• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija do 47 eur/m2 4920 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • zemljišča parcele slovenija do 47 eur/m2 4920 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija do 47 eur/m2 4920 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija do 47 eur/m2 4920 m2" je bilo najdenih 58 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 20 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 4670 m2 (malo manjši)
    • 5170 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 44 eur/m2 (malo cenejši)
    • 49 eur/m2 (malo dražje)
    • do 1900 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KOSTEL, 81.558 €, 4531,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341006-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega stavbnega zemljišča štirih parcel skupne površine 4.531 m2 v kraju Banja loka nekdanji zaselek Mastaci občina Kostel, nadmorska višina 553 metrov. Cena: 113.958,00 EUR. Dostop do parcel je....

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 29.500 €, 4531,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.05.2020.,

www.salomon.si

Obcina: Šempeter-Vrtojba ID oglasa: 490371002-26 Ogled oglasa na strani ponudnika V Vrtojbi posredujemo pri prodaji prvovrstnega kmetijskega zemljišča v velikosti 4.531 m2. Zemljišče ima namakalni sistem. Za več informaciji pokličite 041 523 794. Prodajalcu povejte da ste oglas videli....

 
 
 
  Zemljišče, BANJA LOKA, 99.682 €, 4531,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

4.531 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 22,00 EUR/m2 V mirnem in naravno ohranjenem okolju Kostelske pokrajine prodamo zazidljivo zemljišče, primerno za turistično dejavnost ali investicijo. Parcela se nahaja v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture, hkrati pa nudi popoln stik....

 
 
 
  Zemljišče, SEVNICA, 39.000 €, 4527,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Namenska raba: - del zemljišče je v območju A-razpršena gradnja na katerem je možno gradnja stanovanjske hiše in poslovnega objekta (skladišče -pomožni objekt). Zazidljivega zemljišča je cca. 1840m² - del zemljišča je v območju G-gozdno zemljišče v izmeri cca. 2.660m² Lokacija: Pijavice....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTRUPERT, 11.900 €, 5322,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

5.322 m2, nezazidljiva, Nezazidljivo zemljišče, Šentrupert Laško-Šentjur, prodamo. Cena: cca 12.990,00 EUR Prodamo čudovito nezazidljivo zemljišče v izmeri 5322 m², ki se nahaja v mirnem in slikovitem okolju. Zemljišče je idealno za vse, ki si želijo pobega iz mestnega vrveža in iščejo....

 
 
 
  Zemljišče, CMEREŠKA GORCA, 63.000 €, 5326,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

5.326 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 63.000,00 EUR Parcela Cmereška Gorca, Pristava pri Mestinju, Podčetrtek V ponudbi je zazidljiva parcela v kraju Cmereška Gorca, v občini Podčetrtek. Parcela predstavlja zanimivo možnost za različne kupce, ki iščejo priložnost v urejenem in naravnem....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 8.000 €, 5327,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-7 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 5327m2, v Borštu. Pogoj prodajalca je, da kupec poravna 2% Davka na promet nepremičnin Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 180.000 €, 4500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vse zemljiško urejeno, možen prepis takoj .

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 5.343 €, 5343,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

5.343 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 Prodaja se gozdno zemljišče v izmeri 5343 m2, ki je locirano v bližnji okolici vasi Volče. Lastništvo urejeno in brez bremen. Pogoj prodajalca je, da kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2% in stroške vpisa v ZK in stroške takse....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 112.400 € na 95.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 95.000 €, 4496,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 112.400 €
08.05.2026 - 95.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

4.496 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 4496 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo....

 
 
 
  Zemljišče, GORENJE VRHPOLJE, 97.000 €, 4490,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

4.490 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Starejša domačija nad vasjo Gorenje Vrhpolje. Hiša in dve gospodarski poslopji - vse je potrebno temeljite prenove ali rušenja ter novogradnje. Urejen dostop, na ali ob parceli je vodovod, elektrika, optika. Parcela je v celoti stavbno zemljišče,....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 8.033 €, 5355,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

5.355 m2, posest, prodamo. Cena: 8.033,00 EUR Parcela leži vzhodno od vasi Kubed in sicer med cesto, ki vodi proti kubejskemu Gradu in glavno cesto Kubed - Mostičje. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je bolj slaba. V naravi gre za nekdanji pašnik, močno poraščen z grmovjem....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 59.000 € na 49.000 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOL PRI LJUBLJANI, 49.000 €, 4485,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.12.2025 - 59.000 €
21.03.2026 - 49.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

4.485 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri PRODAJI parcele v občini Dol pri Ljubljani. Površina parcele: 4.485 m2 Vrsta dejanske rabe zemljišč na parceli: Gozdna zemljišča Delež dejanske rabe zemljišč na parceli: 100 % Osnovna namenska raba: Območja stavbnih....

 
 
 
  Zemljišče, PODCERKEV, 214.280 €, 5357,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

5.357 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Prodamo lepo južno oreintirano parcelo v vasi Podcerkvev pri Ložu. Vsi komunalni priključki ob parceli, za ljubitelje narave in miru, z lepi pogledmo na naravo. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin. Nepremičnina....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 201.510 €, 4478,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2024.,

www.indomio.si

4.478 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 201.510,00 EUR Črnomelj, v območju poslovne cone TRIS Kanižarica, prodamo nezazidano stavbno zemljišče površine 4.478 m2. Namenska raba zemljišča - gospodarska cona. Območje PC TRIS Kanižarica, se nahaja v občini Črnomelj, jugozahodno od naselja....

 
 
 
  Zemljišče, MALA NEDELJA, 52.000 €, 4445,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-476 Ogled oglasa na strani ponudnika V Mali Nedelji, po sončnih gričih razpršenem naselju občine Ljutomer, na točki z izjemnim razgledom po dolini, prodamo večje, popolnoma stavbno zemljišče, večina pod naklonom, skupne površine 4.445 m2. Osnovni infrastrukturni....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-58 (od skupaj 58)

<< <1 2> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni