• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija do 47 eur/m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • zemljišča parcele slovenija do 47 eur/m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija do 47 eur/m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija do 47 eur/m2" je bilo najdenih 835 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 20 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 3140 m2
    • do 3930 m2
    • 3930 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 3930 m2
    • 4710 m2
  •  Po ceni
    • 44 eur/m2 (malo cenejši)
    • 49 eur/m2 (malo dražje)
    • do 1500 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LJUBLJANA, Golovec, 97.000 €, 2661,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

2.661 m2, kmetijsko zemljišče, Na odlični lokaciji na koncu naselja, zraven urjenega šprtnega igrišča prodamo ravno parcelo - kmetijskio zemljišče, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, STARI GRAD, 49.000 €, 1345,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.novdom.si

V Starem Gradu je naprodaj zemljišče, ki je po namenski rabi opredeljeno deloma kot območje stanovanjskih površin v izmeri cca. 1000 m² in del kot kmet. zemljišče v izmeri 345 m². .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRINA, 35.000 €, 962,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-154 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 926 m2. Vsi priključki gredo čez parcelo. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je primerno osončena. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO OB PAKI, 49.200 €, 1355,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2025.,

www.indomio.si

1.355 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V naselju Gavce (Šmartno ob Paki) prodamo stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 49.200,00 EUR V naselju Gavce (Šmartno ob Paki), na mirni lokaciji in v naravi, prodamo večje stavbno zemljišče. Spodnji del zemljišča ima rahel naklon, zgornji del....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 17.500 €, 484,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

484 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče za vikend ali hiško Klanc- Parož. Dostop asfalt, prodamo. Cena: 17.500,00 EUR V občini Dobrna na Klancu prodajamo za vas stavbno zemljišče površine podeželskega naselja, za gradnjo manjše hiške oziroma vikenda . Dopustna....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 39.000 €, 1080,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

1.080 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, blizu center Dobrna, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo na mirni lokaciji v Dobrni, Zavrh nad Dobrno. Parcela je za stanovanjsko gradnjo in je v skupni velikosti 1.080m2. Za lokacijsko inforamcijo nas kontaktirajte. V neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 33.000 €, 918,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

918 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 33.000,00 EUR ŠKOCJAN, Zagrad, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v skupni izmeri 918,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot 100 % površine podeželskega naselja. Priključki in dostop: Priključki na električno, vodovodno....

 
 
 
  Zemljišče, ANKARAN, 255.000 €, 7102,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.indomio.si

7.102 m2, kmetijsko zemljišče, večje urejeno zemljišče primerno tudi za vadbišča, rekreacijo, športne dejavnosti, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR Večje urejeno in melioririano kmetijsko in gozdno zemljišče v bližini Ankarana Na izjemno dostopni in mirni lokaciji, le 2,5 km od Ankarana....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTNIK, 30.000 €, 837,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

HRASTNIK, 837 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Prodam parcelo (837 m2) za poslovno gradnjo, v območju predvidenega centra v Hrastniku "Ob Bobnu". Cena: 30.000,00 EUR Parcela se nahaja v območju, ki je po OPPN predvideno za opravljanje centralnih dejavnosti, ki so namenjene oskrbnim,....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 52.000 €, 1458,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.458 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče za gradnjo po predvidenem OPN, mirna lokacija, 3 minute vožnje iz centra Celja, Polule, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR Če iščete zemljišče za gradnjo v okolici Celja, na mirni lokaciji, v objemu narave imamo eno res zanimivo ponudbo....

 
 
 
  Zemljišče, GLOBOČE, 250.000 €, 7028,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2025.,

www.indomio.si

7.028 m2, posest, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Zazidljivo in kmetijsko zemljišče-Globoče-Vojnik, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni izmeri izmeri 7.028 m2 od tega je zazidljivega 1.234 m2 in 5.794 m2 kmetijskega zemljišča. Na zazidljivem....

 
 
 
  Zemljišče, STUDENICE, 24.000 €, 677,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

677 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče v Studenicah pri Poljčanah v velikosti 677 m2, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Po lokacijski informaciji je navedeno, da je zemljišče stavbno. Ob parceli je tudi elektirka in voda. Priporočamo ogled in nakup! .

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 450.000 €, 12695,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

12.695 m2, za investicijo, Na prodaj je čudovita posest v skupni izmeri 12.695 m2, ki ponuja izjemen potencial tako za bivanje kot za poslovno dejavnost. Na zemljišču se nahajajo prostorna stanovanjska hiša, urejen gostinski obrat, ločena pokrita terasa, garaža, velik rastlinjak,....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 455.000 €, 12861,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

PRODAJA SE ATRAKTIVNA PARCELA NA LIPIŠKI CESTI – IDEALNA PRILOŽNOST ZA INVESTITORJE IN INDIVIDUALNE GRADITELJE! .

