino odlikuje:....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 189.000 €, 420,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

420 m2, zazidljiva, Odlična lokacija. Bližina vse infrastrukture. V naravi. Obdana z zelenjem. Lep razgled. Meji na gozd, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Voda, elektrika, kanalizacija ob parceli. Možnost gradnje modernističe stanovanjske hiše v treh etažah. Nepremičino odlikuje: - bližina....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 189.000 €, 403,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V objemu narave prodamo zazidljivo zemljišče za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše. V naravi je zemljišče travnik in se nahaja tik ob zelenih površinah - ob robu zazidljivosti. Poleg zazidljivega dela je možen nakup tudi dodatne parcele, ki je kmetijsko zemljišče, v izmeri 470 m2.....

 
 
 
  Zemljišče, KOKRICA, 189.120 €, 591,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Kokrica pri Kranju se prodaja zazidljiva parcela, pravilne oblike. Komunalni vodi so zraven. .

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 189.450 €, 2105,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.105 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zelo lepega kmetijskega zemljišča v Lucanu, velikosti 2.105 m2, s prelepim razgledom na Strunjanske in Sečoveljske soline.Večji del parcele je kategorizirano kot kmetijsko zemljišče in sicer K1 - najboljša....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 191.750 €, 1475,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

1.475 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 130,00 EUR/m2 Nepremičnine Logatec – Prodaja zemljišča za gradnjo hiše na sončni, lokaciji z lepim razgledon na južno in zahodno stran. Zemljišče je namenjeno eno stanovanjski gradnji. Zemljišče se nahaja ob javni cesti, kjer....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 194.496 €, 2026,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Izdelan idejni projekt arhitekta Mitja Škerjanca. .

 
 
 
  Zemljišče, IG, 195.000 €, 608,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

608 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Sončna, dostopna lokacija na koncu ulice, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, ki po podatkih Geodetske uprave meri 608 m2. Predmet prodaje je tudi solastniški delež sosednje parcele - poti v velikosti 85....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 195.000 €, 458,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

458,78 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost za nakup komunalno opremljene gradbene parcele v Kamniku – Godič V mirnem in naravnem okolju Kamnika, natančneje v naselju Godič, prodajamo gradbeno parcelo, ki omogoča gradnjo eno- ali dvostanovanjske hiše.....

 
 
 
  Zemljišče, MALIJA, 195.000 €, 373,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

373 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo manjšo gradbeno parcelo za gradnjo eno ali več stanovanjskega objekta do 360 m2, možno tudi dvojčka, z lepim razgledom na morje in Savudrijski zaliv ter soline, parcela teče neposredno ob asfaltirani občinski cesti in je zlahka dostopna,....

 
 
 
  Zemljišče, OKROGLO, 196.000 €, 1188,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1.188 m2, zazidljiva, naklo, zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 196.000,00 EUR V Naklem - Podreber, na mirni lokaciji, je naprodaj zazidljiva parcela v velikosti 1188 m2, primerna za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše. Vsa potrebna omrežja gospodarske javne infrastrukture se nahajajo....

 
 
 
  Zemljišče, DOBROVA, 196.000 €, 700,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2024.,

www.kumi.si

Zazidljiva parcela v izmeri cca. 700m² katera ima odprt pogled in Južno sončno orientacijo. Oddaljenost od Ljubljane le 10km in 12km od Vrhnike. Trenutno parcelacija še ni zaključena, kar je velika prednost za kupca, saj se lahko v primeru nakupa dogovorimo za malo večjo ali pa manjšo....

 
 
 
  Zemljišče, NAKLO, 196.020 €, 1188,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.12.2025.,

www.indomio.si

1.188 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 V Naklem prodamo zazidljivo parcelo, velikosti 1.188 m2. Osnovna namenska raba: Območje stavbnih zemljišč Podrobnejša namenska raba: SS – stanovanjske površine, ki so namenjene bivanju z ali brez spremljajočih dejavnosti Lokacija:....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 196.452 €, 1070,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Iz parcele je prekrasen, odprt pogled proti Bertokom, sv. Antonu in Koprom. V bližini se nahaja vrtev, šola in športna dvorana, oskrbne dejavnosti pa so urejene v centru Škofij do katerega je možen peš dostop. ponujamo možnost ugodnega kreditiranja. .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 197.100 €, 1095,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.095 m2, zazidljiva, le 5 minut vožnje od avtocestnega izvoza Grosuplje, blizu osnovne šole, v mirnem podeželskem okolju, prodamo. Cena: 197.100,00 EUR Na prodaj je stavbno zemljišče v naselju Polica, le 5 minut vožnje od avtocestnega izvoza Grosuplje. Nahaja se v bližini podružnične....

 
 
 
  Zemljišče, GORENJA VAS, 197.200 €, 2320,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

2.320 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 197.200,00 EUR Stavbno zemljišče za investicijo v skupni izmeri 2320 m2 se nahaja v Gorenji vasi - Poljane, natančneje v naselju Lučine. Lokacija omogoča dostop do naravnega podeželskega okolja, kar predstavlja prednost za različne investicijske....

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 198.000 €, 849,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

849 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 849 m2. Lokacije parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino.....

 
 
 
  Zemljišče, PODČETRTEK, 198.000 €, 165,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

165,2 m2, kmetija, Ali sanjaš o življenju v neokrnjeni naravi, na svežem zraku, ob žvrgolenju ptic? Si želiš ustvarjati, obdelovati svoj kos zemlje ?Tukaj je priložnost: Le 7 km od Term Olimia in 6 km od Rogaške Slatine, se nahaja kmetija, ki čaka novega lastnika. 65.954 m2 razgibanega....

 
 
 
  Zemljišče, BUKOVŽLAK, 198.200 €, 1982,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.02.2025.,

www.indomio.si

1.982 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče na mirni lokaciji le streljaj od Celja, prodamo. Cena: 100,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 1.982 m2. Vsi priključki se nahajajo v bližini. Dostop do parcele je....

 
 
 
  Zemljišče, VODICE, 200.000 €, 502,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.inf-ing.si

V občini Vodice pri Ljubljani se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 502 m² s ceno 398 eur/m². Parcela je ravna, pravilne oblike. Komunalni vodi so ob parceli. .

 
 
 
  Zemljišče, VODICE, 200.000 €, 502,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

502 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR V občini Vodice pri Ljubljani se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 502 m2 s ceno 398 eur/m2. Parcela je ravna, pravilne oblike. Komunalni vodi so ob parceli. .

 
 
 
  Zemljišče, KOROŠKA BELA, 200.055 €, 1822,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1.822 m2, zazidljiva, Naprodaj je zazidljivo zemljišče pravokotne oblike v izmeri 1.822 m2 na Koroški Beli v Občini Jesenice, prodamo. Cena: 109,80 EUR/m2 Naprodaj je zazidljivo zemljišče pravokotne oblike v izmeri 1.822 m2 na Koroški Beli v Občini Jesenice. Med drugimi je dovoljena....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 201.890 €, 1553,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je vpisana v zemljiško knjigo ter je brez hipotek. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 673-714 (od skupaj 801)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!