 
 
 
  Zemljišče, IGA VAS, 53.000 €, 1082,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2025.,

www.indomio.si

1.082 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Zazidljiva parcela v velikosti približno 1082 m2 (točna velikost bo znana po parcelaciji) se nahaja v slikoviti vasici Iga vas, ki je del občine Loška Dolina. Ta priložnost za nakup zemljišča ponuja izjemno lokacijo s potencialom....

 
 
 
  Zemljišče, TOLMIN, 125.000 €, 3562,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

3.562 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na robu vasi Volče na prodaj parcela z urejenim dostopom. Del je stavbno zemljišče površine cca 1.250 m2, preostalo cca 2.312 m2 je kmetijsko zemljišče. Ravna, sončna, mirna lega. Brez provizije in dodatnih stroškov nakupa. Priložnost, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 31.500 €, 643,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lepa lokacija za gradnjo hiše ali vikenda. Locirana je ob gozdu in ob vasi, do Ljubljane pa je cca. 30min vožnje. .

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 34.650 €, 990,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam zazidljivo parcelo na mirni in lepi lokaciji od centra oddaljeni 500 m. Nekaj dokumentacije za gradnjo že urejeno! V bližini šola, vrtec, trgovine, zdravstveni dom, zdravilišče..... .

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 70.000 €, 2000,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zemljisce primerno za gradnjo hise ali vikenda,soncna lega,lep razgled,blizina avtoceste ugodno prodam .

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 214.585 €, 6131,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

6.131 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 Iščete popolno lokacijo za stanovanjsko gradnjo? V mirnem in urejenem naselju individualnih stanovanjskih hiš na Hardeku, v neposredni bližini osnovne šole, športne dvorane in Gimnazije Ormož je na prodaj prostorno....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 85.505 €, 2443,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zazidljivo zemljišče ob glavni magistralni cesti Postojna-Pivka, parcela je primerna za poslovno, obrtno in industrijsko gradnjo. Parcela ima urejen dostop, ki je direkten z glavne ceste. Zemljišče ni na osamljenem predelu, ampak se okrog že gradijo poslovni objekti. Ceno na podlagi....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 348.215 €, 9949,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2024.,

www.indomio.si

9.949 m2, zazidljiva, dostop iz asfaltirane javne ceste, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 Nepremičnine Logatec - Prodamo travnik v Blekovkih gmajnah. To ravno zemljišče je idealno za razvoj različnih kmetijskih dejavnosti, kot so vrtnarstvo, poljedelstvo, ali pa postavitev sadovnjaka.....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 61.600 €, 1760,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

1.760 m2, zazidljiva, prodamo lepo, sončno parcelo z izjemnim pogledom, prodamo. Cena: cca 35,00 EUR/m2 Sončna lokacija z odprtim pogledom. Na mirni in sončni lokaciji v osrčju Menišije je naprodaj zazidljiva parcela velikosti približno 1.760 m². Ko bo znan kupec se bo izvedla parcelacija,....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 273.490 €, 7814,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2024.,

www.indomio.si

7.814 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, zemljišče / murska sobota / poleg merkurja /, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 MURSKA SOBOTA / ZEMLJIŠČA INDUSTRIJSKA RABA / POLEG MERKUR TRGOVINE CENA 35 EUR / M2 Posredujemo pri prodaji zemljišča v velikosti 7.814 m2. Zemljišče se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO OB PAKI, 100.135 €, 2861,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.indomio.si

2.861 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V bližini Šmartnega ob Paki, naselje Gavce, prodamo večje stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 V bližini Šmartnega ob Paki, naselje Gavce, prodamo večje stavbno zemljišče, ki je orientirano na jug in vzhod, kar je idealno za energetsko....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 244.657 €, 4993,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-166 Ogled oglasa na strani ponudnika ZEMLJIŠČE INDUSTRIJSKA RABA, ODLIČEN DOSTOP, BREZ BREMEN Posredujemo pri prodaji gradbenega zemljišča (druga območja centralnih dejavnosti). Zemljišče je ravno, ima urejen dostop, bližina AC PRIKLJUČKA. Je brez bremen, dolgov,....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 83.643 €, 1707,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

1.707 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče v Lokah, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Na območju Lok naprodaj stavbno zemljišče v skupni izmeri 1707 m2. Gradnja sicer v tem trenutku ni mogoča zaradi predvidenega OPPN-ja, je pa nakup zemljišča odlična priložnost za investicijo....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 349.958 €, 7142,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

7.142 m2, za investicijo, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 55,00 EUR/m2 ZAZIDLJIVO INDUSTRIJSKO ZEMLJIŠČE – MURSKA SOBOTA, OB POMURSKI MLEKARNI (7.140 m²) Prodamo zazidljivo stavbno zemljišče v skupni izmeri 7.140 m², na odlični lokaciji v gospodarski (industrijski)....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 490.000 €, 10000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.09.2025.,

www.indomio.si

10.000 m2, zazidljiva, stavbnega zemljišča cca10.000 m2, sprejet OPN za gradnjo samostojnih hiš, predvidenih 9 samostojnih hiš, blizu Celjski grad, center Celje, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Prodamo večje stavbno zemljišče za investicijo na odlični lokaciji v Celju, Zagrad, Stegujev....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 102.214 €, 2086,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2023.,

www.indomio.si

2.086 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, odlična lokacija, asfaltni dostop do parcele, v bližina vsa potrebna infrastruktura, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Prodamo stavbno zemljišče na odlični, sončni lokaciji v Laškem (naselje Debro) v izmeri 2.086 m2. Dostop do parcele je po asfaltni....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 44.492 €, 908,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2023.,

www.indomio.si

730 m2, kmetijsko zemljišče, izredo mirno okolje obkroženo z vikend hišicami, prodamo. Cena: cca 49,00 EUR/m2 Parcela v mirnem delu, odmaknjena od hrupa, vendar v bližini vse infrastrukture. .

 
 
 
  Zemljišče, KORENITKA, 32.000 €, 917,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

TREBNJE, Korenitka, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 917,00 m2. Zemljišče je v celoti stavno, namenska raba: površine podeželskega naselja. Nahaja v mirnem in urejenem podeželskem naselju stanovanjskih hiš. Lega zemljišča je v rahlem naklonu. .

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 67.900 €, 1952,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2025.,

www.indomio.si

1.952 m2, zazidljiva, v naravi, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, urejeno naselje, hiter dostop do Maribora, na novo komunalno opremljeno zemljišče, nov asfalt, prodamo. Cena: 67.900,00 EUR GRADIŠKA, PESNICA PRI MARIBORU: Prodamo zazidljivo zemljišče, ki se nahaja v urejenem naselju,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 19.500 €, 563,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

563 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.500,00 EUR Gradbena parcela Paridol, občina Šentjur pri Celju Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup gradbene parcele v idiličnem kraju Paridol, ki se nahaja v občini Šentjur pri Celju. Parcela v velikosti 563 m2 (po GURS) predstavlja odlično....

 
 
 
  Zemljišče, GORENJE VRHPOLJE, 30.000 €, 877,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

877 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR ŠENTJERNEJ, Gorenje Vrhpolje, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 877,00 m2. Zemljišče je ravno in dostopno po javni asfaltni cesti. Namenska raba zemljišča je 100 % površine podeželskega naselja. Priključki Na in ob parceli teče....

 
 
 
  Zemljišče, BREZJE PRI POLJČANAH, 157.590 €, 4635,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

4.635 m2, zazidljiva, Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v Brezju pri Poljčanah, prodamo. Cena: 34,00 EUR/m2 Zemljišča so razdeljena že na tri dele in sicer v izmerah 1464 m2, 1439 m2 in 1809 m2. Možnost je nakupa posameznih zemljišč ali pa v celoti. Na zadnji strani zemljišč....

 
 
 
  Zemljišče, SLATINSKI DOL, 75.000 €, 2214,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1011 Ogled oglasa na strani ponudnika Zemljišče se nahaja na lepi lokaciji, malenkost iz centra Zgornje Kungote. Sestavljajo ga štiri parcele v skupni izmeri 2.214 m2, ena izmed parcel je dejansko cesta, ki jo uporabljajo tudi drugi uporabniki - v izmeri 337 m2.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠOŠTANJ, 27.000 €, 800,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2024.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Naprodaj je zazidljivo zemljišče, ki ponuja izjemno priložnost za gradnjo vašega sanjskega doma. Nahaja se na Levstikovi ulici 6 in omogoča enostaven dostop do vseh pomembnih mestnih storitev. Skupna površina zemljišča meri 800 kvadratnih metrov.....

 
 
 
  Zemljišče, ZABUKOVICA, 69.000 €, 1402,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

1.402 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, parcela s staro hišo za rušenje in manjši gospodarski objekt, vsi priključki na parceli/v stari hiši, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Prodamo parcelo, kjer stoji stara hiša za rušenje in gospodarski objekt. Pri gradnji nove hiše se upošteva komunalni....

 
 
 
  Zemljišče, TROJANE, 159.000 €, 4743,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je